Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz
    Takhle to vypadá moc pěkně, problém mám akorát s tím, že takhle si to v životě nezahrajete i kdyby to EA vydala v prezentovaný podobě. Tady to prostě budou kazit lidi / děti, nadávky v chatu, samej bunny hop atd. *7* Proč sakra nemůžou udělat zajímavou SP hru ze světa SW? Jedinou naději, kterou jsem viděl v 1313 zařízli.

    BTW pamatujete někdo na Hoth z Shadows of the Empire?
    https://www.youtube.com/watch?v=ZsE3L1YcpMU
    • Detem se nevyhnes v zadne multiplayer hre. Nadavky v chatu jsou zejmena kdyz nekdo cheatuje popr. farmi lidi na spawnu nebo se chova obecne proti pravidlum. Bunny hop se sice castecne eliminoval solidnim zpomalenim,i tak sposta lidi skace po bojisti jak kralici.
    • Jojo, toto a Rogue Squadron, toho jsem se sakra nahrál. *14*
  • Luckiller
    Jsem rád, že se drží tradice, a nenechávají Stormtroopry trefit ani stodolu. *1* (svým způsobem je to nejpravdivější zobrazení skutečných hráčů, při hraní)
  • Nebudeme si nic namlouvat, vypadá to parádně. Ale skutečnost bude trochu víc prozaičtější co do hratelnosti. Doufám, že tam alespoň budu moct pobíhat s kvérem :)
  • Magister_Peditum
    Alespoň tomu Lukovi mohli dát "Hottskou" vizáž. Takhle tam musel běhat dost nalehko a určitě se z toho nachladil. *15*
    • Prave ,tohle je uplne nepripustny. A nechapu zdejsi naivky ,takhle ten boj urcite probihat nebude! Bude to nejak takhle: kemperi budou kempit na kazdym rohu ,skilleri budou plnit ukoly ,umirat a nadavat ,noobove (deti a negramoti) nebudou vedet ktera bije a zakerne swine ,co jsou nekde mezi budou kazit hru vsem + haxori!
      • Magister_Peditum
        Víš jistě, že jsi chtěl reagovat s tímhle na mě? *15*
        • Jo! Ja nechci tu hru hejtovat ,ale dela to Dice. A vime vsichni jak epicke byli gameplay ukazky z BF4 (vsechno peclive nahrane a sestrihane ) a jak to dopadlo!
          • fallanga
            Ehm, Dice dělá i Mirrors Edge a ta hra dopadla vskutku dobře.
            • Mozna kdyby to byl singleplayer ,ale po BF4 multiplayeru jim uz neverim nic! *3*
            • fallanga
              Já jen chtěl říci, že i Dice umí překvapit. Věř jim trochu.
            • Bavim se o MultiPlayeru ne o MirrorsEdge! *7*
      • A ty budeš v jaké skupině?
        • ktera tu hru nehraje! *12*
  • Vypada to pekne, ale rad bych upozornil, ze pozlatko v tomto pripade pouze zakryva tragicky vnitrek.

    Uz ted jsou potvrzene nasledujici - nepochopitelne a stupidni - veci: omezeni na 20v20, mene lokaci/map/planet nez v puvodni hre, zadne vesmirne boje, AT-AT jako "on rail" arkadovka a ne vozidlo.

    Neverim tomu. Jasne, chvilku to bude "wow!" a zazitek, ale pak se to odkope jako klasicky soucasny titul - osekany o milion veci, jen aby se vydojilo dlc a poradny zazitek z toho clovek nemel.
    • Kozy
      Takže oni udělají hru, která nekopíruje do písmene 10 let starou hru a hned má tragický vnitřek a je stupidní, ok.
      • XorxoxTalarius
        Spis "oni udelali hru ktera obsahuje daleko mene nez jeji deset let stary bratricek, proto je tragicka"
        • Kozy
          Pořád se nadává na remaky a remastery,novej Battlefront jde vlastní cestou a zase je to špatně. Nevypadá to jako přeskinovanej Battlefield, čehož jsem se bál ale jako originální hra.
          • Jestli AT-AT nebude jako vozidlo tak to opravdu povazuju za zasadni chybu. S poctem hracu problem nemam ale tohle je podle me fakt krok spatnym smerem.
            • V tomhle si fakt stojim za tim ze bych radsi nelorove vybalancovaneho AT-AT nez tohle protoze tahle cesta se mi zda proste takova lina...
            • No zrovna to AT-AT je ze zaberu beztak OP, navic aby to zabral nekdo kdo se bude schovavat na konci mapy a ostrelovat odtud. O dost vedsi problem je maly pocet lidi, 20v20 je tragicky malo.

              Na druhou stranu, pockam si na vydani pak uz bude celkem jasne jake to vlastne je.
  • kubi-wan
    Tak jako pěkně to vypadá... třeba ozvučení maj fakt zvládlý na jedničku...
    Ale jak tam neni kampaň, tak to pro mě ztrácí jakoukoliv atraktivitu, co se týče samotný hratelnosti.
  • Ta ukázka byla tak sriptovaná že je od nich drzost to vůbec prezentovat jako gameplay :(
    • Přesně tak. Nacvičené jak spartakiáda.
  • fallanga
    Mám strach z boje pomocí lightsaberů, ale jinak to vypadá velmi dobře.
  • Atmosféru to má opravdu skvělou ale bohužel na mě z toho až moc dýchá přeskinovaný BF4. Celý ten "gameplay" smrdí nacvičeností aby to vypadalo cool. Podle mě bylo zahození provázanosti pozemních a vesmírných bitev krok hodně špatným směrem. S přecpaností se bojím aby třeba stíhačky měli vůbec prostor kde létat. Takhle to prostě působí..nevím tuctově? Vzhled, zvuky všechno je super ale nějak zatím nevidím tu super mega giga věc kvůli které bych to měl hrát.
    • Propojeni vesmirnych a pozemnich bitev cekam v DLC
  • Jack1947
    Hlavně at to není Battlefield...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit