Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Leonidasss
    Tak se Saints row bych to nesrovnával, oproti tomuhle je to otevřená akce, která si na nic nehraje a chce hráče pobavit, řekl bych, ,,typickým'' americkým humorem. Pro mě je Saints row v pohodě odreagovačka, ale od tohohle jsem čekal úplně něco jiného.
  • Jediné co je na tom pěkné je docela originální prostrředí (klub plnej lidí, dálnice a zřejmě nějaká mexikánská čtvrť). Jinak je to zas debilní CoD s autohealem kterej je ještě vylepšenej rudejma čmouhama a panákama co čekaj až je z půl metru odstřelíte. Ai je taky koukám tragická viz to řízení auta. Když už auto řídí počítač tak nechápu proč do všeho vráží.

    Ach jo první díl byl parádní tohle je další z dalších stejnech stříleček.
  • Výborné prostředí ,dobrá hudba ale zbytek ? Tohle je obrovské zklamání vážení , tak moc sem se těšil na střílení vulgárních cholos a vyšly s toho tři komiksové postavičky s drsnýma hláškama , tuna nudných přestřelek a pokud to napraví příběh budu (a určitě nejen já ) v šoku . Proč jen mi to připomíná Saint Row bez aut stříkajíc exkrementy ??
  • Leonidasss
    Přesně jak jsem se obával, vypadá to jako CoD.
  • *1* *1* *1* co to proboha je ? ;D a kdo to proboha hraje ? lambariada s otřesnou hrou ;D pecka *11* *11* *11*
  • Dvojka sice šla, ale proti jedničce už nic moc. Chytlo to ten duch CoD (skriptovaná koridorovka s autohealem). První díl je prosti tomu nádhera.
  • Popravdě na první díl CoJ jsem pohlížel jako na lacinou bugetovku, pak jsem ho ale dostal společne se Score a zhltnul jsem ho jedním dechem. Byla to pecka, skvělá neotřelá atmosféra, dobrej příběh, pistolnický duely, Billyho hraní si na Legolase, taky parádní. Dvojku jsem nehrál, protože vyšla v době kdy jsem pro samý WoW žádný jiný hry nevnímal ( a taky mám teď co dohánět *1* ). Ale tohle pánové, tohle bude pr*ser.... (čistě můj názor)
  • Absolutní souhlas, thumbs up!
  • Mno, tak prvni dva dily byly super. Ale tohle vypada jako dobra s*acka. Skoro mi to az pripada jako budgetovka :D!! No nevim nevim jak to nakonec dopadne, v nejaky pozitivni vysledek se mi ale snad ani nechce verit :D
  • Proč proboha museli zabít i tenhle skvělej western?Jen další tupá arkádová střílečka bez kapky realismu...Prostě hnus.Je to stejný jak se sérií Brothers in Arms.
  • BLOODY SCREEN SO FU*KING REAL! Chce se mňe blít.
  • Panečku, takovou AI jsem neviděl od druhého FEARu :D
  • Na nový díl jsem se moc těšil ale tohle je zklamání. Vůbec z toho necítím žádnou atmosféru jako z předchozích dílů. Předchozí díly mě bavily právě proto že se odehrávaly ve westernovém prostředí a celkově mi sedly. Ale tohle vypadá na další rádoby drsný klon CoD, kterých jsou tuny.
  • boha to zas bude komercni blbost...cerpa ze slavneho jmena a vypada to jako saints row z prvni osoby

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit