Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viem mi prosím niekto vysvetliť o čom je táto hra ? Aký má príbeh a čo je cieľom ? Lebo pripadá mi to dosť primitívne. Z videí môžem len posúdiť, že postava sa pohybuje smiešne a vlastne celé to na mňa pôsobí tak, že by som to nechcel ani zadarmo, ani keby mi zato platili. Prečo a kvôli čomu je táto hra posudzovaná a hodnotená tak vysoko ? Fakt by ma to zaujímalo, možno potom na ňu zmením názor. Souls som nehral, tiež z videí som o to záujem nemal.
    • to bude psychologická věc, že jsou tyto grindovací hry tak návykové, asi jako když jsi 100x za sebou dělal boss raid v Diablu nebo nějaké mmo, kdovíjaká zábava to nebylo, měl jsi lepší věci na práci a stejně jsi tam běžel po 101.
      • Souls serie neni grindovaci, nechapu, proc mas potrebu se vyjadrovat k necemu, o cem nemas paru.
    • Kup si ju a uvidis z pismen to nepochopis
  • C-BEAM
    škoda, že graficky je hra vzhľadom na slabší HW výrazne degradovaná, čo je vidieť na kvalite shaderov i mnohých textúr a kvalite osvetlenia, pretože z výtvarného hľadiska je to naprostá bomba.
    • Tak třeba mě se to z výtvarného hlediska vůbec nelíbí a animace toho panďuláka - děs... *13*
  • mají souboje s bossy i nějakou oduševnělejší taktiku, než uhýbat útokům a jednou za pět minut zaútočit a furt tak dokola? z toho, co jsem viděl mi připadalo, že to moc o ničem jiném není. každopádně mě ta hra velmi zaujala. ds se mi dlouho válí na steamu, tak to možná prubnu, než bloodborne vyjde na pc
  • Za jak dlouho se ta hra da projit pokud by clovek furt nechcipal?
    Nenatahuje obtiznost umele herni dobu?
    • Kdybys porad nechcipal tak ta hra ztratí svoje kouzlo... Tady je umírání většinou určitěj pokrok, neni to jako umírat třeba v CoDku na jednom checkpointu a pořád chodit dokola... Je to spíš jako umírat v MMO, zustane ti inventář a dozvíš se něco novýho na co si dáš pozor
      • Jde me spis o to ze na konkurecnim webu borec po 40 minutach hrani prohlasil ze kdyz to hral poprve dostal se na stejny misto za 5 hodin. To me prijde divny a zda se me to jako umely natahovani herni doby.
        • No ale o tom ta hra prave je.... Je tezka, sama past, shovani nepratele... Musis na to prijit a odhalit vse a pak to jede jako po masle... Ta hra neni tezka jako ze bys musel 10 minut do nekoho šťouchat aby umrel, ale je tezka protoze kdyz jsi nekde kde to neznas, udelas krok blbe, nebo nabehnes do mistnosti bez kontroly a umres protoze te nekdo prepadne... Prvni Dark Souls me poprve trval tak 50 hodin, ted kdyz budu chtit tak prijdu z prace a do večera mam dohráno
          • Musíš vždy zjistit strategie na jednotlivý nepřátele, vymyslet jak je pozabijis protoze vetsinou jsou ve skupinkach... Taky bloudíš, protože hra nema žádnej kompas nebo mapku... To neni umělý natahování herní doby, to je proste těžká hra...
    • Mě to nepřijde tak zlé jako v dark souls 1. Obvykle než umřeš tak si otevřeš zkratku. Nestalo se mi že bych šel déle než 10 minut poté co jsem umřel. Spíš je to tak že někam dojdu, otevřu si dveře. Umřu na bossovi a pak k němu dveřmi proběhnu za minutu. A samozřejmě nějaký čas může člověk zabít tím že bude studovat pohyby nepřátel ale že bych po 15 minutách napjatého hraní umřel a musel procházet těch 15 minut znovu se mi nestalo. A i kdyby se stalo tak je podruhé člověk jistější a fičí to rychleji.
  • Jack1947
    9/10? Jenom, 10/10 by bylo adekvátní má to vše podstatné temnou atmosféru, (londýna) 30fps lock (propady i pod) a otravně dlouhé loadingy... aha to by bylo asi mínus no. Naštěstí tam nejsou pruhy... *4*

    LOl, zapoměl jsem že tu je hodně fanboys... tak dáme dneska rekord? nebo se budeme držet stranou. *4*
    • skyrim 10/10 hotline miami 10/10 Bloodborune 9/10 ????
      to si games.cz za tymto fakt stoji ?
      • Naprosto s tebou souhlasím, nechápu jak se vůbec Bloodborne mohlo k těmto hrám přiblížit.
        • tvoj ubohy nazor ospravedlnuje fakt ze si bloodbourne nehral...
          skyrim je koncentrovana nuda ktoru som len s velkym sebazaprenim presiel(teda aspon hlavny pribeh)
          bloodbourne je klenot herneho priemyslu...
          • ironičtějši bych to nemohl napsat *1* gj!
  • Poraďte neznalému v odbore, ja som nehral ani demon souls, and dark souls 1 či 2, len tuším dvojku som skúsil na ps3 a na hre ma iritiovalo to, že v podstate sa jednalo o simulátor úskovov a kotúľov, je aj bloodborne takto stereotypný?
  • podle screenu to vypadá že je tam porad stereotypní prostredí, nevíte jestli tam je nejaka zmena a časem se kulisy zmení a treba vyrazí dech?
  • jednou za dva roky solidni hra, ta ps4 se vazne vyplati, takhle za celej zivotni cyklus budou 3 mozna dokonce i 4 *5*
    • A co je ti potom?
    • A to je problém ? I kdyby byla jenom 1, tvoje peníze to nejsou. Lidi utrácejí za kde co, taky to všude komentuješ ?
    • Nenariekaj ze nemas na ps4 nikoho to nezaujima
  • Nechapu, co se libi hracum na hre, kde se pri smrti respawnuji nepratele? A jeste vice nechapu, co se jim libi na casto zjevovanem napisu "You died". Me smrt ve hre evokuje me selhani, ze jsem neco udelal spatne. Hral jsem oba dily Dark Souls a caste umirani a respawn nepratel me hrozne stvalo. Kdyz k tomu jeste pridam hrozne ovladani (prenos z konzole na PC), tak vlastne neni o co stat. I kdyz si rikam, ze neco na te hre byt musi, kdyz pro ni hodne lidi takto horuje...
    • "Nechápu, " <- a přesně tady mohl tvůj komentář skončit.. *3*
    • Vám všem Call of duty playerum nedochází, že to je hra pro lidi, kteří chtějí mít radost z nějakého progresu ve hře, který si hráči zasloužíš tím, že jsou trpěliví...
    • Drakersss
      Máš to umět :D *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit