Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mahcake
    Mám takovej dojem, že ten kdo to hrál..vůbec neuměl hrát na konzolích. *7*
    • Mněl si mu to ukázat hentai
  • Jediný na co se těšim je nějaká hra od Dana Vávry!!!!
  • Ak to video vydali len kvoli tomu, aby si odlakali fanusikov a ludi, ktori si tuto blbost kupia, tak im to vyslo.. Som strasne sklamany, pripada mi ze vyrobcovia hry boli pri vyrobe sfetovany. KATASTROFA !!!
  • LOL *9*
  • michaliuz18
    VYMLETA DOBA STRIELANIA A ZABIJANIA, americania oblbuju svet takymito sprostymi hrami kde sa stale len musi strielat a strielat a strielat koho to bavi sakra? kapitan QUANTIC DREAMS "david cage" si musi hlavu mlatit o stol , aspon on ma inteligenciu a spravil hry kde sa nemusi strielat ! :) ... a dodam daco k Valve .. oni ked spravia strielacku nech je akakolvek ... je perfektná ...a teraz k tejto hre ... ziadny system krytia zas si budem nicit prsty mackanim A alebo D aby som vykukol spoza bedňe gitu , a radsej uz nepoviem nic ----> Call of Juarez the cartel? ... to som zvedavy na prve recenzie :D prejdi z bodu A do bodu B nezabudni si vziat autoheal a dve uzini do ruky a pome strielat :) hehe , ALEBO nekecajte ze to bude zlé, nakoniec to bude uplna supa co nas vtiahne do deja *3* a nepustí
  • Tak jako ze jsem nadaval na CoD Black Ops tak tohle se mi podle videa zda 2x tak horší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit