Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth
    Ok, použili jednoho bosse jako normální nepřátele. S tím problém nemám. Horší je když použijou jednoho vícekrát, jen ho udělaj těžšího, nebo tam daj dva. To se tady pokud vim nestalo.

    Jinak souhlasim že dark souls bylo rozmanitější, ale to už je holt daný tim zasazením.
  • Vogon
    Všechny Souls hry mají velkou znovu hratelnost. Pokud změníš build, tak se s tím dost změní i hratelnost. Navíc připočti nejrůznější rozhodnutí, kterých je v Bloodborne požehnaně.
  • kennyB
    Ten bug/chybu bude muset nejdříve hledat na Youtube *15*
  • del0
    Prostě jako v Diablu, které s tímhle konceptem přišlo...
  • noo urcite si to aj hral...debilko
  • Mám to stejně kámo. Vyrůstal jsem na Eye of Beholder a Dungeon Masteru. Měl bych tedy být nejspíš zatvrzelej PC hráč, ale nejsem. Výborný hry není možný ignorovat, takže jsem kvůli Demon's Souls, Last of Us, Red Dead.. apod pořídil za pár šupů jetou PS3 a užívám si i na ní. Potom ji v podstatě za stejnej peníz můžu zase prodat. To stejný plánuju i s PS4. Zdravím tímto všechny zatvrzelý vztekající se PC konzervy. *5*
  • Dohrál jsem to. A dohrál jsem i všechny Souls hry. Proto můžu říct, že rozmanitost IMHO tak velká není. V podstatě je tam město, les, bažiny, další město. "Nightmare" úrovně jsou originální a neopakují se, to je pravda. Když to srovnám třeba s Dark Souls, tak ta rozmanitost žádná sláva není.

    Ty vlkodlaky bych jim odpustil, je to dáno příběhem a to jsem schopen překosnout.

    V poslední lokaci (před návratem do Snu) udělali z bosse (bossů) normální nepřátele.
  • Po prvním dohrání se jede pěkně odznova se silnějšími nepřáteli. Tak se dá pokračovat dokud obtížnost nedosáhne limitu (u minulých her to bylo 7. dohrání). A to nemluvím o zkoušení nových buildů. A PVP je kapitola sama pro sebe.
  • Draken69CZ
    Mohl by jsi být konkrétní a uvést nějaký příklad bugu/chyby?
  • Díky ;-)
  • uf no po 12 hodinovom maratone ze uz opadol ten hype a ten efekt a mozem konstatovat ze je to brak najvatscieho zrna hm mozno by bolo dobre robit recenzie az po tom prvotnom efekte lebo toto si zasluzi 6 tolko chyb tolko bugov prezitia vdaka bugov ta hra si robi co chce. *16*
  • dohrano? vzdyt tu neustale ctu, jak je to na stovky hodin zabavy? *6*
  • Malleth
    Dohrál si to? Jakmile se dostaneš z Yahrnamu, lokace i nepřátelé začnou bejt čím dál víc ulítlejší.
    Nehledě na to že i když je tam hromada vlkodlaků, jsou v různých mutacích a stadiích proměny, tím pádem maj odlišný zbraně, modely i movesety. V podstatě jediný co je spojuje je ta nemoc.
    Jaký bosse recyklovali?
  • Kalich si můžeš dát na náhrobek a čistit dung i offline *3*
  • Pravda, pravda. Jen s tou rozmanitostí bych tak úplně nesouhlasil. Ve hře je spousta vlkodlačích monster, což po čase lehce omrzí a to prostředí se taky moc nemění, jelikož víc jak půlka hry se odehrává ve městě. Mě osobně docela zklamala recyklace bossů a nepřátel, což je nešvar, který byl už v prvním Dark Souls.
  • Je potřeba zmínit ještě jednu skutečnost. Hra je ve stylu Dark souls, čili "otevřený svět", ale tentokrát jsou jednotlivé lokace tak rozsáhlé a je v nich tolik cest a zkratek, že se v nich dá velmi lehce ztratit. Mohu zaručit, že určitě nějakou cestu přehlédnete nebo zapomenete, že tam vůbec byla. Takže se budete muset občas vracet a hledat, což může být frustrující.

    Krom toho je párkrát potřeba myslet dost nekonvenčně, jinak se k správné cestě nekopat nejde. Pokud bude mít někdo nějaký dotaz, rád poradím. Na Youtube budu teď dělat návod jak najít všechny důležité cesty a jak na bosse, tak snad to někomu pomůže.
  • Tak dohráno. Jedná se jednoznačně o hru roku, o tom není pochyb. Chyby se sice najdou, především jde o fakt, že prostředí a monstra po čase ztratí originalitu, protože se příliš nemění v průběhu hry. To je však dáno příběhem, takže lze odpustit. Postavy ani příběh se nevyrovná tomu z Demon's souls, jinak to ale dle mého hravě strčí do kapsy oba díl Dark souls.

    Hratelnost ale prošla malou revolucí a to je upřímně to hlavní. Boj s monstry je mnohem dynamičtější než kdy předtím a pasivní styl "blok štítem - útok - blok štítem" už neprojde. RPG prvky šli IMHO ještě více stranou než u předchůdců a tak je Bloodborne v podstatě akční rubačka typy GoW. To však neznamená, že se vytratila strategie a pomalý postup, právě naopak. Díky tomu, že ve hře je minimum obranných prvků (jeden štít a jedna kovová helma?), poslat do kytek můžou už 2 nepřátelé. Už se nedá spoléhat na velký štít, brnění a spoustu HP. Hra je tak dost tuhá a spousta nových hráčů bude mít problém.

    Pro mě je to hratelností a atmosférou zdaleka nejlepší hra od FromSoftu a až na příběh strčí hry ze "Souls" série do kapsy.
  • Kozy
    Ne
  • pokud jsem to správně pochopil, tak Chalice dung je pouze pro multi, ano?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit