Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak nikdo nikoho nenutí ty mody používat, že jo. Upřímně zrovna to ukládání chápu. Občas je prostě potřeba hru / PC vypnout během okamžiku a jít se věnovat povinnostem.
    Mířidlo luku by mělo být volitelné. Ne každý ho chce, ale zase ne každý je rozený VIlém Tell. A tak by se dalo pokračovat.
  • Naopak, kdyby to tak dělal každý, tak začnou opět vycházet v jakž tak hratelném a funkčním stavu.Opravdu nechápu mentalitu lidí, co to musí mít v den vydání, nebo to dokonce předobjednají a pak všude brečí, jak je to nedodělané. Bodejť by nebylo, když to stejně někteří koupí...
  • Zrovna v tom Gothicu save/load byl pristupny. *15*
  • Je to pravda a já sám třeba taky mám moc rád Fallout 4 na survival obtížnost (mj. ukládání jen v posteli a při exitu ze hry), ale na druhou stranu si myslím, že Kingdom Come by oslovilo i méně náročné hráče (už tím, že je to výlet do naší historie, tak to má obrovský potenciál), takže standardní save/load by podle mě hře neškodil. Spousta lidí nechce hardcore zážitek a nemám jim to za zlé. Minulý týden jsem dohrál Elex na obtížnost Ultra (120 hodin) a rozhodně bych k tomu nikoho nenutil. Podle mě tyhle hardcore prvky patří spíš do volitelných obtížností - pokud to není samotné jádro hry, jako třeba Dark Souls atd.
  • Nejlepší jsou takové hry, které nevyžadují žádné módy, opravdu po práci nemám čas řešit krom patchu ještě módy, už mi není patnact
  • Včera jsem koupil a dnes prodal. Pro mne je to nehratelné, hrozná grafika, soubojový systém, ale co je nejhorši jsou checkpointy.
  • to je hned samá modifikace,přitom to k té hře patří,je to tam od začátku a atak to je (save,páčení zámků,mířidlo luku), člověk si jen musí zvyknout že to prostě není tak lehké a tupé (třeba jako XCOM2 - save-miss,load-miss,load-miss atd.). já nešel včera hodinu spát páč sem se nemohl dostat na pozici s uložením,a to mě na té hře baví, stejně jako páčení zámků,střílení bez zaměřovače (v reálu ho taky nemám ;-))...hold si prostě noobové musí zvyknout.....připomíná mě to zlatou éru gothic.´Člověk se hned cití líp když se mu něco povede po hodinách snažení ;-)...a sem tam nějáký bug = taková drobnost ...za mě rozhodně 5 bludišťáků
  • Kdyby se jelo jen podle toho, co Vávra chce, nebo nechce, tak by to nikdy nevydali, protože si navymýšlel hromady 3.14čovin. Pokud se rozhodnou jako DLC zdarma přidat něco, co nestihli dodělat a museli odříznout, tak jenom dobře.
  • To měla být reakce na Killer (13:35)
  • Když jde o byznys jde přesvědčení stranou :)
  • Protože když to tak bude dělat každý, tak takovéto hry již dále vycházet nebudou :)
  • Než by Vávra udělal ženskou hrdinku to by si dřív oholil hipstr vousy a začal nosit triko s nápisem Feminista v růžové a založil neziskovou na vzdělání dětí z vyloucených lokalit.
  • Takže jako u většiny dnešních her se vyplatí půl až třičtvrtě roku počkat a pak koupit opravenou a vyladěnou hru. Je to sice smutné, ale je to realita. A tak si počkám, ono to nikam neuteče.
  • Jack1947
    dodatečný obsah. Nějaký bude, ale zatím je brzy specifikovat. Může jít o obsah, který je již dávno vytvořený, ale do plné hry se nedostal, a přemýšlí se i o dalším využití výkonnějších verzí konzolí ve smyslu grafiky.

    Tak to je zklamání já jsem byl přesvědčený že právě to Vávra nechce kouskovat... i když kdo ví jak to bude že *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit