Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jupí!!! A PhysX chválím... ale to už tuplem budu potřebovat dvě grafiky :-D
  • Tak ty HW specifikace jsou dost směšné, když beru v potaz optimalizaci Army 2 a fakt, že dodnes neběhá na žádné mašině 100% plynule v max. nastavení. Doufám, že toto se opakovat nebude!
    • ucho
      co je na tom špatného? nastavení je nastavení. od slova nastavovat. hru si prostě každý nastaví tak, aby mu vyhovovala. není to o tom, aby lidé machrovali, co všechno jim běží na max... občas je fajn, když někdo myslí i dopředu a umožní nastavit i takové věci, které současné stroje nedají, ale v budoucnu ano (tedy se bude i nadále zlepšovat vizáž hry).
  • Nej zpráva za poslední dobu
  • Když jim někdo vysvětlí co je to BUG a že tam nemá být, pak se budu těšit.
    • Tresnickou na dortu by bylo vyhlaseni ze team betatesteru rozsirily o 300%.
      Pak bych snad opet zacal verit ze se preci jen bliska na lepsi casy. *5*
      • asi ocekavaji ze to pred opatchovanim koupi o 300% hracu vic :)
    • Cajk
      Takovýhle hře se to prostě nevyhne.. Podle mě na to BIS fakt nemá kapacity, aby dokázali takhle obrovskej svět utáhnout sami a úplně bez bugů.. Na druhou stranu je dobře, že je pak codemasters nebo jiný pošetilci nenutěj dělat komerční srance..
      • hele, jelikoz pomerne velkou cast bugu odstrani v prubehu roku patchemi tak bud nemaji prachy na protazeni vyvoje na dobu nutnou k uplnemu dokonceni hry, nebo je to lemplovstvim a vypocitavosti ... maji nejakou zakladnu lidi kteri si to koupi i zabugovane jak prase, ti jim to v podstate otestujou a oni hru dodelavaji zatim co hra jiz v obehu vydelava prasule .. je to v podstate chytre reseni (nebudem si nic nalhavat o nasi ceske povaze, ze ;) )
      • rancor1223
        To sice ano, ale proč to nemůžou alespoň trochu otestovat, vždyť polovina bugů je úplně stupidní.. Stačilo by kdyby to každý člen týmu jednou dohrál a každej by pár chyb musel najít, vždyť se o ně vysloveně zakopávalo.. Vždyť to po vydání nejde ani dohrát..
  • Takže budou možná i ponorky? :)
    Já doufám, že konečně s tím enginem hnou a AI bude umět konečně řídit apod.
  • Proč zase musíme hrát za takové zlo jako je Amerika a Nato ? *4*
    • Drom
      hlavne ze ty jsi sam jako obcan CR soucasti NATO
      • Přesně, díky věcem jako EU a NATO ušetříme miliardy za zbytečné výdaje na armádu a další opatření. Sice se nám ne vždy musí líbit, co jako aliance máme dodržet, ale jak dokazuje Libye, tak ne všechny konflikty musíme aktivně podporovat.
        • tak v prvni rade mi defacto nepodporujem zadnej konflik zkutecne hodne aktivne....to ze je v Afghanu,Iraku par jednotek z 601. vysadkovy,zdravotaci, a neco cargo jednotek...to je vicemene jen urednicka machinace,aby byla ta "podpora" CZ armady,ze? a to ze je Libie jedno velky svinstvo o tom snad neni pochyb.....V naší televizi jsou ty "pravdy"... Proč je napadena Libye? EU se potýká s ohromnými finančními problémy, a jedna evropská země po druhé upadává do bankrotu. Zóna eura je opravdu zdecimovaná a má ohromné problémy. USA všechny své zdroje utratily před 12 roky a vnitřní i zahraniční dluhy představují 36 miliard dolarů.EU a USA dluží Libyi za dodávky ropy skoro 200 miliard dolarů.
          V roce 2012 skončí koncese velkých naftových společností, které mají právo na těžbu libyjské ropy. Kadafí požaduje zaplacení dluhů, nebo chce uzavřít mezistátní smlouvy s jinými zeměmi a společnostmi.Z tohoto důvodu je Libye napadena.
          A zdalipak má libyjský občan důvody, aby se bouřil proti režimu Muamara Kadafiho?
          Myslím, že ne.Jestliže se podíváme na životní úroveň Libyjského národa a výhody,
          které jim zabezpečuje stát, pak se mají velmi dobře; žijí si jako malí bozi.
          Libye má 6,5 mil. obyvatel a má 14mil. registrovaných automobilů. Když někdo chce studovat v kterémkoliv státě na světě požádá si stát a ten mu zajistí byt, auto, stravu, bezplatné studium a měsíční stipendium 2300 dolarů.
          V Libyi se neplatí voda, elektřina, plyn, daně, úvěry jsou bezúročné. Když do pěti let nemůžeš úvěr splatit, odepíše ho stát, nebo ho splácí za vás.
          Každý plnoletý občan Libye když dosáhne 18 let dostane klíče od bytu. Když si chcete koupit auto, složíte 20,3 procenta ceny a zbytek dotuje stát.
          V Libyi koupíte za 10 dolarů 85 litrů benzínu nebo nafty. V Libyi jsou potraviny velmi levné, 10 kg chleba stojí 0,15 dolaru. Libyjci nepracují fyzicky, vše dělají cizinci. Libyjci nejdou pracovat do tzv. "bílého světa", neboť to nemají zapotřebí. V Libyi není nikdo ožebračen, není mu odejmut byt nebo auto, protože nesplatil úvěr, není to tak, jako v tzv. demokratických zemích, které se vrhly na Libyi. Otevřeně, je mi líto libyjského národa, neboť svět ho chce přetvořit na nájemní pracovní sílu, pracovat za 100 dolarů, kde ztratí všechny dosavadní výhody a o pohodlném životě, jakým žili doposud, se jim bude jenom zdát. Tyto informace byly pred intervenci verejnosti zname. Obrazek si udelejte sami....Pro nekoho to je samozrejme konspiracni blabol a dal budou intervenci brat jako jedinou moznou cestu.....A podobny veci se dejou i na jinejch valcistich....Kdo jeste stale bere USA jako toho dobracka,tak ma teda tu svoji palicku makovicku radne zaprasenou oficialnimi mediami.....Ja bych se teda v ARMA 3 snad radsi probehl jako bezejmenej Ivan s AK-47....no jo,ale hrat za Americkou vlajku,to je prece IN a COOL....omlouvam se za OT,ktery nesouvisi s ARMA,ale musel sem se vyjadrit :(
          • A můžeš mi prosím poslat zdroje, z kterých tohle všecho víš? *1*
            • smejki
              blisty, osud.cz, konspirační weby všeho druhu
          • Nechce se mi to číst celý, ale hned tam máš faktickou chybu, EU nic Libyi nedluží, přesně naopak, Libye má OBŘÍ dluh u EU, např. jen Česku a Slovensku dluží přes 7 MILIARD KČ!! Většinou za dodávky zbraní, to bývala taková ta kamarádská výpomoc(ještě jako ČESKOSLOVENSKO), ale kamarád nechce otevřít ty naditý peněženky. :D Nevím moc, co se stalo, že každej začal psat o tom obřím dluhu EU vůči Libyii (ta si naopak obrovsky pujčovala, měla ropný průmysl dost zaostalý a taky do roku 2004 na ni byli ekonomické sankce od OSN za výrobu ZHN), je prostě nemožný, aby si za těch 6-7 let tak hospodářsky polepšila, že by ji každý dlužil nebo že by dokonce byla tak ekonomicky vyspělá, jako možná máš v něčem pravdu, nechce se mi to moc pročítat, ale v tomhle mám prostě pravdu já, věř mi, ať je zlý kdo chce, Libye je obrovsky zadlužená (některý dluhy jí byly odpuštěny), ale můžeš to zas brát tak, že si ty penízky chtěji vymlátit zpátky...kde jsou ty český Grippeny?! :D Navíc protesty tam začaly právě kvůli špatné životní situaci lidí, fakt nevím kam na to chodíte že by se tam žilo tak skvěle, joo, vím, že se povídá, že za to může CIA a ták, ale když jsme tam byli na dovolené (jo a taky sem tam z jídla chytl pěknou sračku), tak se tam tak skvěle nežilo jako že by se každej měl fantasticky a ták, nah, to tam ještě ale ani neřádila ta CIA, žejo, já pro ně nedělám tak nevím jak to vypadalo, ale kolem letovisek to bylo fajn, to jó. Určitě chápu tvoje rozhořčení, taky mám odpor ke každé válce protože přináší víc utrpení než užitku, ale zase bych kvůli tomu nezašle do sféry lží a výmyslů, jak i z diktatora udělat fakt dopráka, to né chlape, buďme realisti, smrdí tam něco tak, jak to smrdí tady, ale náš smrad má víc letadel
            • Jako sorry za chyby, samozřejmě to mělo být třebas dobráka a ne dopráka, nějak sem rychleji psal než přemýšlel, nesněz mě za to
    • Když jsou tihle podle tebe zlo, tak kdo ztělesňuje dobro?? Zase jeden, co dělí svět na dobro a zlo.... *7* *7* *7*
      • Dobro je v našich srdcích, ne v organizacích, kam se naše srdce sdružijí <3 Hehe *1*
    • ucho
      protože ti si na vojáčky hrají nejvíc...? stejně tak mají dostatek techniky?
  • bombaaaaaaa...kdy to vyjde?
  • Spades
    Min DX10 ? Nevyplati se jim delat to rovnou na DX11, s pripadnym downgradem na DX9 pro karty co nepodporujou DX11 ?
    • smejki
      nekompatibilita DX11 a DX9 není výmyslem výrobců, který by měl fungovat jako páka pro nákup nového SW a HW. starší a novější DX mají zkrátka úplně jinou architekturu, hotovo, tečka. Kdybys měl udělat hybridní engne, tak to pralticky budou 2 enginy v jednom, což je zhovadilé. navíc dnes má minimálně DX10 grafiku 90% lidí
      • Mozno, ale kolko ludi ma este Win XP? Hlavne kvoli starsim hram?
        • smejki
          no jo, dual system je strašná novinka. taky to tak mám a na Xp jsem rok a půl nemusel šáhnout (naposled, když jsem se snažil rozchodit Settlers 4. I na Win7 jedou, ale některé efekty nefungují a vypadá to hnusně).
          Win XP (a horší) má 20% hráčů a podíl se snižuje rychlostí cca 1% za měsíc. A ta hra vyjde za rok. ZA ROK! Což znamená, že XP bude mít tak 5-10% hráčů.
          Vážně by ještě někomu XP/DX9 kompatibilita dávala smysl?
    • nema smysl delat pripadny downgrade na dx9 protoze karty co nemaji aspon dx10 stejne nemaji potrebnej vykon ani na armu2, to radsi at je to nativni dx10/11
  • Stixxy
    Fuj, FN 2000 ošklivá to zbraň *1*
    • no, je ale lepší než em čtyřka.
    • Awakened
      jj *1* A navíc zdá se Američani obnoví zrušený projekt Comanche. To jsou věci *3*
  • "AMD Athlon Phenom X4" - To je dobrý procesor! *1*

    Zrovna jsem si chtěl dokoupit datadisky ke dvojce. No nic, počkám na trojku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit