Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukass
    Cekam na hratelne stav, nejradci bych to zitra v Brne koupil ale pockam.
    Po zhlidnuti vic gameplay videii, musim rict za hra ma tolik skvelech napadu ze, za skripani zubu preziju ten uvod plne cutscen a hru si na 100% koupim.
    Su zvedavej kdy to opravi do hratelnyho stavu, s dropy k 30 fps to kupovat fakt nebudu.

    Ale jinak je to fakt pecka a Vavruv rukopis tam jde videt, co se tyka moznosti a napadu ve hre, tak to nema konkurenci.
    Odpady od Ubisoftu pusobi vedle KC:D jako sranda hry.
  • palacinka
    by byla asi nuda ne? furt jen nekde uklizet, prat pradlo, varit...
  • lenost naší civilizaci zabije...
  • nic ulehčovat nepotřebuji, ale tu možnost hrát za Terezu bych chtěla
  • Já si právě zase myslím, že by to hře uškodilo, pokud by měl hráč možnost si obtížnost nastavit. Prostě designovej plán je takovej jakej je a mě se moc líbí a opravdu si přeji aby tak i zůstal. Myslím, že existuje spousta kvalitních her pro hráče, kteří tyto prvky tzv HC prvky nevyžadují, tak proč nedopřát hru pro nás, lidi, kteří prostě baví ta tzv "hardcore" obtížnost. Třeba zaklínač je skvělej, ale celou hru mi prostě kazí ta přístupnost. Hrál jsem ho na nejvyšší obtížnost a s vypnutými všemi pomocníky, které ve hře jsou..ale prostě to stejně není ono. Vždyť i sám pan Klíma v rozhovoru říkal, že hru necílí na naprostej mainstream, ale chtěli udělat hru více pro tzv "HC" hráče. Tak se jen modlím, aby jim to vydrželo a pod tíhou touhy po zisku nezačali od původní vize upouštět. A jasně že čekám reakci, že když si bude moct hráč vybrat, tak je to OK. Ne není to ok, je to designová chyba. to je jak v DS, kdyby si mohl hráč vybrat obtížnost...to je prostě hloupost pro mě a prostě už jen to vědomí, že mám možnost hru obejít nastavením lehčí obtížnosti bude zážítek prostě kazit. Představte si že v Dark Souls si bude moct hráč nastavit obtížnost. Pak už to prostě nebude to Dark Souls, které si podmanilo svět svou hratelností.
    Já nikomu neberu, že to není pro něj a že ho toto nebaví, ale nechte nám taky hru, která zase bude pro nás a zároveň to bude příběhové RPG a ne indie podivnost :)
    A kdo teda bude fakt chtít změnu, ať si hru moduje
  • Podle mě skvělá, atmosféra se mi moc líbila, bugy byly cca po měsíci opravené. Doporučuju.
  • :D děkuji už se těším ven
  • ucho
    urcite v tom byly penize. proste loni se stanovil termin vydani, se kterym se nebude hybat, a pres to nejede vlak. a zjevne nestihli doladit vse, jak by si prali. jako v techto dnes se vyvojari asi pekne zapoti. urcite je uleva, ze je to venku, je to pro ne prisun penez, ale jak pises, tech chyb je hodne. snad behem mesice opravi to nejzasadnejsi, pak uz by to mohlo byt vcelku tolerovatelne.
  • Na tom něco bude :D
  • ucho
    "Daniel Vávra na Twitteru upřesnil, že opraví hodně bugů v questech a padání FPS."
    jakoze za 14 dni jako zazrakem opravi padani FPS? proc tomu neverim :)
  • Tak urcite *15* Bez radsi na cisty vzduch, udela se ti lip.
  • Plně souhlasím s Km. Pokud hru vydávají, měla by být dodělaná a ne polotovar - samo nějaké chyby se mohou najít vždy, ale takto? osobně se mi téma a grafické zpracování líbí, zejm. dějiny, byť jsem doufal, protože to původně inzerovali, že to bude v době husitských válek (ale kdo ví v dalších pokračováních, Jindra je mladý a do upálení mistra Jana zbývá pár let). Nicméně těch bugů je fakt hodně, navíc bojový systém (ať si kdo chce co chce říká) není to pravé ořechové - jednou lapku zabijete za chvilku a jindy vás naopak na tom samém místě rozseká - jde často spíše o náhodu než o um; nebo koňská hlava lítající na strany s celkem malou ovladatelností (když středověcí koně byli naopak spíše na výdrž než rychlost). Každopádně, kdyby to nebyl Vávra, který má českou games scénu obšlápnutou, už vidím ty negativní recenze a výkřiky redaktorů, jak si někdo může takovou nedodělávku dovolit pustit za plnou pálku na trh a max 6/10. Osobně jsem za KC rád, jen to měli dodělat a pak pustit (tak měli dát early access), pokud si budu chtít hru užít, budu ji tedy muset přestat hrát a počkat min. 14 dní nebo déle k odstranění základních chyb - ale fuj!
  • Bez tak to bude, že na fóru brečí cca 10 lidí a kvůli těmto ******* se bude pár věcí měnit zjednodušovat ..
  • KronosDeret
    nechci ti do toho kecat, ale lenost stvořila civilizaci :)
  • KronosDeret
    HH jak řekl Lukáš ve videorecenzi, je to špatná hra do který je snadný se zamilovat, zvlášť když se ti líbili Gothiky.
  • Ježiši to zase nějaký ňouma je líný se něco učit a udělá se mířidlo na luk .. bože ještě že to v té hře není!! Ta lenost nás jednou zabije
  • Ale taky nemel krizek na monitoru.
  • Vilém Tell střílel z kuše a ne z luku.
  • ucho
    "Martin nám v podcastu potvrdil, že si pohrávají s myšlenkou uložení hry při jejím vypnutí."
    no ja se na ten podcast vcera dival a Martin rekl, ze save on exit ve hre puvodne byl, jenze to bylo tak zabugovane, ze to pred vydanim hry radeji dali pryc jako jednodussi reseni. jinymi slovy tuto featuru tam nedokazali naimplementovat, prestoze chteli.
    takze ano, pohravaji si s myslenkou, ze tam tuto funkcionalitu daji. ono u takove pribehove hry v open world svete je to da se rict samozrejmost.
  • je Elex dobrá hra? Chci si koupit nový počítač, tak pak přemýšlím co si zahrát. U Kingdom come počkám až to odladí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit