Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mam BF3 a COD4 takze kupuju Ghosty i kdyz nerad... protoze 4 Battle je strasna, u tech Ghostu budu mit aspon trochu zmen oproti 4. Nejsem zadnej fanboy ani jedny serie, hraju hlavne simulatory ale chci nakou bezmyslenkovitou strilecku na odreagovani.
    • V tom pripade ti za sebe muzu doporucit Quake Live.
  • Bf4 v Electroworldu za 699,- ... no neber to. :) Každopádně spokojenost. Na CoD Ghosts se taky těším, každá hra ma svoje. Nikdy jsem je nesrovnával a ani nebudu, zahraju si obojí.
  • Jedna vec ma troska hneva na tychto novych hrach.
    Ja viem ze chcu co najrealnejsie, ale zivotnost vojaka v MP boji je, neskutocne kratka.
    Ako chapem ze pre kemperov je toto ako stvorene, ale ...

    Dalo by im to moc, spravit daky MP mod kde by ludia mali viac HP a vydrzali ?
    Proste ked sa to neujme nic sa nedeje, ale mozno by sa to ludom zapacilo.
    Kde su casi Unreal Tournamentov a Quakov... :D
    Ano su to uplne rozdielne hry, ale ten pocit ked nezalezi len na nahode kto vystreli prvy a kto koho prekvapi...

    A niesom na strane ani Battlefielda ani Codka, BF4 uz hram a na nove COD setrim :)
  • Docela sranda tady cist prispevky nekterych fanatiku obou her ala ta moje hra je nejepsi, zatimco ta druha je nejvetsi sr*cka. Pricemz ty 2 serie si jsou dil od dilu podobnejsi. Na strane bf alespon stoji to kvalitni technicke zpracovani, ale jinak si ty hry jsou podobne az hanba.
    Bf od 1942 a bf2 hodne sesel z cesty, bohuzel.
    • V singlu si podobný sou, to je pravda, ale multiplayer je v battlefieldu úplně o něčem jinym než v cod. A jakože battlefield a cod jsou hlavně o multiplayeru.
      • Stejně tak si může CoDař říct že multiplayer v CoD je uplně o něčem jiným než v BF... Prostě jsou to dvě hry, jeden má rád to, druhý to, třetí zas třeba oboje . Tak to prostě bylo, je a bude.
  • Shenkster
    Nejhorší na tom všem je, že puberťáci a děti to Activisionu všechno žerou i s navijákem a neexistuje pro ně nic lepšího než CoD. Možná že někteří zkusili BF3 (4) multi, ale hned utekli zpátky k CoD protože to na ně bylo holt moc těžký (holt v bf3 hraje svoji roli i taktika a týmová hra). Někteří z nich dokonce řeknou že Battlefield okopíroval CoD...jsou i takový kvítka. To mě na to nejvíc mrzí
    • Co tě na tom mrzí? Že jsi jen myšlením omezený, zabedněný ignorant, co nedokáže pochopit, že někdo má rád COD, někdo BF, někdo Zaklínače a někdo třeba GTA. Ať si utrácejí za co chtějí, když se jim to líbí. Jenom protože ty říkáš NE NE NE, tak se z toho mají všichni posrat?!

      Mě třeba nezajímá Zaklínač (a teď se vyserte na to, že COD vychází každý rok, zatímco Zaklínač ne), ale taky nebliju u každý novinky, jak jim všichni hráči tu strašně přátelskou, gamer-friendly politiku žerou a přitom pak jednou budete čumět až se CD Projekt otočí k hráčům zády.

      Jasně, Activision jsou prolhaní sviňáci zasraní, ale KDO, opakuji, KDO dneska není? Buďto firmy lžou méně nebo více, ale - jak nás naučil House - všichni lžou. :)
      • TheGGG
        Přesně tak, každý ať si hraje co chce, AAA nebo indie. FPS nebo TPS. Jsem tolerantní člověk. Jen ty zakrslý smrady co vlezou do tramvaje a začnou na celý kolo hulákat o minecraftu (ve kterým umí postavit leda h*vno) bych poslal do cvokhausu.
        • Ty si vazne nevidis do h*by *1*
          • vlastik.plaminek
            Proč asi? Něco v ní má zaražené až do krku a zmrzlina to není.
        • Není to tak dávno, ty ulhaný kreténe, kdy jsi tady všechny napadal kvůli Indie scény.
          • TheGGG
            indie jsou sr*čky, ale lidi co je hrají neodsuzuji. To by mohl pochopit i takový hlupáček jako ty. *3*
            • Shenkster
              Indie hry jsou kolikrát lepší než AAA tituly. Třeba už jen v tom, že se nebojí nových věcí a nedělají hry jen "pro peníze". Ale tvůj názor ti neberu ;) to ty se okrádáš o spoustu dobrých her.
          • Ale ono se nám to hází motor do otáček. Asi opravdu budeš nějaká pokažená verze toho, jehož jméno se stydím vyslovit.
          • don't feed a troll :)
      • Proč by se měli otáčet zády? Zatím jich jejich politika funguje a 6 milionů je fajn pro studio z post-komunistické Evropy. Jinak 6.11 vychází v Polsku nový román od Sapkowskiho o Geraltovi,Yennefer atd..
        • Mají za sebou teprve jen dvě hry, takže ano, politika jim ZATÍM funguje. Jenže studio začne bobtnat, bude více týmů, které budou dělat na různých hrách, více poboček po celým světě, bude více her najednou, každá od jiného týmu, prostě a jasně to vše začne přibývat a množit se, takže je jasný, že od téhle až-moc-hoďnoučké politiky budou pomalinku ustupovat. Jen si počkejte, pak mi dáte za pravdu a budete hulit.

          Btw, pár dní nazpátek tu byl anonym Stevie Wonder, který se navážel do Veskoslava úplně stejně jako Rhulad. Věděl jsem, že to nebude náhoda. *1* (nikoho se nezastávám)
          • Rhulad
            Dyt jo :D já sem psal tak, aby mě poznal a ono nic :D
      • Stormangels
        J máš pravdu :-) ae já bych za Zaklínače dal všechny COD co jsou. :D
    • Stormangels
      A co? Je to jejich věc, když je žerou tak ať.
      A nebo máš dítě co má radši COD že to tak řešíš?
    • Nějak si nedokážu představit hráče, pro kterého může být BF 3 / 4 těžký.
    • holt v bf3 hraje svoji roli i taktika a týmová hra

      Jak říkáš, no...
      • Ristoro
        Možná tam hraje roli taktika, ale zatím se na taktiku nejvíce sází v Ghost Recon - Future Soldier. Tam vyloženě jeden člověk neudělá absolutně nic, ať je sebelepší.
        EDIT: Samozřejmě mluvím o MP.
  • http://www.youtube.com/watch?v=yRriF6Pu1kk

    http://www.youtube.com/watch?v=KJIIgdSW6O4

    http://www.youtube.com/watch?v=CHC8KJNBtw8

    *1*
  • Obyčejná kopírka Battlefieldu a jeho *Levolution* :) Oni si prostě neumí vymyslet nic svého. BF přislo se změnami prostředí a bum CoD najednou taky :D Já prostě nechápu jak jim někdo může baštit že je to nextgen. Vždyť je to pořád stejné jen se trochu zlepšila grafika. Ano battlefield sice taky není nějak extra vylepšený ale aspoň nevymýšlí kraviny a nestaví reklamní kampaň na psech a rybičkách :D Pro mě je to těžký fail.
    • BF je potom kopirka Red Faction :D
    • battlefield je to iste jak CoD akurat v lepšej grafike..na keru sa mozem aj tak vysrat :)
    • ale ani BF3 není se změnou prostředí originální ;)
      • S takhle razantní přeměnou prostředí vlivem hráče ano
        • Red Faction serie ti nic nerika?
      • Samozřejmě že ne jsem to špatně zformuloval ale i tak je to pro mě jenom východisko jak lidi ještě nějak zaujmout na ten balast. Pro mě bylo poslední dobré CoD 4 pak už to šlo z kopce dolů. jediné co jim musím pochválit je že mají dobrý hitbox a nemají takové problémy se spuštěním jako Battlefield. *4*
  • To video bylo tak neuveritelne chaoticky jako samotny multipalyer v COD každej proste jen strili když se neco pohne.
  • co to sakra bylo to video?
  • Pořád by něco jen bourali a nechali ničit. Co si z toho pak dělnická třída vezme? *10*
    • vlastik.plaminek
      Rozkrade trosky a postaví si z nich chaty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit