Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shania
    Zajímavé, že tu nikdo nechápe, že čekačka je z důvodu ověření platby, takže pokud banka provede transakci hned, tak můžete hrát.

    Neříkám, že je to zrovna dobrý krok, ale tohle už teď tolik lidí neomezí a pokud si farmáři kupovali účty na nekryté kreditky, provedli převod věcí ve hře a opustili účet, tak je to pochopitelné opatření.
    • sankuri
      Zvlastni ze to trva jen u Blizzardu.
      • Vegen
        Ono to je bohužel u 99% článků
    • To tu nikomu nevysvetlis, tady jde lidem jen o to si zahatovat a zatrollit =) Dokonce si myslim, ze trollove maj programy a kdykoliv se na games.cz objevi clanek, ktery obsahuje slova "Blizzard" nebo "Diablo" tak je to upozorni, aby sli trollovat =)
      • nebo modern warfare, activision, skyrim, bethesda a vše co se týká EA ... začina to byt narodni sport, nadavat na všechny studia a hry, ktere jsou komerčně celkem úspěšné ... holt kolem malych projektu a meně znamych značek není takový humbuk...
        • Konzole mi sem do toho netahej *1*
  • to uz je na double facepalm :D http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20120213055636/uncyclopedia/images/5/52/Double-facepalm.jpg
    • http://fc08.deviantart.net/fs71/f/2010/359/2/7/double_facehoof__rainbow_dash_by_atomicgreymon-d35mbhe.jpg
  • Tak to už se začínám trochu bát o SC2:HotS O.x
    • C o doslo ke spojeni Activision-Blizzard jde to s touhle firmou hodne z kopce *11*
  • Look! more hidden footprints
  • I never imagined such a creature! *2*
    • Look! More hidden footprints!
      • a este co hovori Scoundrel o Sukubach: "I am being attacked by angry, naked women. It's just like that summer at Kingsport"
        • Myslím, že k tomuhle článku nejvíc sedí: the evil magic bars our way *1*
  • I když mě diablo baví a všechny ty problémy s lagama,odpojovánim atd. sou podle mě dost přehnaný tak si myslim že tohle je fakt docela blbý... *9* ke kvalitě diskuzí pod jakýmkoliv článkem který má v sobě "Blizzard" nemá ani cenu nic psát
  • Ou jé, další porce Diablo průserů, už bylo na čase. *2*
  • No ja zadny problem s diablem nemel :)
    A zvladnout behem chvile 5M lidi je celkem zahul, spis jim to jde dobre si myslim ja. A zbytek urcite vyladi casem, doufam ze i itemy budou i jinak nez primarni atribut a vitalita ...
  • Právě klikám na mrtvolu Blizzardu North skillem Revive. Hlasí to Error 37.
  • MrSanta
    "Německo" vs. Blizzard: http://www.rpgwatch.com/show/newsbit?newsbit=19883
    • Shania
      Soudit se kvůli tomu, ze na obalu neni uvedeno:
      permanent internet connection required
      Battle.net registration is not a one-time procedure to enter a key
      D3 can only be used if the player creates a personalized account on Battle.net

      je fakt dobrej vtip, pokud se nepletu, tak na obalu je vyžaduje připojení k internetu, to je jako by u starých her musel být uveden nepodporovaný hardware, operační systémy na kterých nefunguje atd.

      zachvilku bude na krabicich napsano: Naprosto úžasná hra pro jednoho hráče a na zadní straně mikro písmem: obsahuje 0.02 hry pro jednoho hráče.
      • MrSanta
        V diskuzi pod článečkem je to víc rozebráno. Evidentně je v Německu povinnost mít na krabici napsáno "nutnost neustálého připojení k internetu". Jak je to přesně napsáno na krabici samozřejmě nevím, ale co jsem pochopil, tak tam prostě schází to "neustálé" a to je v Německu problém. Podle toho co je v diskuzi dostala stejný dopis EA kvůli Originu.
        • Nechci být vysírka, ale na mé krabici Diablo 3 je napsáno: "Internet Connection Required". Tedy dle mého názoru to splňují. Jinak z Diabla 3 jsem byl docela zklamán čekal jsem, že to bude lepší pecka. Není to špatné, ale ovládání skillů mi nevyhovuje stejně jako, že přepínání kouzel není pružnější. Rozhodně to není hra roku, ale taky to není vyložený propadák. Prostě lepší průměr.
          • vlastik.plaminek
            Ale v tom je rozdíl. Tebou zmíněné se dává třeba na krabice steamovek, kdy je internet potřebný jednorázově. U D3 musíš být perma, tak by tam mělo být permanent. Je to sice stupidní, ale určitě by se našli blbci, kteří by je žalovali, že to tam nebylo napsané asi jako ten slavný případ s horkým kafem (neplést s Hot Coffee).
            • Shania
              Steamové hry mají defakto stejné požadavky jake požadují od D3, musíš mít účet, navíc mít nainstalovaný extra program, narozdíl od Battlenetu, akorát nemusíš poskytovat osobní údaje mimo e-mailu a jména, dokud neplatíš kreditkou na Steamu.

              Steam sice funguje offline, ale velmi omezeně, je to velmi nespolehlivé a neumožňuje přepínat mezi účty.

              Takže by mě zajímalo, jestli německé Steamové hry tohle na obalu mají.
      • Nikdo tě nenutí, abys to na té krabici četl. Jsou lidé, kteří tyhle informace ocení. Jiní než ty. S jinými potřebami a zájmy než ty. Teď se nad tím chvíl zamysli. *3* Jak tě konkrétně poškozuje to, že dodavatel poskytuje spotřebiteli více informací o svém produktu? No nijak, že. Mě třeba zajímá, že musím odevzdat svoje osobní údaje do Blizzardu.
    • Tak jim třeba!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit