Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Need for speed je takové zavodní CoD.Dlouhé roky dělalo hry bez větších změn, ale ono ejhle když se podíváte na hodnocení tak je to úplně někde jinde.Zajímalo by mě proč tomu tak je.Přijde mi že i Fifa ve svých líných letech dělala více novinek než CoD.Nemluvně o tom že poslední roky CoD vždy jak sám recenzent podotkne zachrání multiplayer, který pochopitelně dozná nejméně novinek.
  • Adam_M
    Já zas tobě věřím že je někdo podplácí…taková absurdita! Pro kohokoliv nemá cenu podplácet games skrze CoD recenzi proto že proč? Koho (kromě nás) nějaký český web o hrách zajímá v takové míře aby je podplácel…to co tu píšeš je prostý hate na CoD a já ti ho neberu ale to že se tu navážíš do recenzenta jen proto že tobě se hra nelíbila( ať už z jakéhokoliv důvodu) je na hlavu.
  • Ne pouze bezplatné permanentka do ozdravného centra http://www.plbohnice.cz/
  • Inquisitor
    Vidim to na diplom.
  • styl beter den bugfild for rýl
  • dr.gonzo
    7 let stare hre ktera je neustale stejna date 7/10 a skvelemu beyond two soul date 5/10.je neco shnileho ve vasich recenzich.
  • jnsCZ
    Je k tomu nějaká věcná cena nebo aspoň plaketa? :)
  • Jack1947
    Me se to libilo, pribeh docela dobrej. *3*
  • Inquisitor
    První díl byl ve své době úžasný. Tenkrát jsem tu hru strašně chtěl a hrál jsem demo pořád dokola :)
  • 7? 7? 7? ???
  • Gratulujem pán Olejník oficiálne ste sa stali kokotom týždňa. Ešte raz gratulujem.
  • Robotron3
    To si právě nemyslim. COD tak získalo na popularitě a s dalšími díly ta hra byla čím dál hloupější. Evidentně tu na kvalitní valečný akce publikum je. Zvlášť když už taková konkurence k těmto humornejm fraškám, kde padaj při výbuších mrakodrapy a vesmírný stanice, neexistuje.
  • Inquisitor
    Tak na ten recyklát to je hodně slušný hodnocení.
  • eStar
    CoD 1 hrála spousta lidí, bez prvního dílu který by měl úspěch by žádné další už nebyly.
  • Jack1947
    Ze libila lol. Nekde to ma i vice, to spise nelibila. *3*
  • Tak v tom případě mi říkáš, že nejsou podplacení, ale jen slepí a vypatlaný ignoranti, kteří neumí pracovat s jejich vlastní hodnotící stupnicí?

    Víš co? Já ti to věřím....
  • Adam_M
    Úplně vidím jak Activision podplácí kluky z games aby dali CoDku dobré hodnocení :D…hold se asi panu recenzentovy hra líbila no.
  • Jack1947
    Nikdo by to nehral = 0 zisk. *4*
  • Robotron3
    Nechápu, že nějaká firma nechytne příležitost za pačesy, a neudělá nějakou válečnou střílečku v duchu původních COD. Zábavnou a přitom realistickou válečnou zkušenost a pošle tyhle parodie sama na sebe do pekel *3*
  • Ty vole 7/10???

    Pak mi tu ještě někdo vyvracejte že se recenzenti nechovají jako k*rvy a neberou za nadhodnocování.

    Nehrál jsem to, ale když čtu co tam (ne)ní nového, tak jako x-krát předtím, tak víc jak 3/10 už si to fakt nezaslouží...

    Jak tu ty redaktory ještě někdo může brát vážně? Asi půjdu pracovat na games, protože k tomu evidentně nemusím nic umět ani znát... akorát stačí bejt prodejná d*vka...

    Ještě bych měl dodat, že pokud se můj příspěvek dostane na hlavní stránku, tak někdo z toho dream-týmu na games okamžitě dá nějakému bezcenému příspěvku plus, aby mě vymazal - stačí sledovat a uvidít, nebude to poprvé...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit