Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsem prekvapenej ale vypada to dobre, líbí se mi animace a celkovej feeling. serie BF se zlepšuje (co jsem videl gameplay tak už BF hardline byl lepší než predešle dily)
  • dokud nebude prostředí nové trilogie, absolutně mě to nezajímá.
    • vlastik.plaminek
      https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/8e/ab/01/8eab01151740fc1827ecfea430561cfa.jpg
      • bitvy v nové trilogii > bitvy v původní trilogii.
        • vlastik.plaminek
          Graficky pěkný bordel a přeplácanost.
    • Pfffffffffffffffffff! *15* Ty jsi k smichu! *1*
  • A kde jsou ty bombastické záběry?
  • jako dobre ale co tam dela to akcko? ak47, hned ta prvni zbran, nebo se mi to zda? a stormtrooperi by mohli byt trochu naporcovani po kontaktu se svetelnym mecem, to uz davno umel jedi knight jedi outcast. a jeste aby slo vypnout hlaseni o tom kolik bodu dostanu za mrtveho nepritele a bylo by to uplne super.
  • Hnisavec
    nič moc
  • pekny, ale kolikrat do roka se sejde dost hracu, aby se mohly konat podobne velky bitvy?

    a kolik se muze na jednom bitevnim poli v jednu chvili sejit darth vaderu a luku skywalkeru? uz vidim, jak tam nekdo hraje jednoho z mnoha stormtrooperu a nebude chtit zamachrovat se svetelnou savli *5*
    • Vzhledem k tomu, ze servery jsou omezeny na 40 hracu, tak se asi sejdou dost casto... 40 hracu! V roce 2015!!!
      • hrac a nahodnej kolemjdouci, to je asi takovej rozdil jako mezi hranim a zevlovanim

        myslim 40 hracu, co vi, kdy, jak a proc neco delat
    • plné servery na Originu nebudou problém, problém je, že ty servery za pár let vypnou, dedicated ani LAN nevedou a zbydou jen oči pro pláč, nemluvě o tom, jestlu budou kvůli lagu zas umirat hráči za rohem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit