Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    hlavně ať je v základu pořádný gore a ať z toho neudělají omalovánky, jak bývá v poslední době zvykem.
    • To bude až jako DLC.
      • TheGGG
        to mi vyhovuje, klidně dám aj 10éček.
        Ostatně nedávno jsem koupil hru, kterou ani nechci, prostě jen tak, abych provětral účet.
  • dufam ze tam nebudu mechaniky z Rome2 - smer do pekla, ale tie zo Shoguna2 a starsich
    • tech mechanik tam tolik okopirovat nemuzou z zadneho predchoziho TW, svet Warhammer funguje trosku jinak, ale pravda je, ze se to da celkem uspesne zkazit ......
      • A v čem je jiný?
        • XorxoxTalarius
          System boje, prace s moralkou, hrdinove a kapitani, vlajkonosi a tak dale ...
          Boj je navic vice takticky a neni tak rychli jako napriklad v Rome 2
    • Ja doufam ze tam budou mechaniky ktery se hodi do Warhammeru, at jsou podobe Shogunovy nebo Romu je jedno.
  • jsem zvedav, diplomacii nebudou muset resit, kazda rasa se s obsazenym uzemim vyporadava prakticky jen vyvrazdenim puvodniho obyvatelstva, tak vlastne jen ty bitky...no snad toho tolik ke zkazeni zase nezbyde....
    • Lidičky, takže nekupujte Attilu, který je očividně jen na otestování mechanik and cash záplata než vydají Warhammer. Taky připoměnu zde lež od CA, když tvrdili že ROME2 bude DLOUHOU dobu poslední hra ze série Total War.
      • Rome II ale vyšlo před dvěma lety... A já si teda nepamatuju, že by někdy říkali, že Rome 2 bude na dlouho poslední díl Total War.
  • Shut up and take my money!
  • XorxoxTalarius
    Tak ted uz jen nez nezbyva doufat, ze si team dal opravdu zalezet a znacka dostane dostatecnou peci, kterou si zaslouzi. Prece jenom pokud autori nejsou hloupy maji opravdu kde se inspirovat a mod Call of Warhammer jim muze krasne ukazat na jakych zakladech mohou stavet.
    Takze ted uz nezbyva nez se jenom modlit ke ctyrem zatracenym aby to dobre dopadlo ...
  • Pracujou na dvou Total warech zároveň ? Tady se někdo bohužel linspiruje ubisoftem, to nemůže dopadnout dobře
    • Kde jsi na to přišel? Nikde není napsáno, že na Warhammer pracují nebo že na něm v nejbližší době pracovat budou. Jen to prostě vypadá, že je v plánu. Kromě toho mají zjevně dvě soběstačná studia, když můžou vyrábět spin-offy jako Arena.
    • XorxoxTalarius
      Neni to nemozne, jde pouze o to jaky ma dana firma resource management
      • Presne, a take hry jako projekty maji ruzne faze, takze oni muzou na plno makat na Attilovi a mala cast tymu dela pred-produkci, design a concept art a mozna par programmatoru prototypujou novy systemy. Jakmile produkce na Attilovi skonci, vetsina tymu se presune na dalsi TW hru, coz ted vypada ze bude Warhammer .
        • Kozy
          Ještě bude Arena, která neni vůbec špatná
          • XorxoxTalarius
            Psst, mas to v pozvance, NDA, nemame se o tom zminovat ze se to hraje velmi dobre *3*
            • Kozy
              Pravda *1*
  • To to trvalo :)
  • To je asi tá najlepšia správa akú som mohol čítať pred odchodom do práce. Teraz sa kolegovia môžu snažiť ako chcú...deň my už nepokazia. *14*
  • Zabalte mi to šestkrát !! *15*
  • Hnisavec
    na Alienovi 2 nech makajú radšej
    • XorxoxTalarius
      Na to se da odpovedet jenom:

      https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQJqZ-VUPgUiofSR7O4cuyiZFVtLBJ_uGWAH9SA59w-vKs3oQblqg
    • Bohuzial, zatial sa Alien 2 s najvacsou pravdepodobnostou konat nebude. Nikdy nehovor nikdy, ale zatial je % blizke cislu 95. Dovod, slaby predaj a nizky profit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit