Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    To není tak hrozné he. *4*
  • Nevím, kde došli k tý cenně, ale dle doporučených požadavků z minulýho článku, jsem jen kousek pod jejich hranicí a to jsem sestavoval komp v loni před Vánoci a dal jsem za to 27k včetně monitoru a dalších periferií. Takže jak už někdo psal - OR bude stát dalších 15 klacků?
  • Ano za to cumet do monitoru jako ty ktery tu si 12hodin denne bude o hodne zdravejsi na oči :)
  • Naprosto zbytečná věc která brzy upadne v zapomění...
  • ovsem technologicky graficky rozdil ne PC povede ne vsech lajnach
  • inzerat z roku 2016: vymenim nabusene herni PC v cene 60tisic + oculus rift za zdrave oci zn. specha
  • Oni se ohánějí VR, ale jiné využí jak na určitý tipy her neukazujou... *9*
    Vliv prostředí, ovládání, inteakce, média, internet a využití..apod. o ničem takovým nemluví..
    Nejspíš to bude jen doplněk k určitým hrám, jako ovladače, gamepad, volant...
  • pokúpe cca 15- 20 hier sa ten cenový rozdiel celkom zotrie
  • Vzhledem k tomu, že oni můžou považovat za "výkonej herní komp" PC za 40 tisíc, můžou Oculus rozdávat i zdarma.
  • Mart9
    Zhoršený zrak a nablitý kýbl k nezaplacení
  • Paul_cz
    No, a nebo je možný koupit za 9K grafiku (970), dát jí do 4 roky starého PC obsahujícího 2500k na 4ghz, a mít to samé za čtyřikrát méně peněz.
  • *1* *1* velmi vtipné, já jsem kupoval výkonej herní komp, a pokud budu chtít novej tak počítám že ta cena bude zase zhruba stejná
  • Než to vyjde a budou na to nějaký hry tak už ten komp bude stát tak 15-20000
  • Když jsem kupoval novej komp do kanclu stál mě 6 tisíc, znamená to teda, že Oculus bude stát 30-35 tisíc?
  • no vzhledem k tomu že occulus podle původních slibů měl stát kolem 5-10 tisic tak comp za 30 tyček to bude už slušná mašina :) nebo tím chtěj naznačit, že oculus bude stat trošku víc ?
  • když to vezmu kolem a kolem, naposled když jsem kupoval novej komp tak komponenty mě stáli dvacet tisíc. pokud vezmu tuhle sumu jako základ tak samotnej oculus by měl stát nějakejch 15-20 tisíc
  • Oculus Rift + PC za 30k = plnohodnotný zážitek

    Project Morpheus + konzole za 10k = ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit