Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na Steamu je zdarma Stories: The Path of Destinies. Píšu to sem protože jsem si toho až teď všiml a na žádnejch herních webech jsem o tom zprávu neviděl.
    • vďaka za info

      P.S.: lepšie je to dať do bleskoviek :) tam si to nájde svoje miesto
      • Čus. Teď jsem koukal na ty bleskovky, ale přijde mi, že bych tam musel bejt zaregistrovanej. Nebo jsem alespoň neviděl jak tam přispět bez registace. A já si nerad dělám někde účty kvůli pár větám. A taky na games.cz chodim často a těch bleskovek jsem si všim až teď, když jsi na to upozornil. Ale dík za info a měj se a lej :)
    • victor
      Facebook a Eurogamer o tom psal :D ... ale pravda vypadá to mnohem lépe než "Yet Another Zombie..."
      • Zduř. Já Fecebook nemám a na Eurogameru to taky nikde nevidim. Ale mě Eurogamer od tý doby co to předělali, přijde dost nepřehlednej. Ale to neznamená že to tam nejni. Je možný že jsem to přehlíd. Měj se a lej :)
  • victor
    Cheaty prostě vznikly jako předchůdce všech "vývojářských konzolí ". Za účelem testování a jako předejítí zbytečné frustrace herních recenzentů ;) . Dneska když se běžně prodává dvakrát přežvýkaný obsah a je obecná vůle platit za cheaty či oblečky , prostě cheaty ve hrách nejsou jen na oko , pro ty co nepřisypou do prasátka vývojářům . Takové je pak vhodné za aktivaci cheatu externím nástrojem eliminovat a nasadit BAN - protože jsou zlí , neplatí té správné straně a určitě i koťátkům trhají křidélka .....

    Jinak odznáčky prvoplánovitě rozhodně nesbírám . Achievementy na konzolích prostě beru jako info o tom , kolik hráčů vůbec napadlo jít touhle cestou a pak se pravidelně směju , že achievement za prosté dokončení úrovně v pokročilejším stádiu hry dalo jen 30% z celkového množství kupujících :D
    Fakt to nežeru jako někteří , co na 100% platinum jedou hru potřetí či hledají ve dvě hodiny ráno spoluhráče do multiplayeru , protože jinak ten pos.rný achievement nezískají :DDDDD
    Něco jiného jsou karty na Steamu , které se odemykají po čase stráveném ve hře , tam už vstupuje do hry lehký hazard za peníze (VALVE vždy vydělá) .... ovšem když vidím ty 350 levely a automaty na odkrývání které prostě fungují bez postihu , tak i tady k této formě odznáčků ukazuji směrem k Valve vztyčený prostředník ...
    • Jak již bylo zmíněno v článku, jedním z hlavních důvodu vymizení cheatů, je zpřístupnění her široké paletě hráčů a k tomu vázané snížené obtížnosti her.
      Doby, kdy hráč během hraní pravidelně umíral jsou pryč, dnes je buď na každém druhém rohu lékarnička a nebo člověk hraje za Wolverine a stačí se mu na 2 vteřiny schovat za stěnu a už má zase plno života.

      A achievementy? To je něco, čím se baví 15 leté děcka. Dospělých jedinců, kteří aktivně loví tyhle uměle vytvořené hodnoty, je absolutní minimum.
      • no tak ono nebylo nic prijemneho tvorit se se hrou kterou pak dohralo 2% hracu a 80% se nedostalo ani do pulky....vcelku zbytecna prace
        • victor
          Smysl to splnilo , prodávala se přece dobře ... kreativní duši vývojáře tak převážná většina výsledků dnešních titulů asi neuspokojí , ale produkce si mne ruce. Jasně v 90 všichni láteřili nad interaktivními filmy , ale takové Tentale , Quantic Dream či Dontnod Entertainment jak se zdá úspěšně navázaly na tradici a přiznejme si to , nedohrát interaktivní film je už prostě umění :D
  • gift from pterodon !!!
  • victor
    Teda představte si cheaty ve World of Tanks ... jedno heslo a měli by jste plnou garáž i prémiáků , které v té hře prostě jsou tak jako tak . To prostě dneska nejde , dneska je celá ekonomika hry založená na postupném placení real money za cheaty , které vám vůči spoluhráčům dají výhodu .
    I o tom je dneska celý esport ......
    • Musíš rozlišovat single a multiplayer, multiplayer only a grindovací F2P. Článek to bohužel taky moc nerozlišuje. U Singleplayeru je samozřejmě jedno co si s hrou děláš, pokud tě to baví víc. U multiplayeru už kazíš hru ostatním a u grindovacích F2P jdeš proti ekonomickému modelu "hry".
    • Tak určitě, more. Esport more.
  • Protoze vsichni hrajou multiplayer
  • Možná by nebylo od věci dodat že některé hry sahají tak daleko že i externí češtinu považují za formu cheatu a deaktiují archivmenty, viz třeba Stelaris (odehráno 450 hodin, bez jediného odznáčku) nebo přidání módu z worshopu apod. Sám jsem nikdy moc nechápal potřebu sbírat ty odznáčky, víc mne zajímalo jestli mě hra baví než abych dosahoval nějakého vývojářem stanovené mety.
    • A hraješ to na ironmana? Nejsem si jistý, jestli to má i Stellaris, ale u ostatních her od Paradoxu musíš mít zapnutý iron mode, aby se aktivovaly cheaty.
      • Máš to otočený, na ironmana konzole nefunguje ale fungují achievmenty, stellaris samozřejmě má
  • Mart9
    Naposledy jsem cheatoval ve Far Cry 2, protože se mi ta hra líbila, ale respawnování nepřátel a neustálé zasekávání zbraní mi tu hru velmi znechucovalo. Podařilo se mi tedy stáhnout trainer, abych byl nesmrtelný. A nakonec mě ta hra stejně přestala bavit. Až Far Cry 3 jsem si náležitě užil.
  • No... po nekolika ani nevim jestli letech, nebo mesicich, clanek, kterej jsem si dal na jedno brdo :D paradni a zajimava prace pane :)
  • V Quake to bolo IMPULSE9 pokial sa dobre pamatam *2*
  • CRYPT
    Pekny clanek, pamatuji si jeste, jak kdysi davno jsem u bratrance (ktery mel stale pripojeni k internetu!!!!!) stahoval Scorpion WinCheater. Dokonce mel i obsazene vtipy v sobe *4* Jo skvela doba. Co se tyce cheatovani ve hrach, nikdy jsem tomu moc neholdoval. Nebudu laht, ze jsem nikdy v SP hrach cheaty nezkousel, preci jen GTA s nesmrtelnosti, nebo tank spawnem apod bylo uplne jinej lelevel, ale i tak... Jedinne co povazuji za skutecne ultimatni h*vno je VAC, kterej jsme dostal i na steam steamu za pouziti fov changeru v COD MW2, pricemz nez jsem jej vubec pouzil na discussion na steamu jsem se docetl, ze se povoluje... No Nepovolil a ted muj steam acc zdobi nadhernej VAC Ban. Takze tolik v cheatum :)
    • VAC ban, lol ?
      Vidíte, že by těm milionům čínských cheaterů v PUBG nějak vadil VAC ban ?? Pokud hrajete převážně singleplayer hry, tak vás VAC nezajímá, a pokud hrajete multiplayer, tak si stačí vytvořit 2. účet na kterém budete hrát vaše multiplayer hry... easy peasy.
    • presneeee Scorpion WinCheater :))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit