Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kombat je totalne nehratelny hnus. Prskat quicktime eventy v 2018. Ach.
    Lockpick je totalne nepouzitelny hnus. Bez modu bych to ani nezkousel.
    Savy totalni blaznovstvi. Totalne zabagovana hra ktera si spadne kdy se ji zachce a nedat tam quicksave. To uz neni rozhodnuti to je fet.
    Jinak to nemusi byt spatna hra. Jeste pul roku patchu a mozna se to bude dat i hrat.
  • Veskoslav je znamy naklikavac, to je fakt.
  • myslíš tím, žes mě naklikal Veskoslave? To fakt ne...
  • Koblihu?
  • on pořádá nějakej hon? sám se nech vyšetřit, hysterko...
  • dík *1*
  • :) cítíš se uražen?
  • to si tak vesele pytlačím v lese a říkám si, "škoda že tu nechoděj nějaký hajný nebo myslivci co by vám to mohli překazit, ale co, ani Vávra holt nemohl myslet na všechno" no a dneska mě tam ten hajnej v lese fakt nachytal, musel sem ho uplatit a sebral mi všechno napytlačený maso a paroží, to sem fakt čuměl *1*
  • Ani moc ne, Fáral je blb. Stačí že o Mafii 3 tvrdí, že je to úspěch.
  • Urcite, ted budeme poradat hon i na lidi co pouzili refund. Nechces radsi vyhledat pomoc odbornika?
  • Vycházel jsem z toho videa, co postoval ucho (o jeden příspěvek níž), tam je bugů víc než dost.
  • Tak to se máš čím chlubit...
  • Zajímavé: https://goo.gl/a6uomV
  • Save kdekoliv je BS, hru to dost zkazí...

    Co se bugů týče, tak jsem za těch něco málo přez 10hodin narazil na 2 malé bugy a jinak nic víc...
  • Vážení,

    v Curychu máme už opatchováno a potvrzuji, jen plavky nejsou z polyesteru, je to 100 % bavlna, navíc je potřeba hlídat si menstruační cyklus, jinak hrozí zvýšené riziko infekce, u Henryho samozřejmě bez problému, ale jeho plavky vidět nikomu nepřeji.
  • To by bylo skvele, ale tady v nebi je pomaly internet, takze si to neoverim.
  • Někde jsem četl, že v Kingdom Come půjde po nejnovějším patchi hrát za ženu a bude s ní možné plavat v hradní nádrží v plavkách, je to pravda Michale?
  • Čekám na opravný patch a možná si hru koupím, zatím mě stačily gameplay videa, je to zabugované až moc na můj vkus. Blikání textur mně nevadí, ale lítání, točení a teleportace NPC by se měly opravit. Každopádně je tak trochu zázrak, že Kingdom Come drží i přes bugy pohromadě a hra nepadá. Očekávám:

    1) jednodušší lockpicking, 2) save kdykoliv a kdekoliv, 3) nelétající koně, 4) nelétajícího Henryho, 5) přeskočení černé obrazovky před rozhovorem optimalizací enginu, 6) lepší pathfinding NPC, 7) využití dvanácti až šestnácti jádra na 100 % + lepší podpora GPU, 8) 60 fps ve 4K (mám PC vybavené HW za 100 tisíc a stejně mám v průměru 40 fps na 4K), 9) chci zpátky teselaci a úroveň stínování a grafiky z beta berze, tuhle osekanou grafiku si strčte za klobouk. *16*

    Zatím hodnotím 7/10. 10/10 za příběh, 7/10 za hratelnost, 8/10 za grafiku a 4/10 za optimalizaci. Spravte bugy a vraťte zpátky grafiku z beta verze a zvýším hodnocení na 9/10.
  • Vávra dal do hry i Šemíka (4:22), ale to se o pěkných pár set let spletl. *4*
  • ucho
    spis youtube (a neco muzou byt zaznamy z twitche, takze to mohlo projit vice komprimovanim). dnes jsem to chvilku zkoušel na PS4 Pro a vypadá to celkem v pohodě. pobavilo mě, když jsem dal pěstí slepici. zbyde z ní jen mrtvolka bez peří a zrovna stála na svahu, tak začala válet sudy dolů. vypadá to divně a trochu creepy, ale pobavilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit