Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a kolik bude stát tříselní přípojka?
  • Naprosto zbytečná věc která brzy upadne v zapomění...
  • Oculus Rift + PC za 30k = plnohodnotný zážitek

    Project Morpheus + konzole za 10k = ?
    • pokúpe cca 15- 20 hier sa ten cenový rozdiel celkom zotrie
      • ovsem technologicky graficky rozdil ne PC povede ne vsech lajnach
  • Oni se ohánějí VR, ale jiné využí jak na určitý tipy her neukazujou... *9*
    Vliv prostředí, ovládání, inteakce, média, internet a využití..apod. o ničem takovým nemluví..
    Nejspíš to bude jen doplněk k určitým hrám, jako ovladače, gamepad, volant...
  • 30 za herní komp, 10 za OR, to mi přijde v pohodě, já se jako fanda simulátorů velice těším
    • Chci videt simulator, kterej pude na kompu za 30k aspon spustit ...
      • Zagro
        Každej :)
  • Než to vyjde a budou na to nějaký hry tak už ten komp bude stát tak 15-20000
  • Paul_cz
    No, a nebo je možný koupit za 9K grafiku (970), dát jí do 4 roky starého PC obsahujícího 2500k na 4ghz, a mít to samé za čtyřikrát méně peněz.
    • Asharak
      Nebo sehnat jinde pod 7k *7*
  • Nedá se to někde volně vyzkoušet? Ne že bych si to nejde bože chtěl koupit ale zkusit se má všechno
  • Mart9
    Zhoršený zrak a nablitý kýbl k nezaplacení
    • Pořád se nemůžu dopátrat prvopočátku urban legendy, že s OR si budou lidi kazit oči.

      Afaik ty čočky co tam jsou umožňujou oku ostřit na nekonečno, tedy žádná zvýšená námaha oka jako třeba při čtení a obecně při ostření na vzdálenost menší jak cca 50-70cm nehrozí.
      • Mart9
        Není to tak dlouho, co tohle přímo po zkušenostech lidí říkal Pavel v podcastu. Do té doby jsem na to nadával jen kvůli blití.
        • V různých materiálech, recenzích a článcích po celym netu čtu informaci, že OR má čočky s ostřením na nekonečno. Pokud to není nějaký mazaný trik obchodního oddělení OR tak není důvod tomu nevěřit. Opravdu nehrozí, že by si jeden kazil oči tím, že má u nosu displej (ono na takovou vzdálenost oko ani nezaostří a jestli, tak s neskutečnou námahou, že z toho bolí oči už po pár vteřinách). Imho tohle je naprosto základní věc, kterou si prostě nemohli vývojáři OR dovolit "vynechat".

          Jediný, bohužel ale naprosto zásadní problém asi ještě hodně dlouho zůstane s nevolností pohybu vyvolanou rozporem mezi tím, co vnímá vestibulár a co vnímá zrak. centrum v mozku ("motion sickness").
    • Ano za to cumet do monitoru jako ty ktery tu si 12hodin denne bude o hodne zdravejsi na oči :)
      • samozrejme, že je to zdravšie, lebo je to ďalej od očí, momentálne najviac kazia zrak mobily a tablety pretože sa na ne ľudia pozerajú moc z blízka
      • Mart9
        16 hodin
    • inzerat z roku 2016: vymenim nabusene herni PC v cene 60tisic + oculus rift za zdrave oci zn. specha
  • Za 40k tak možná v USA. U nás to bude tak 60k vzhledem ke slabé koruně.
    • dira
      pobavilo :) prosím, až pojedete na dovolenou, nechte u mne vyměnit peníze :) Na vás se dá nejspíš hodně vydělat :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit