Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky bych klidně počkal az to vyladí ale udělal jsem tu chybu že jsem to koupil, nainstaloval a ještě nevypnul. Snad ani witchera 3 jsem takto nehltal.
  • Neomezeny save je zavijak veskerych mechanik ve hre. Mam jeden paklic? Super, save/load to vyresi. Je v baraku nekdo? Zvladnu ukrast tuhle vec? Propliz se tamhle? Dam tohodle borce? Vsechno vyresi save/load! Jedine, co ve hre chybi, je exit save. Ted tam samozrejme byl, ale mizel po continue a to bylo matouci. Pridala se i moznost nahrat ho z load menu, ale zase musel mizet, aby ho neslo snadno zneuzit exit savem pred kazdym problemem a opakovanym loadem. To se zas nekomu nelibilo, tak se uplne zrusil.
  • Jack1947
    Tak snad Ego tolik neutrpělo (Vávrovo)
  • Tak to nakonec dopadlo presne jak jsem cekal :(
  • Jack1947
    Za Lockpicking easy mod jsem rád taky poté co jsem zjistil že to vůbec neumím/nejde a zlomí se akorát paklíč , nejde na easy wtf ? zdá se že těch modů bude potřeba možná i více. Takže nám se tu boří hranice Skyrim > KC.
  • Jack1947
    KC D je zase dojed někam vyslechni tam lidi, pak zase io dům dál párkrát je tam nějaká rvačka tot vše ale je pravda že i přes sáho dlouhost to má své klady.
  • Jednoznačně souhlas!
  • Jack1947
    To pochybuji že to bude zdarma a vůbec bych se nedivil kdyby to už bylo ve hře jenom se k tomu nedalo dostat.
  • spíše ji posune na další level.
  • RPS líheň retardů a on je ještě někdo cituje? :)
  • Krescz
    Far cry 5 je nezajímavá kravina 5/10....už to tu bude po třetí *7* vylez na kopec, odkryj mapu, osvoboď vesnici, vynes koš, napiš úkoly než přijde mamka a zakáže ti hrát, protože máš špatné známky, protože si hloupý a utratil si své kapesné za srajdu a nemáš čas se učit, protože kdo jiný než naivní teenager by hrál něco od ubisoftu

    Ale pak je tu Kingdom come pro chytré a hezké lidi jako jsem já :) you jelly?
  • Mohla by rozjet dráhu lazebnice.

    Jinak: https://cdna.artstation.com/p/assets/images/images/001/469/776/large/simon-gocal-warrior-lady-merged.jpg?1446997384
  • Lukass
    Pobavils :)
  • KronosDeret
    leda že by Vávru potkala smrtelná nehoda způsobící radikální změnu charakteru, anžto když nemáš piňďu nebo naopak moc melaninu seš na druhý koleji...
  • Far Cry má úplně jiné publikum
  • Ghost47
    Tak pomáhat strýčkovi v jeho řemesle (tom druhém, neoficiálním) by snad mohla, počítám že by to i historicky sedělo...
  • MickeyMutant
    Libovolné uložení pozice by mělo být u podobného typu hry samozřejmé. Platí to zvlášť v případě, kdy kvůli různým porodním problémům můžete přijít o významnou porci postupu. Když třeba Lukáš Kopřiva níže píše: "já nešel včera hodinu spát páč sem se nemohl dostat na pozici s uložením,a to mě na té hře baví", tak mu nejspíš nedochází, že pro většinu lidí, troufám si tvrdit, to nebude stejná zábava jako pro něj.

    Jak praví John Walker hned ve třetím bodě svých Sebraných herních zákonů : Do feel free to let me quick save. I know, I know, you’re very proud of your checkpointing, but as it happens I don’t really want to repeat any fight in the game seventeen times because of your difficulty spike. And sure, you could consider it cheating, letting me blag my way through sections. But I sort of bought your game, and arrogantly feel like I should now be able to enjoy it as I wish. Perhaps that might be to opt out of quick save spamming. But perhaps it will improve the experience if only you’ll let me.

    I proto oceňuju možnost volby, kterou mody nabízí a kterou puristé a lidé preferující originální verzi NEMUSÍ využívat, aby si nekazili vlastní představu o dokonalém herním zážitku.
  • Málo se mluví o tom, jak souvisí datum vydání s doladěním hry a prodejním ůspěchem. Jinak- vydavatel musí dodržet termín, bez ohledu na stav hry. Protože vydat hru bez chyb, ale ve stejný den jako Far cry 5 je ekonomická sebevražda.
  • Počkám si na druhý opravný patch, zatím je hra dost kostrbatá.
  • Lukass
    V Elexu mam 76 hodin, je to skvela hra. Vic k tomu nemam.
    Urcite koupe nebudes litovat. Navic to na ultra jede na 1060 ve fullhd 75 fps. A posledni patch hru celkove dost doladil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit