Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cosi
    odhalil jsi tak polovinu, zbytek umřel v tom tajném kostele a poslední číslo bylo právě na konci.
  • taky se ohrazuji vůči výroku "herně za moc nestála", stála naopak za hodně, a vzpomenu si na ni i dnes, takže nejen ve své době..
  • sem stím
  • Presne tak,hra to byla velmi povedena a pokud dalsi hra pujde v podobnych stopach a nesveze se na "moderni" cod vlne,tak budu urcite netrpelive ocekavat.
  • "herně za moc nestála" hm... V tý době unikátní grafika a nápad s komixovým podáním, jako střílečka srovnatelný s čímkoliv ce v té době patřilo ke špičce a navíc to bylo dlohý jak dneska dvě hry dohromady...
  • Ethy
    JO!!!! Konečně. Ta hra neměla chybu, bavila mě neskutečně moc ve svý době :). To mi připomíná, že si to musím zase zahrát až se vrátím dom :). Nevíte jestli to pofrčí pod Win7 ?
  • Hra měla konec ve stylu Mobiovy pásky, takže uzavřená byla - svým způsobem. Jinak mě taky docela bavila.
  • jj, odhaloval jsi tam ty očíslovaný lidi...bylo jich 20 a během hry si odhalil jenom asi 8 lidí. a na konci napsali To be continued...
  • Pokud mne paměť nešálí, tak hra měla jakýs otevřený konec, stal se nějaký podraz, ne? Mám totiž dojem, že jsem pár let čekal na pokračování a nikde nic. Každopádně hra to bylo dobrá, určitě stála za dost.
  • No konečně, bylo na čase... jediným problémem XIII bylo na jednu stranu zhuštění děje a na druhou zase jeho nastavení. Ale jinak pro fanouška komiksu, který každopádně doporučuju, výborná záležitost. Z tý komoxový serie se dá vytřískat určitě hodně, příběhový základ je to hodně kvalitní. A říct o hře s metascore 72/100 že za moc nestála? *1*
  • Cosi
    Přesně tak.
  • Herně za moc nestála? Já se u ní tehdy bavil velice dobře a je to jedna z mála her, kterou jsem dohrál až do konce, protože mě neomrzela.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit