Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Me ted vice bavil "Stin rohate krysy" nicmene i Dark Omen by dobry a obe hry jsou i dnes velice solidne hratelne. Pokud opravdu vyjde TW:Warhammer tak to pro me bude uplna extaze.
  • kurzové sázení, velmi spolehlivé info,,,-.

    http://caveso.webnode.cz/
  • Shadow of the horned rat, Dark Omen, a Mark of Chaos - nejedna prebdena noc.
  • Líbí se mi, když "přihřátost" kritizuje někdo, kdo má v avataru buznu *1*
  • Sr_Lobo
    No jako kdyz se clovek naucil dobre kombinovat kanon, mozdir a carodeje dobrodeje tam se kolikrat do boje ani pechota nezapojila:) a jaka byla pr**l zapalovat mumie :-D Jenom vzpomenu na to slavny "CHAAAAARGE!" a hnet mam husi kuzi:)
    Clovek pak uplne oplakaval kazdou padlou pixelatou jednotku i kdyz vedel ze je bude moc pak doplnit.
  • dnešní hráči by asi nedali to přenášení jednotek mezi misema
  • Hmmm, to byla hra. Dodnes ti pamatuju jednu mapu s jezerem kde mě ji vyhráli elfí lučištníci umístění na kopečku a jednu hru v multiplayeru kdy jsem zčesal kámošovu armádu jenom s čmoudelníkem.
  • TheGGG
    Ale jistě, však ať si tam každej najde co chce. Pro mě je warhammer boží právě díky tomu lehkému závanu steampunku. Já dávám přednost bandě ušmudlaných chlapů s ručnicema, dělama a vrhačama ohně, než nablýskaným rytířům a vznešeným hrdinům.
    PS: Jak říkám, je to o názoru, ale až mi bude k obědu hrát hudba drcených kostí a deformovaných plátů ocely bretonnské kavalerie, která se připletla pod železná kola Říšských tanků, budu se ďábelsky smát.
  • Kde jsi na to přišel? Nikde není napsáno, že na Warhammer pracují nebo že na něm v nejbližší době pracovat budou. Jen to prostě vypadá, že je v plánu. Kromě toho mají zjevně dvě soběstačná studia, když můžou vyrábět spin-offy jako Arena.
  • Rome II ale vyšlo před dvěma lety... A já si teda nepamatuju, že by někdy říkali, že Rome 2 bude na dlouho poslední díl Total War.
  • wenceslaus
    Já nemusím renesanci - podkolenky, nafouklý rukávy a suspenzory. Střelnej prach ve fantasy mi taky trochu vadí - já raději trebuchet :-) Steam tank jsem raději vytěsnil....

    Holt je to o vkusu - mě se líbí fantasy když je podané jako staré báje, legendy, mytologie...
  • TheGGG
    Empire je ve všech ohledech lepší než Bretonnia, ale hádat se o tom nechcu. Prostě je nemám moc rád. Zas takový expert na Bretonce nejsu, ale co mohou říct, je to klasická těžká jízda, středověká pěchota atd. Empire má mágy, parní tanky, děla, pušky (možná i kulomety, i když to maj asi jen pajzli), a tunu dalších cool věcí.
  • Sr_Lobo
    I kdyby to byl jenom preskinnovanej Dark Omen tak bych u toho asi vytek blahem jako Lada Hruska kdyz najde za tescem karton proslejch parku!!!
  • wenceslaus
    Orlais neznám. Bretonnia je Francie/Anglie ale furt nechápu, proč by měla bůsobit přihřátě. Zlváště ve světě, kde je Empire :-)
    Taky; na středověku není nic jednoduchého, nebo míň propracovaného.
  • TheGGG
    PS: doufám že chaos dwarfs nevyškrtli z ofiko lore, to bych asi dostal infarkt
  • TheGGG
    Chaos Dwarfs moc populární nebyli, to je pravda, ale jejich design se mi líbil. Víc než přihřátá Bretonnie (podobně jako Orlais z dragon age) aka Francie. Vím, starej war má dost národů inspirovaných středověkou evropou, ale Bretonnie mě prostě nějak nesedla. Jednoduchý klasický středověk, což moc nenadchne v porovnání s propracovaností ostatních ras a národů.
  • wenceslaus
    Chaos Dwarfs bych nečekal, nebyla to moc populární rasa. A taky měli ohyzdný design... co máš proti Bretoncům?
  • jo jenže ve 40k by museli znova dělat animace střelby, překopakt formace, udělat vozidla.. tady jim stačí jen naroubovat animace římanů na Bretonce a udělat novou mapu (dobře, zas TAK jednoduchý to nebude, ale každopádně míň práce než u 40k)
  • já jsem za end of times náhodou celkem rád konečně se hlavní story zase kapku hejbne ( nebo spíš to vypadá na jeden velkej restart celýho příběhu ).
  • Pilgrim66
    No doufal jsem ve 40k ale i tak to bude změna...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit