Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • boha to zas bude komercni blbost...cerpa ze slavneho jmena a vypada to jako saints row z prvni osoby
  • prestigo88
    budu dělat jako, že sem to neviděl...
  • Leonidasss
    Přesně jak jsem se obával, vypadá to jako CoD.
  • Gaspyk
    Všechno špatně...
  • Na nový díl jsem se moc těšil ale tohle je zklamání. Vůbec z toho necítím žádnou atmosféru jako z předchozích dílů. Předchozí díly mě bavily právě proto že se odehrávaly ve westernovém prostředí a celkově mi sedly. Ale tohle vypadá na další rádoby drsný klon CoD, kterých jsou tuny.
  • Jozef123
    Bud zmenili celý tým alebo sú to blbci .Jako hra z westernovou históriou a hlavná postava nabíja(1:56|2:02) revolver jak amatér?Kde sa podela tá westernová téma ktorá tak sršala z prvého traileru(´´Westernová doba prešla ale nič sa nezmenilo...,,)?Jako ja by som od chlapíka ktorý vyzerá ako cowboy čakal úplne iné chovanie.A tie zbrane?Jako keby sa to vola Call of Duty:The Cartel tak by to viac sedelo.Call of Juarez už neni Call of Juarez... *11* *11* *11*
    A dajte mi aj milion -
  • Tak tohle už neni call od juarez to me mrzí ty predchozí sem hrál práve kvuli době a dobovejm zbraním tohle už je dalsí tuctova strilečka.
  • a tohle ma vyplnit obdobi "letniho herniho sucha" ... no nic alespon se, po tomhle videu nemusi vydavatel bat, ze by prisel o zisky kuli piratum ...
  • Mno, tak prvni dva dily byly super. Ale tohle vypada jako dobra s*acka. Skoro mi to az pripada jako budgetovka :D!! No nevim nevim jak to nakonec dopadne, v nejaky pozitivni vysledek se mi ale snad ani nechce verit :D
    • Absolutní souhlas, thumbs up!
  • fuj :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit