Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To zní jako tahle daná věc mi teď zrovna vadí, ale dřív, nevadila.... Říkáš, že bys rád aby se tam bojovalo po Warhammerovsku, ale přitom házíš Medieval, Shogun a Rome do jednoho pytle a v každém období se taky bojovalo jinak...
  • Ja se trochu bojim, ze to bude jenom reskin. A ted to nemyslim to jako obecnou vytku, ze "vsechny Total Wary jsou stejne," ale jako obavu z toho, ze to "nebude Warhammer."

    Co tim myslim: Shadow of the Horned Rat a Dark Omen ukazaly, jak predelat Warhammer do realtime strategie. Byla to predelavka papirovych pravidel do pocitacove hry. S porovnatelnymi statistikami a hernimi mechanismy.

    U Total Waru se bojim, ze to stale bude Total War a ne Warhammer. Ze system boje bude totalwarovsky, ne warhammerovsky. V uz zminenem SOTHR pritom jednotky a boj fungovaly tak, jako v papirove hre. Pocet rad vojaku hral roli, moralka fungovala "po Warhammerovsku," kdo zna deskovou hru, vi, co mam na mysli.

    Ale u TW: Warhammer mam neblahe tuseni, ze to bude stejny boj jako v Medievalu/Rome/Shogunovi. Ktery mi osobne nevadi - ale od Warhammeru bych chtel Warhammer.
  • Kdyby tam nebyla pořád dokola ta jedna bitva....
  • Kozy
    Ještě bude Arena, která neni vůbec špatná
  • Kozy
    Ultimate General: Gettysburg
  • Ale jo tesim se na to, Total je srdcovka mam vsecky doma na origo.
    Ale ten sever proti jihu by me nevadil, mod great war nebo pad samuraju ukazal ze by to mohlo hezky fungovat
    Stale taky cekam na poradne recko perske valky...aspon jako dlc k rome 2
    No a ofsem Hra o truny by byla supr, mod Westeros do mediavelu byl slusnej...
  • To bude až jako DLC.
  • Bych chtel Sever proti Jihu, pekne pocitvej, propracovanej...
  • TheGGG
    hlavně ať je v základu pořádný gore a ať z toho neudělají omalovánky, jak bývá v poslední době zvykem.
  • tech mechanik tam tolik okopirovat nemuzou z zadneho predchoziho TW, svet Warhammer funguje trosku jinak, ale pravda je, ze se to da celkem uspesne zkazit ......
  • Ja doufam ze tam budou mechaniky ktery se hodi do Warhammeru, at jsou podobe Shogunovy nebo Romu je jedno.
  • dufam ze tam nebudu mechaniky z Rome2 - smer do pekla, ale tie zo Shoguna2 a starsich
  • Lidičky, takže nekupujte Attilu, který je očividně jen na otestování mechanik and cash záplata než vydají Warhammer. Taky připoměnu zde lež od CA, když tvrdili že ROME2 bude DLOUHOU dobu poslední hra ze série Total War.
  • Presne, a take hry jako projekty maji ruzne faze, takze oni muzou na plno makat na Attilovi a mala cast tymu dela pred-produkci, design a concept art a mozna par programmatoru prototypujou novy systemy. Jakmile produkce na Attilovi skonci, vetsina tymu se presune na dalsi TW hru, coz ted vypada ze bude Warhammer .
  • jsem zvedav, diplomacii nebudou muset resit, kazda rasa se s obsazenym uzemim vyporadava prakticky jen vyvrazdenim puvodniho obyvatelstva, tak vlastne jen ty bitky...no snad toho tolik ke zkazeni zase nezbyde....
  • Shut up and take my money!
  • XorxoxTalarius
    Tak ted uz jen nez nezbyva doufat, ze si team dal opravdu zalezet a znacka dostane dostatecnou peci, kterou si zaslouzi. Prece jenom pokud autori nejsou hloupy maji opravdu kde se inspirovat a mod Call of Warhammer jim muze krasne ukazat na jakych zakladech mohou stavet.
    Takze ted uz nezbyva nez se jenom modlit ke ctyrem zatracenym aby to dobre dopadlo ...
  • XorxoxTalarius
    Na to se da odpovedet jenom:

    https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQJqZ-VUPgUiofSR7O4cuyiZFVtLBJ_uGWAH9SA59w-vKs3oQblqg
  • XorxoxTalarius
    Neni to nemozne, jde pouze o to jaky ma dana firma resource management
  • Bohuzial, zatial sa Alien 2 s najvacsou pravdepodobnostou konat nebude. Nikdy nehovor nikdy, ale zatial je % blizke cislu 95. Dovod, slaby predaj a nizky profit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit