Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím, jak to že se žádný z fanoušků Star Wars neozval, ale ve videu není planeta Tatooine, ale planeta Jakku . Scéna s padajícím imperiálním křižníkem je pojítkem s filmovým Star Wars, kde v traileru vidíme trosky křižníku.
  • Proč jen mám pocit, že jsem tuhle hru a mapu už někdy předtím hrál? Jo aha to proto, že to tak je, i když musím přiznat, že mě Battlefront vždycky bavil. Za neporazitelné hrdiny ještě o trochu víc. Teď jen jaké asi budou nové mapy.

    Nekonzistentní UI? Zdá se, že každá třídá má své spracování, mě to přišlo jako zajímavý nápad.
  • pb_historic
    Supr zvuky
    • DICE je svým audio oddělením již proslulé.
  • Koukám že Michail Kalašnikov má svého zástupce i ve Star Wars. Čím to jen bude že zbraně v RPG ME3 vypadají zajímavěji než tady?! *6*
    • Mají tam stejné zbraně, jaké George Lucas použil ve filmu.
      Ten "Kalach" o kterým mluvíš (co je ve skutečnosti Stg-44 nikoliv AK) je A295.
      George Lucas použil pro film upravené zbraně z druhé světové války. Mimo tento příklad i C96 pro Hana Sola, Sterling pro Stormtroopery, MG34 atp.
      • Díky za objasnění, opět sem o něco moudřejší. Nic to nemění na faktu že mě ty kvéry nezaujali. Tohle vážně bude jen pro příznivce značky?! Starý dobrý, občas i fungující BF to jistí.*6*
        • JohnyTheZik
          Kdo by to byl jen cekal, ze zbrane ve Star Wars hre budou vytvoreny podle Star Wars filmu?
          • tak podle mijuniora by bylo asi logičtější dát do SW zbraně z pána prstenů :D
  • Vypadá to fajn, sestříhaný to je krásně:) Podle udělaný i dost na oko, ale to je snad každýmu jasný:) Akorát co mě štve je design zbraní. Ta první zbraň opravdu vypadá jak AK47 a ta zbraň než se objeví Darth Vader vypadá jak MG42.
    • Nejaky ten lejzromet z puvodni trilogie je skutecne predelana MG42. Jako regulerne, ze oddeleni rekvizit vzalo stary kulomet a udelalo z nej scifi zbran. Jestli pamet slouzi, tak to plati minimalne jeste pro nejaky dalsi blaster - to je pak predelany samopal Sterling.
      • Tak v tom případě mlčím:)
      • Aha, tak tech kveru je dokonce vic!

        http://www.imfdb.org/wiki/Star_Wars
  • Kozy
    Incoming! Jako dobrý, jenom to nekonzistentní UI je příšerný.
  • N0isy
    To zamotání nohou Walkera? To mě dostalo. Day One! *14*
    • day one ? Jako fakt? *7*
    • Jak padal AT-AT tak vzhledem k tomu, jak byl blizko, mi prisel nejak malinkej..
  • jezis to vypada priserne, nejhorsi obavy se naplnili, dlc pack na bf3
    • a sel sis honit z toho vyzualu pred spanim pod perinou. Zname.
      • vizual je taky strasny, klasicky lensfler fest, a nesud jinych podle sebe jo?
  • Jak to můžou hrát na ovladači. Fuj.
    • Kozy
      No vidíš to a ty jsi k tomuhle výblitku použil klávesnici, takže to vyjde nastejno,
      • A o tom to bude. Ještě, že ji máš jinak by to byla samé křížky, kolečka atd..
        • Písmenka, křížky, kolečka, čísilka, značky, jako by to nebylo jedno.... hlavně že se to hejbe všechno stejně. A to jsme názorně viděli že tomu tak je. Žádný problém.
          • Právě bylo názorně vidět, jak ten pohyb není plynulý. Na páčkách ani nikdy nebude. Uvidíme co přinese ovladač od Valve.
            • Možná se ti sekalo video nebo ti nestíhají oči, ale pohyby a ovládání jako takové byly velmi plynulé. Je vlastně k potlesku, že i na těch fuj páčkách docílíš tak fajn ovládacího luxusu. O tom bychom si mohli v 80s a 90s jen nechat zdát.
    • Jsou to hráči, takže mohou.
      • Jo taky to podle toho vypadá.
  • Vizuály, zvuky - nemám co vytknout. Ale od DICE už nic nekoupím, ani nic, co smrdí Battlefield sérií (a to jsem ji miloval)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit