Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Draken69CZ
    No a slovo symbol jsi už slyše, ale s tím diskem jsi mě rozesmál jo jeden tu mám a začal jsem ho nenávidět.
  • Chim
    Řeknu ti tajemství o kterém možná nevíš. Žlutý smajlík s patkou a knírkem tu Evropu taky nerozmrd*l.

    Řečnická otázka: Taky máš jako já v počítači SS disk? *1*
  • https://www.youtube.com/watch?v=K_qgRLRAqpA&feature=player_detailpage#t=25
  • Draken69CZ
    "chlupaté zelené cosi" nerozmrd@lo půlku Evropy, ale co tady to všem přijde kühlen, já jen čekám kdy přejdou na doménu .DE a přidají si ještě jedno S.
  • Jack1947
    Ty si jiná liga, takže si nemusíš stěžovat *4*
  • Chim
    Patrně myslel na to, jak nas*at lidi jako jsi ty. A povedlo se *4* .

    Já taky nemám rád "chlupaté zelené cosi" a stěžuji si snad?
  • jsem rad, ze nejsem se svym postizenim sam :-) udelal sem to uplne stejne...
  • Draken69CZ
    Ještě dělá blbého no nedělá asi si vypláchnutej jak necky, na co jsi myslel když sis zakládal profil ty hov@do!?!
  • ?
  • Draken69CZ
    Mohli by jste tohle svinstvo bloknout kdo na to má koukat na takový *12*
  • Tak dohráno.

    Čas mi na konci hlásil 45:21:52.

    Za mě (zatím) hra roku.

    Jen je velká škoda, že to nepočítá počet úmrtí :)
    Jo a jde se na druhé kolo.
  • Jack1947
    Proč to házíš i do bleskovek? respkt proč je to tady a ne jen v bleskovkách...
  • Draken69CZ
    Sakra lákavá nabídka *3*
  • ucho
    na Mallu stojí PS4 s Bloodborne 10890,-. zájemci můžu darovat slevový kupon na 1000,-
  • Takze hra roku... Sakra, ja tajne doufal, ze to hude propadak. Ted mi nezbyva nic jineho, nez jit zi tu PS4ku koupit. :(
  • Souls serie neni grindovaci, nechapu, proc mas potrebu se vyjadrovat k necemu, o cem nemas paru.
  • Teď jsem si vzpomněl, že ten panák u čarodejnic se pak objevuje i v úrovni před tím. Ale jak říkáš, zas takový problém to není.
    Vyloženě zkopírovaní bossové nejsou, což je jedině dobře, ale uvítal bych je trošku nápaditější, to je vše.
  • Malleth
    + Chalice dugeony.
  • to uz tak bejva, ze kdyz delas moc casto kotouly, tak se nakonec seknes nekde v texture, to je takovej samoregulacni prvek *5*
  • Jo neni problem https://www.youtube.com/watch?v=Xzg6piFSL6Q prjemnu zabavu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit