Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lepší optimalizace enginu by neuškodila, ArmA2 je peklo
    • Mozek
      Na to co to umí, bych řekl že to není na dnešní poměry vůbec špatný.
      • co to umi?
        • Mozek
          Třeba vykreslit 164Km čtverčních velkou mapu na kterou se dá jít v reálnem čase kamkoliv? At už pěšky, vozidlem, tankem, či letadlem...?
  • Mně se námět velmi zamlouvá. Autoři si nejspíš cvakli dobrého vína a válela se přitom před nimi nějaká knížka od T.Clancyho :-)

    Jen by mě zajímalo, na čem to chtějí rozjet, když doposud zřejmě jen málokdo využil potenciálu enginu z Army 2
  • i have the happiest boner right now *1*
  • osobne sa mi viac lubila téma regionálneho konfliktu,ako ,,svetová vojna,, ale aj tak sa tesim
    co dodat,snad len prajem co najmenej bugov,dúfam ze sa poucili
  • Jj... Hlavne ze bude pre vydanim produktu nasledovat pulrocni kampan "nevydame, dokud produkt neodladime", stejne jako v pripade army 2. Spanel se za to zase osobne nekolikrat v interwiev zaruci a lidi budou kupovat jak vztekli. Sranda je, ze i v patchi 1.1 jsem nemohl dohrat prvni misi - tim nerikam ze vsichni. Kdyz tam maji tak zavazny bugy, meli by misto picovin vymyslet reseni jak z toho ven a ne co tam dat navic... Pak at se nedivi, ze maji na steamu tolik nasranych lidi a petici za vraceni penez - nez vydali asi treti patch.
    Taky doufam, ze to budou oddalovat a oddalovat jako armu2 - puvodne mela byt 2008 pro PC a konzole, holt to dopadlo v 2010 na pc a s kvantem bugu - germani je asi radi mit nebudou za tu test verzi. Nejlepsi na tom je, ze podobny to bylo v pripade i Army 1 *1* Da se tomu clanku verit? :DDD Ale co si budem nalhavat - lidi pod naporem PRkecu na to zapomenou :P

    Physx maji mimochodem uz ve VBS asi dva roky...
    • N.j., vlastne mas pravdu. Fakt ale je, ze i zo vsetkymi tymi negativami je to stale jedinecna hra od ktorej som sa nedokazal odtrhnut. Je to komplexna, otvorena a prepracovana PC exclusivna hra, podobne ako napr Stalker serie. A podobne ako u nich je i tady engine a spracovanie prilis odvazne na male budget studio... a mozno i trochu velke susto. Ale i vdaka tomu dava hra onen prijemny pocit old school prepracovanych PC-only hier a nie konzoloveho portu. Navyse ma dobru podporu, neustale patche i datadisky po dlhu dobu. Pravda ale je ze uz by som opravdu nerad cakal dalsi +rok po vydani nez mozem Armu 3 dohrat, bolo by to ako na drzovku. *10*
      • rancor1223
        Budget studio? Vždyť vyvíjejí celosvětově známý vojenský simulátor který se prodejností řadí mezi AAA hry a pominuli simulátory pro Americkou armády (VBS).. BIS neni žádnej budget, jen jsou neschopný vychytat chyby a zlepšit engine..
    • nojo BI ma u spousty hracu hodne negativni povest, zvlast po Arme II, kdy uz je opakovane chyby tezsi prehlizet .. a diky prakticky nulove konkurenci na tomto poli to pak zvlast zamrzi .. takze je na nich jak se s tim poperou a jestli ziskaji duveru hracu .. anebo by nebylo od veci kdyby se jine studio vykaslalo na mainstream a pustilo se do podobneho projektu (coz se ale nestane) ... a uplne nejlepsi by bylo z toho co maji nechat tak modely a fonty a udelat to od nuly (coz se taky nestane) :) nezbyva nez doufat, ze to bude tentokrat poctivejsi prace
      • Jenze BIS se nikdy nesnazilo ziskat dobrou povest u hracu, ale jen u svych fanousku - tim lze cely jejich pristup vystihnout. Ze recykluji? Vzdy budou. Ti lidi zatim nemaji na to, aby vytvorili dobrou hru, pripadne jiny herni koncept - mozna budou navzdy jen recyklovat veci z army.
        • oka .. oprava "BI ma u spousty fanousku negativni povest) .. ja jsem fanousek (nikoliv zaslepeny fanboy, jen objektivni fanda) .. resp. abych byl presny jsem spis fanousek OFP :CWC a chtel bych byt fanousek Army
      • Věřím že tentokrát se již opravdu poučili a vydají plně doladěný produkt. *3*
        • Jasne. A veris, ze ja na to veril i v pripade Army 1 a Army 2, kdyz jsem drzel originalku v ruce? Asi tak....
          Tim nerikam, ze bych jim to nepral. Jasne ze jim preji uspech. Ale situace se opakovala jiz dvakrat. A stejny to bude u Army 3 - dobry screeny, jinak vsechno pri starym. Zlepseni ano, ale dobu nedozenou. Aspon co si o tom myslim ja. Do obchodu uz nikdy kvuli nim nepujdu. To stejny na stemu.
          • A jen bokem - ono se staci podivat na screeny tech vojaku - cerny fleky ve stinu, vypaleny lightmapy do zvlastni textury, obcas cerny flek od shadowlodu (vetsina modaru asi bude vedet o cem mluvi) = velky stream dat, dlouhy cas na vyvoj a zapoleni se starym pouzivanim geometrii - tohle zadne nove enginy nepouzivaji. Chtit od nich, aby pouzivali novejsi a optimalizovanejsi kolize per poly, nebo dokonce generovani geometrii, to by musel byt doslova zazrak (tim nechci rict, ze se nedeji)... Nemluve o optimalizovane tesalaci terenu, diky ktere blbne hlavne AI pri hledani cesty - aspon to tak bylo v pripade Army 2. A to je jen zlomek toho, jak je ten engine a jejich metody zastaraly.
            A uz toho necham *3*
            • hele tak stiny, problemy s geometrii a pod jsou detaily, alespon ve stinu opravdovych problemu army ... plus podle scrennu z buh vi jake pre-verze hry bych jeste neresil
            • Tak je asi zbytečné spekulovat nyní, když hra má vyjít déle jak za rok.
              Každopádně počkám si samozřejmě na recenze. Hru budu kupovat tak jako tak, jenže buď při vydání nebo o rok později (opatchovanou).
              Armu 1 jsem koupil ihned, chyba, načekal jsem se než to šlapalo jak asi původně mělo. Armu 2 až nedávno, vyladěnou krásně, nestěžuji si. *3*
            • ps:
              Staci se podivat ne tenhle screen - http://tinyurl.com/6alznz6
              At uz ty cerny fleky na vojacich, nebo "visici" silnic u budovy ve vzduchu mne teda moc nepresvedcuji o jejich zmenenych pristupech. Tech veci je na tech screenech mnohem vic. :P A to jsou zatim jen screeny!
  • Hlavně, když tam zakomponují nějakou slušnou fyziku a nebude to v prvních verzích bugfest. Jinak ten nápad s konfliktem v blízké budoucnosti se mi líbí, alespoň si vyzkoušíme zbraně a techniku, která se teprve testuje. BTW: Není jeden z těch tanků Merkava?
    • Vypadá to na Merkavu, že?
  • smejki
    asi bouchnu šampus *1*
    • Já kyanid... Zkoušel jsem ARMU II to asi hoďku u známýho a docela to bylo nudný... První mise docela šla,ale pak přišla mise, kde jsem měl někoho najít s tím, že on se přemisťoval mezi několika body... Krajina docela pěkná... Jenom nechápu proč se tam nic nedělo... Střet jsem našel jeden a to bylo vše... Nechci nějaký super- akce, ale něco co tě bude motivovat to hrát.... Jo a absence interiéru většiny domů ve městech? To pak naprosto kazí dojem v urbanizovaných oblastech...
      • smejki
        věřím, že singl Army může nudit, já ho shledávám zajímavým a zábavným, ale má svá hluchá místa. Ta mise s pronásledováním onoho chlápka je opravdu docela divná. Nicméně když mluvíš se správnými lidmi, řeknou ti, kde ho najít (střídá tři místa). Ovšem (opět nicméně), když ho nenajdeš do cca 30 minut, mise se ukončí a kampaň jede dál a zajímavěji.
        Nejlepší na Armě je ale stejně mulťák, ten by sis, dám ruku do ohně, užil. Však až to bude zas za 5 euro, tak to kup, a pářnem *3*
      • Mozek
        Nj tohle není CoD, aby tam byl tunel, kterej tam vždy dovede. A protože to je simulace, tak tam není na každým kroku schovaný za stromem AI, který čeká na ranu. Jinak to jsi asi nehrál Operaci Arrowhead, kde Takistán má všechny domi otevřené.
        Já osobně bych též bouchl šampus, ale přece jen je to až za rok *4*
    • A prasatko na novy HW. Trosku me stve ze se zase bude zacina za SpecFor. Tohle byl jeden z duvodu ktery mne odradil od Arma2 kdy z vas hra hned v prvni misi udelala velitel aniz by vas nechala otrkat.
  • Vypadá to nádherně, ale s tím co spapá ArmaA 2 radši nechci vidět ty hw nároky.
  • Super. Akorát si už hold budu muset koupit novej komp.
  • Prosím, tu animaci rukou při řízení už konečně spravte. Arma je realistická a všechno, ale tohle ten dojem naprosto sráží. Je to jako upéci chutný, výborný dort a polít ho worčestrovkou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit