Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud si vzpomínám, tak u prvního SimCity katastrofa nenastala po první aktivaci cheatu, ale až po několikanásobném použití.
  • A jakou dnešní hru by jste chtěli s cheatama? Mě třeba nic nenapadá.
    • The Sims *1*
  • Cheaty byly vždy pro pobavení. V článku je sice napsáno, že byly pro lidi co hru chtěli lehce dohrát, ale každý zapnul i cheat aby se o nic nemusel strachovat, nic řešit a mít neomezený možnosti, ať už hru nedohrál ani jednou po 20 hodinách a nebo 5x. U gta se s cheatama dá vydržet 10x déle.
  • Naposledy jsem cheaty viděl ve čtvrtém Call of Duty (a později pro zábavu i využil). Od té doby jsem je bezúspěšně vyhlížel v každém dalším dílu. Bylo to pár blbostí, ale dokázaly člověka donutit si hru znovu zahrát.
  • Magister_Peditum
    Přiznám se, že sem tam si v SP zapnu nějaký cheat, abych si zablbnul... Ani dnes to není žádný problém. Je ale pravda, že těch "vtipných" cheatů výrazně ubylo. Ale to zas nahrazují mody...
  • Nepřijde mi, že by cheaty mizely. Jen se mění způsob zadávání. Ve většině her stačí odemknout vývojářskou konzoli, jinde si stačí editovat pár souborů, savů, hráčského profilu, nebo si to rovnou stáhnout jako modifikaci. Jinak každý ať si hraje co ho baví a jakým způsobem ho to baví. Nicméně bavíme se samozřejmě o singleplayeru. Třeba pokud si někdo hraje ve Skyrimu lampku a nejde mu o příběh, tak není nic lepšího, než když ho při činu nachytá "essential" postava, a že je to díky všem vedlejším questům každá druhá... Ale jakýkoliv cheat v multiplayeru je svinstvo a to nějak z článku nevyplývá.
  • KrPa
    zajimave, hlavne ze ma dnes kazda online hry aktivni anticheat
    • Jack1947
      Ovšem funguje jen u 15% max... zbytek sítem projde
      • Koukam ze mas docela presny cisla.
        • Jack1947
          Tak u Frýtuplej her to tak je a o to víc her kde je zajistěna dostatečná podpora esportu... to jsem jen plácnul.
  • No to bude tim ze temer kazda hra ma dnes odemknutou DEVELOPERSKOU KONZOLI.

    Tudis neni potreba davat do hry SPECIALNI prikazy kdys si hrac muze zadat normalne developerske.

    KDO TOHLE PSAL ?? ZATO BYCH MU NEDAL HONORAR.
  • Krescz
    k čemu cheaty? ukažte mi hru, která je dneska potřebuje, všechny jsou easy jak cyp nebo jsou to hardcore hry, které se hrají, protože jsou hc :D
    • k cemu? k pobaveni...cheaty nejsou jen nemrtelnost apod, napriklad bylo fajn jezdit v tony hawkovi s dathem maulem ze star wars.
      • beru zpatky, dneska by to slo taky, jen misto napsani kodu za to clovek musi zaplatit
    • spoock
      No, v kingdome come jsem obcas cheatoval, abych zo byl schopen dohrat.
    • Horst_Fuchs
      Easy by asi byly, kdyby dnes ovšem drtivě nepřevládal kreténský systém checkpointů, který často dokáže části i jinak extrémně lehkých her změnit v čiré utrpení. Osobně mi cheaty nechybí, spíš bych uvítal návrat starého dobrého quicksavu jakože quicksavu v akčních hrách, ne quicksavu checkpointů.
    • protože ve spoustě jinak jednoduchých her je nějaký difficulty spike, obtížná nebo špatně designovaná pasáž, která vůbec neodpovídá zbytku hry, pro někoho je jednodušší to přeskočit cheatem, než 50x opakovat dokola, nebo kvůli tomu hru odložit
    • U her typu GTA cheaty uvítám. Když si chce člověk zablbnou, dá si třeba cheat na všechny zbraně a jde na akci :).
      • Tie cheaty tomu dodajú polovicu zábavnosti.
      • Krescz
        s GTA si mě dostal :)
      • Jack1947
        To je vyjímka a těch her moc není.
  • TheGGG
    a k čemu? Dnes se již dělají normální hry, u kterých se počítá, že je člověk dohraje a bude mít nějaký kvalitní zážitek... naštěstí se herní průmysl již trochu rozvinul
    • prý už o tobě natočili film

      https://www.csfd.cz/film/429240-anon
      • TheGGG
        hahaha to vypadá na nějaký low-grade odpad pro hipstery... radši zajdu do kina na nové star wars a avengers a pak si doma zapařím COD a další skutečné hry... ty můžeš brečet nad cheaty a koukat na mizerné filmy bye
      • Jack1947
        Nevím je to dobré, dlouhooo jsem žádné scifi neviděl a tohle nevypadá jako jic extra *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit