Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano, souls hry pribeh nemaji a to je proc me nechavaji totalne chladnym. Jen tak chodit bez hlavy a paty sem a tam me nebere. Zlaty gothic, ktery byl taky hardcore ale zaroven mel pribeh a zivouci svet
    • No jo, když něco nechápeš, těžko radit...
    • Jo tam se právě dělí zrno od plev, protože Bloodborne ti příběh nevypráví způsobem "každou chvíli polopatická animačka" ale ty si to pěkně postupně sám odkrýváš. Ten koho příběh nezajímá, se o to vůbec nemusí starat a opět si to užije, protože mu nikdo nebude cpát (pro něj otravné) vysvětlovací animačky.
      Co si víc přát?
    • xH4wK
      V kazdej souls hre bol pribeh rozpravany casto aj prostrednictvom description itemov, trebalo taktiez rozvinut predstavivost a schopnost si zratat kolko je 1+1

      Mala ukazka lore len jedneho z bossov:
      https://www.youtube.com/watch?v=uY0nHjhi5_Y

      Takze, pribeh v hre je.. len treba vediet kde hladat (a treba vediet anglicky), preto tuto hru a aj predchadzajuce souls hry milujem, nutia pouzivat mozog a fantaziu, co sa v dnesnej dobe tak casto nevidi.
  • hororove ovladanie ci uz aj nieco normalne?
  • del0
    Hrací doba 50 hodin, z toho je 10 hodin loading. *15* The power of PS4. Prostě kouzlo sdílené paměťi a japonské optimalizace (že jo, flashíku). *15* Ale přeju vám to. Já být fanboy téhle hry, tak už mám několikrát vyleštěno. Ta radost, že si na krabici za 10K po roce+ můžu něco slušnýho zahrát musí být záviděníhodná. Napsal bych možná i děkovný dopis do SONY.
    • Delo ty si ale delo
    • Tohle už je snad diagnóza.
      • Asi problémy v rodině. Možná taky nějaký trauma z dětství.
        • Jo, mělo asi dvacet čísel :D
  • dohrano? vzdyt tu neustale ctu, jak je to na stovky hodin zabavy? *6*
    • Vogon
      Všechny Souls hry mají velkou znovu hratelnost. Pokud změníš build, tak se s tím dost změní i hratelnost. Navíc připočti nejrůznější rozhodnutí, kterých je v Bloodborne požehnaně.
      • Malleth
        + Chalice dugeony.
    • Po prvním dohrání se jede pěkně odznova se silnějšími nepřáteli. Tak se dá pokračovat dokud obtížnost nedosáhne limitu (u minulých her to bylo 7. dohrání). A to nemluvím o zkoušení nových buildů. A PVP je kapitola sama pro sebe.
      • del0
        Prostě jako v Diablu, které s tímhle konceptem přišlo...
  • jo, vypadá to celkem hezky. ale hrát to asi nebudu. naposled co jsem hrál dark souls, tak jsem se málem zbláznil a utopil v tý hře desítky a desítky a desítky hodin. dneska už tolika času nemám. jo a taky nemám ps4 .. *3*
  • Připomíná mi to Nightmare creatures na PS1. Tyhle porvrchni rubanice nic pro mě a vypadá to pěkně plasticky.
  • Fakt lituju lidi, kteri si z kapesneho neusetri na Ps4 a o tento klenot tak prijdou
  • Jack1947
    105příspěvků? pche, to si tahle hra nezaslouží... autor recenze jakbysmet, tak šup šup... kamna jsou nažhavené, kotel horký... dolíjte olej, nasekejte polena, dneska bude posezení (nebo i ne). *7*

    Přečti si recenzi, nebo recenze zkoukni gameplaye atp... k čemu ti jsou dpjmy když si zarytý antikonzolista...
    • Veskoslav
      Zabte to už někdo. A vemte sebou Hnisavce a toho falešného GGG....Než se objevili ti dva, tak pár pomatenců tady něco mlelo a snažilo se vytvořit hádku.


      Já chci ksakru vědět dojmy zdejších hráčů, protože osobně si PS4 asi nepořídím, tak mě zajímá jaké to je. Zatím je tu Hnisavec a jeho socka styl a "vtip"....
      • Jack je v pohodě, ale GGG to je jiná liga, docela by mě zajímalo, jak vypadá ten oltář, u kterého se modlí, aby exkluzivity nevyšly na PC *1* už se nemůžu dočkat až sem přikvačí a zas to tu celý zablije svýma rádobycool hláškama, kokot, nemůžu se rozhodnout, jestli je horší on nebo hnisavec
        • Jack1947
          Díky *4*
  • uf no po 12 hodinovom maratone ze uz opadol ten hype a ten efekt a mozem konstatovat ze je to brak najvatscieho zrna hm mozno by bolo dobre robit recenzie az po tom prvotnom efekte lebo toto si zasluzi 6 tolko chyb tolko bugov prezitia vdaka bugov ta hra si robi co chce. *16*
    • noo urcite si to aj hral...debilko
    • Draken69CZ
      Mohl by jsi být konkrétní a uvést nějaký příklad bugu/chyby?
      • kennyB
        Ten bug/chybu bude muset nejdříve hledat na Youtube *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit