Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už jsme viděli spoustu videí, kde se nám tak nějak prokázalo, že v IW jsou ulhaní, líní vývojáři, ale dokud jsem to neviděl na vlastní oči, tak jsem prostě nevěřil.

    Za prvé: Ryby, u kterých se tak chvástali, že od vás uplavou pryč pokud se k nim přiblížíte, ode mě vůbec neuplavali, jako bych byl opravdu GHOST!*8*
    Za druhé: Rileyho, další věc, kterou se tak chvástali, použijete jen v jedný misi. Dóbrýýý.
    Za třetí: Němá postava. Psal jsem to už u BF4 recenze, ale v COD ta debilita vynikne ještě víc, protože vám tam ostatní postavy pokládaj samý otázky a vy si připadáte jak idioti, když jim hl. postava vůbec neodpovídá. Je to fakt zahnaný do extrému.
    Za čtvrté: Zbraně vydávají divné zvuky, přestože designově jsou hezky navrženy (alespoň některé z nich) a i pocit ze střelby je takový "nijaký".
    Za páté: Kachničková AI nepřátel. Prostě tam nějak pobíhaj, sem tam i vystřelej, hlavně ať to není moc složitý. Co by jsme se s AI vůbec srali.
    Za šesté: Naprosto příšerná optimalizace. Viděl jsem, že s tím má více lidí problém (zkrátka to IW s portem totálně posrali) a hledal jsem teda dost dlouho, než jsem našel nějaký tipy, jak si hru vyladit tak, aby byla alespoň hratelná.

    Pozitiva: Kampaň je zábavná, to IW pořád uměj, přestože jde vidět, že si chtěli ve spoustě misí připomenout slávu z předešlých dílů (v MW2 se hráčům líbila scéna výbuchu ve vesmíru, tak na tom v Ghosts založili hned dvě mise, plížení se ve vysoké trávě připomíná plížení se v Prypiati z MW, část s tanky má připomínat tu z CoD 2 a je toho víc...) --- (vyčerpán počet odstavců) --- Ještě mě zarazilo hned na začátku když utíkáte, tak schválně nesprintuju, protože se teprve rozkoukávám a chci vidět jak tuhle konkrétní lokaci IW nadesignovali, jenže se objeví mission failed obrazovka s větou "You were left behind." Dělaj si ze mě píču? ... Rozhodně nejslabší díl od IW. Ať se koukaj s příštím dílem vrátit do druhý světový.... nebo ať se nevracej vůbec.
  • Jack1947
    7!!!
  • dr.gonzo
    beyond byl skvely.
  • Na tento server chodim uz dlhsie a nechapavo krutim hlavou, totalne sra*** dostavaju dobre hodnotenia a dobre hry sa utapaju pomaly v horsich hodnoteniach to je nasmiech, strasny amatery
  • janchor
    Rozhodně se s ní pracuje líp, pokud jsi danou hru hrál.
  • beyond bol skvely:D lol
  • jediný opravdový odborný názor který je VŽDYCKY pravdivý má Dan Vávra *1* genius a mistr české herní scény *1*
  • Jack1947
    ... Řití!!!... ? *7*
  • MidnighT91
    Nechť každej kdo to koupí vykrvácí z ( ! )...
  • jj chtělo by to vyhodit kompletně všechny recenzenty v ČR a nahradit je next gen recenzenty *1* *1*
  • 7/10 za ubohou nemastnou neslanou recyklaci? :-O Styďte se :P !!
  • eStar
    Proč to má proboha 7/10? Příšerná optimalizace, tupý singl který dohrajete za 5 hodin a multiplayer který sice je zábavný, ale je úplně stejný jako v sedmi předchozích CoD. O tom next-genu raději nemluvit, to byl úplný blábol.
  • No s rezenzemi na Games nesouhlasim jiz delsi dobu, jakozto velkeho zavodnika me vytocila hlavne recenze na F1 2013 a obecne velke podhodnococvani zavodnich her. Recenze tu ctu pravidelne a pravidlene mam jiny nazor, nez recenzent. Bohuzel nevidim moc jinych cz webu, ktere by mely opravdu velmi kvalitni hodnoceni, proto musim opet do ciziny (ale opet, ne vsem se da verit). Z toho plyne jedna jedina vec, pokud nevim, jestli mam nejakou hru koupit, tak mi recenze vubec nepomuze, protoze nakonec to ve vysledku ja ohodnotim uplne jinak. Pokud si chci zvednout tlak a pridat par vrasek na mem 17 let starem cele, tak si par recenzi prectu, ale zvlast po zminovane F1 20113 recenzi nehodlam podle nich rozhodovat, jestli 1400,- za hru utratim nebo neutratim.
  • preto ze mp je dobry taky aky je takze preto je tam malo zmen
  • Jack1947
    Oukej, tva rec kmene áj dont andrstend... *4*
  • mal sy namysli kostariku ? lebo momentalne som tam a som velky kapo s ghostom to sy tam hocikto nemoze dovolit hrat takyto pecky vo ful hd nexgen grafice
  • Náhodou je to oproti posledních dvou dílech revoluce. A to v multiplayeru, protože tam zatim neni objevená žádná balanční chybka jako v posledních dílech. např. holy trinity (aka pick 3 system) z blops 2 nebo ty op zbraně z mw3. ty co to dycky bavilo to baví ještě víc a hejtři maj vánoce.
  • Adam_M
    Tak 7 a to že MP je dobrý jsem usoudil že se mu to v celku líbilo.
  • ju ar fakin šit kil youself plis madafaka šit and yor hed
  • Jack1947
    AA čobolák, jak je tam u vas v "Madarsku" Drugary? Destivo *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit