Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zrovna jsem dal prvního bosse a zatím po všech stránkách výborná hra.
  • system seller..ps4ku si kupim len kvoli tejto hre
  • Meznia
    Dalo se to čekat. Věřim, že mě bude bavit. Moje víra ovšem není tak silná co se týče budoucnosti konzolovýho hraní a vývoje na planetě vůbec, když (nejen) tady čtu ty příspěvky pologramotných fanboyů.

    Je vážně tak těžký pochopit, že dokud jsou exkluzivní tituly to, co má rozhodovat o koupi/volbě herních platforem, budou se to firmy snažit uhrát primárně na ně a ne na vylepšování služeb, který nám můžou oproti konkurenčnímu produktu nabídnout?

    Vždyť je naprosto očividný, že tahle zabržděná sebeidentifikace s herní platformou z řad uctívačů značky jen udržuje marketingový oddělení v klamnym domnění, že sázka na jistotu je to nejlepší, co můžou udělat. Z historie samozřejmě víme, že nejen v herním, ale ve všech odvětvích je opak pravdou. Tím spíš v dnešní zrychlený době. Kdyby se na věc ti, co se jich to týká, podívali nezaujatě, museli by se zákonitě plácnout do čela a pokorně jít rozjímat nad vlastní zabedněností a tím, jak z ní ven.
    • Gordar
      Ptákovina.. co jiného než skvělé hry by měly prodávat platformu ? Neexistuje lepší věc pro hráče.
      • Veskoslav
        PS3 a Xbox 360 patřily v době vydání ke špičce. PS4 a Xbox One byly průměr už když se oznamovaly.
      • MickeyMutant
        Co třeba skvělá platforma sama o sobě.
        • Gordar
          Bez her to bude těžko považováno za dobrou platformu. To už si firmy co konzole vyráběly bolestivě v minulosti vyzkoušely.
  • Po roce a půl první Ps4 exklusivita, která nestojí za houno. Já si ten kepl snad koupím, jako doplněk k pc elite race *5*
  • Gordar
    Game of the Year
  • pěkná recenze *3*
  • No pamatuju si jak jsem tu byl u jiného článku k této hře brutálně umínusován, když jsem napsal: "kdy asi tak PC master race udělá petici za vydání na PC" a hle! Hned v den launche už měla tisíce podpisů :D

    Nechci tu zakládat nějakou flame debatu. Jen mě to prostě pobavilo :) Navíc jedna reakce na internetu mě vyloženě rozsekala :D https://www.youtube.com/watch?v=JB7ehZ6nM5E
    • del0
      Tjn. Psát petice, když si můžou jít koupit PS4 kvůli jedné hře. Kam se poděl zdravý rozum. Jsou to hlupáci.
      • Hlupak si akurat tak ty ze namiesto hrania tu potis taketo slaboduche hovadiny
      • Hlupáci to nejsou (aspoň ne všichni), protože určitě vědí, že na PS4 to není jediná hra, která by je zajímala...
        • del0
          Jistě. Na PS4 už vyšlo takovejch pecek, že se BB ztrácí. Každopádně, nebudu se hádat s někým, kdo vidí lidem do hlavy.
          • Seriously.. Get a life *7*
          • Majkl
            zrovna minulý týden jsem potkal kamaráda, říkal mi "tak jsem si koupil PS4, ale vůbec na to neni co hrát :(" *7*
  • Vogon
    Jediné negativa této hry jsou způsobeny špatnou platformou. Člověk by čekal, že když je to exkluzivně na PS4, tak si Sony ohlídá, aby to jelo dobře, ale co by, hra jede většinou okolo cinematic 27 fps a loadingy jsou něco příšerného(Částečným řešením by bylo, kdyby jako v předchozích dílech na obrazovku při loadingu vyskočil popis nějakého itemu) a bílý nápis Bloodborne je jenom zhoršuje. To by bylo k, jako vždy u her od Fromsoftu, zprasené technické stránce, která mi jako vždy pije krev(...heh).
    A mimochodem, docela mě překvapuje, že všichni už zase přehlídli boží voice acting, který doprovází každou Souls hru(Dark Souls 2 ze slušnosti vynechme, Demon's Souls odpusťme špatnou kvalitu zvuku), ne v každé hře poznáte, že tamten chlapík se srpem v té kleci je zm*d už podle toho jakým tónem vás pozdraví.
    • Rhulad
      jo mohlo to vyjít i na PC, na PS4 to vypadá fakt dobře, ale na PC pěkně s péčí Duranteho a GemFX by to bylo ultimátní...
      • Pořád doufám, že výjde, ale spíš ne, kdyby snad náhodou ano tak mi přibude další dobrá hra v knihovničce na steamu
  • Dneska koupena PS4 s Bloodborne a můžu říci, že jsem maximálně spokojený s obojím. Bloodborne je fakt boží hra a za tenhle rok jsem nehrál nic lepšího. Rozhodně doporučuju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit