Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud zvládnou optimalizaci tak bravurně jak u Max Payna tak budu jen a jen rád a koupě GTA mě nemine *5*
  • Obchodu. *1*
  • Je to R* nakonec můžem hrát za někoho kdo se jen mihnul...a to že tam je ten Da Silva vůbec neznamená že je hratelný...více hratelných postav by celkem radikálně změnilo GTA.
  • V každém obchodu máš PC/PS3/XBOX verzi takže NE NEBUDE TO NA PC *7*
  • No já nevím jak vy ale já jsem zklamaný , asi to fakt vypadá že bude víc postav hratelných , na posledních 5 sreenech je negr který skáče padákem , na korby auta , jezdí v luxisním Lambu a v traileru a dalších 3 screenech je Albert De Silva tak já nevím ... Rozhodně už ale další luxusní město s negrem projíždět nebudu a ano hrozně šílený rasista sem že ?
  • Bude to vůbec na PC? Oznámeno to pokud vím ještě nebylo. Třeba zvolí stejný přístup jako u RDR...
    Podle obrázků bych se neřídil, ty můžou být i z konzolových verzí, jen patřičně nablejskaný...
  • Protoze kde jinde muzes jezdit s tankem po Rudem namesti.
  • ak si hral Max Payne 3 , tak musíš vedieť, že od GTA IV sa Rockstar poučili.
  • PreidaQ
    A jak vidíš, tak R* pana nepodporovatele vyslyšel a přidal mu jeden obrázek navíc, aby zavřel klapačku. *3*
  • Bach na to, dneska jsou obrázky 4 a to už je něco *1*
  • Já jsme zvědav na HW nároky.Když uvážím že 4 byla na železo mor...
  • Jak psali je to nejspíš infernus, auto které se v gta4 světe skládá snad ze všech známých supersportů.
  • Počkat počkat nebylo to nahodou včera co pan nezučastněný devalvace hodnocení (mimochodem kdyby tohle byla pradva tak sleeping dogs musi dostat tak 6....) řikal něco o tom že takova kampan se třema obrazkama se tu nebude podporovat??

    No ted už si jen počkam na recenzi Ramba :)
  • Pry si vtipnej.
  • Ti trollové už ani neumí trollit.
  • Pokud to bude GTA:SA s novým příběhem,pár věcičkama a v novém kabátku.Nemám si na co stěžovat.Jen aby se povedla optimalizace *3*
  • Počkat ? Todle že je gta ? Tadle hnusně přebarvená sr*čka ? To je k smíchu. *11*
  • Erien
    Tak snad už konečně se jim ta optimalizace povede. Přišlo mi že 4 díl prostě jen převedli na PC, aby je hráči neukamenovali. Bez vyhlazování, doskakující textury, extremně náročné a k tomu zdarma R* Social Club a Games for Windows LIVE.
  • Pry je to WiiU verze.
  • Tohle a konzolovka?tak si pískam :ú

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit