Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dira
    pobavilo :) prosím, až pojedete na dovolenou, nechte u mne vyměnit peníze :) Na vás se dá nejspíš hodně vydělat :D
  • Zagro
    Každej :)
  • dira
    Takhle jsem stavěl PC (na papíře :D ) když jsem na škole snil o tom jak budu vydělávat velký prachy a narvu tam všechno :) časem si člověku vyvstane myšlenka "k čemu bože? :D"

    pominu výběr cpu a desky a pokračuju dále Bluray? Kolik mluvíme o herním PC ne o videocentru. na herním PC se většinou hraje a todle je zbytečnost pro několik málo procent uživatelů takže v "sestavě" nemá místo u většiny lidí. Další výdaje? Kvalitní chladič CPU? Na to ten procák nejede, boxovanej stačí, zbytek je komfort. Zvuková karta 1000? K čemu? abych k tomu zapojil chrchlátka za 1500 o kterých je psáno níže? Pobavilo, opravdu stačí dedikovaná :) Herní myš, klávesnice, repro monitor a podobně.... Nevím ale bavili sme se o herním pc ne periferiích v první řadě a v druhé řadě jedná se opět o nákup menšiny, jelikož většina toto vybavení má a mění ho až doslouží.

    Herní stroj (o kterém mluvili o ničem jiném) se dá postavit do 32000 a to i s rezervou a bude se jednat troufnu si říct o nabušený počítač :)
  • Asharak
    Nebo sehnat jinde pod 7k *7*
  • Asharak
    Co vy tu řešíte... achjo :D Určitě si budou všichni kupvoat nové periferie a monitor a rpraky k vůli novemu okulusuruiftu. Jakože nikdo ted nema komp monitor repraky sluchatka a tak dále? Wooow *10*
  • Chci videt simulator, kterej pude na kompu za 30k aspon spustit ...
  • Beru stredni ceny, ono se GPU taky da koupit za 15k+, CPU klidne za 10k+ ... a nebo taky koupit za 4k i3 a grafarna je v nem. Ramky pocitam min 16GB protoze min uz nebude pomalu stacit ani na holy widle (tudle mi s 8GB protestovaly, ze neni dost RAMky na aktualizace ... lol).

    Vzdycky me fascinuje kdyz chce nekdo komp na hry a pak prijde s tim, ze na nej ma 15k vcetne monasu ...
  • V tom pripade bych si radeji poridil jednu z novych konzoli. Vyhodit 40 000,- na hry kvuli detailnejsim texturam nebo vyssimu rozliseni je ponekud drahy luxus. Za tretinovou cenu poridit konzoli a ta se da pouzit i jako BR prehravac a zase nemusim resit monitor.
  • Ano přesně, tak, stačí se tam kouknout, abys věděl, že meleš somároviny *3* na prvním místě v gpu nepřekvapivě notebook, na druhém karta za 250 euro na třetím za 180 a na čtvrtém za 370 euro a to jsme jenom u grafik, sám tu pořád machruješ co máš za kompa ale s tvými komplexy tuším že máš tu grafiku na prvním místě, čili Intel 4000 *7*
  • 30 za herní komp, 10 za OR, to mi přijde v pohodě, já se jako fanda simulátorů velice těším
  • Sithard
    na bazosi ne ? :D
  • ted tu o karkulce, ja stavel taky pred 3 roky, asi 16k a to sem měl svoje starý HDD a bez monitoru... W3 mi nejde... 8k? spatnej joke, za 6k sis moh koupit GFX kartu tak (jako ja), kerá ti ted toho witchera sotva utahne... a kde mas zbtk? *11*
  • hmmm 40k za nic jukni tomu říkám cena oculus rift kokt ___ je prehnaná cena


    http://www.dx.com/cs/p/80-3d-video-glasses-eyewear-pc-monitor-vga-59409#.VWmcNUb_GBE
  • 40 k za takovou šhiit
  • To tam su upotene notebooky konzolistov co kazia statistiky ;-)
  • Tento typ článků mi na tomhle serveru vyloženě vadí. Základem je informace, která se dá shrnout do jedné věty a zbytek je okecávání bez jakékoli přidané hodnoty. Navrhuji před publikací tohoto typu článků uplatňovat rčení "dvakrát měř, jednou řez".
  • Tři roky nazpátek jsem za 8k pořídil komp, na kterým si dnes zahraju zaklínače 3 na střední detaily. Ono to chce při nákupu používat mozek, a nechovat se jako ožralej milionář.
  • V různých materiálech, recenzích a článcích po celym netu čtu informaci, že OR má čočky s ostřením na nekonečno. Pokud to není nějaký mazaný trik obchodního oddělení OR tak není důvod tomu nevěřit. Opravdu nehrozí, že by si jeden kazil oči tím, že má u nosu displej (ono na takovou vzdálenost oko ani nezaostří a jestli, tak s neskutečnou námahou, že z toho bolí oči už po pár vteřinách). Imho tohle je naprosto základní věc, kterou si prostě nemohli vývojáři OR dovolit "vynechat".

    Jediný, bohužel ale naprosto zásadní problém asi ještě hodně dlouho zůstane s nevolností pohybu vyvolanou rozporem mezi tím, co vnímá vestibulár a co vnímá zrak. centrum v mozku ("motion sickness").
  • Rejsek
    Hlavne pokud to bude jen na hry a specialni 3d projekce typu horska draha, tak to myslim zadne vydelecne terno nebude. Ja jako bezny clovek, pro ktereho nejsou hry zas natolik dulezite, aby si kvuli nim kupoval pixlu za 40 tycek, bych radeji uvital neco jako "imax 3d kino na doma". Cilit to hlavne na hry podle me neni dobry napad, ale treba se pletu a lidi na to skoci jak vrana na spek.
  • Slušný komplex

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit