Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to fajn, len kuraumašta an harandééé totoku de nua čikonu harašte onaštim ašašim čenčenvijam vole.
    • Baka
    • No tak trochu kulturní vložky. Vždyť je to pro TGS. Zajímavý, že plky po maďarech a analfabetických čecho-kromaňoncích vám číst nevadí, ale z trocha toho vzdálenýho východu se můžete zdělat. Cizina, jak cizina...
    • calwin
      rišuma ho ho ho ho :D :D
  • Ta hra se snaží vypadat realisticky, přitom animace hlavní postavy působí až komicky, trhač, prostředí nezáživné, akce - střílení jak ze střílečky před deseti lety, hlavní postava s těma stehnama v neoprenu a střihem ala devadesatky ja nevim, ale hrat bych za něj dobrovolně asi fakt nechtěl, prostě nefunguje to...
  • john rambo by mohl závidět
  • MrSanta
    Grafika na next-gen místy trochu rozpačitá, ale to přičítám alpha verzi a nekvalitnímu videu.
    Potěšíl hezký stín. Teď ještě kdyby ten vojcl na stín zareagoval, to by byla šupa.
    Celkově mě ukázka spíše zklamala. Ani ne tak kvůli grafice, či herním mechanismům (i když ze střelby jsem moc dobrý pocit neměl), jako spíš podle stylu hraní. Není mi moc jasné, proč stealth akční hru vývojáři předvádí šílenou přestřelkou při které je zapnuta nesmrtelnost.
  • Jsem jediný, kterému to video přijde jako nádherná hra na současnou generaci ve vyšším rozlišení s pár efekty navíc? Zrovna od Kojimy bych čekal víc - MGS byly vždycky po grafické stránce na špici.
    Mimochodem na rozdíl od autora článku, který hádá, že se do té lokace pokud tedy ve hře bude ve dne nepodíváme myslím, že vzhledem k oznámené možnosti vybírat si denní dobu mise/24 hodinovému intervalu, nebude denní návštěvě libovolného místa ve hře nic bránit.
  • tonnymontana
    tak pred pard dny jsem si poridil MGS 2+3 na PS2 jsem hodne zvedavej:) jsem si konecne poridil nejakej playstation azatim nejsem zklaman, hodne her me proste chytla a naopak hodne her nestoji ani za zminku. kazdopadne konzole je to skvela navic cena na aukru je skoro smesna. Ale kdyz jsem zkousel killzone tak jsem jen nechapal:) zamerit nekoho rucne na gamepadu tak tomu rikam maso+drevo+koliky+vosk :D

    doufam je MGS5 dopadne dobre a pribeh si vychuitname v anglictine:) hold japoncici umej
    • MGS 2+3 jsou pro mě osobně (spolu s FF X) nejlepší hry na PS2. Určitě jsi neprohloupil, když jsi si jí dodatečně pořídil *4*.
      • tonnymontana
        mno jsem na ne hodne zvedavej:) jinak rikas ze FF X beres za nejlepsi dil serie? me byla hodne doporucovana sedmicka. pokud mas cas klidne se rozepis jaky je v tom vlastne rozdil. ja se na FF strasne moc tesim ale nevim u ceho zacit:) na ten MGS se vrhnu hned jak dohraju The Thing, asi nemuzu hodnotit hratelnost protoze filmy mam rad hodne a hru jsem kdysi davno hral na pc takze ukapla ta nostalg. slzicka :)
  • Zná někdo odkaz na jedno vtipné video pc vs konzole? V té ukázce byl tuším Doom, ukazovala jak jde těžko s gamepadem zaměřit , jak se nedá nikam jít ... a pak tam borec na konci dělal rocketjumpy v Quake mám pocit ...

    Ví někdo? Hledám už půl hodiny na YT a nemůžu najít .
    • Doom? Ten sa predsa najlepsie hra na piane, ts *1*
      https://www.youtube.com/watch?v=sJu997jwBcA
    • Možná by sis měl přečíst jak se to video jmenuje, pak by sis ten výlev: "PC vs konzole" určitě nenapsal, protože to video je jaksi o něčem úplně jiném...
      • Video je o tom, jak konzole zanesly špínu do herní scény.. na co myslíš, že třeba naráží s tím autoaimem? Hláška "vrať se dohry" ve hře se taky objevila s hloupýma konzolema, nemotorné ovládání na páčkovači a další věci ...
        • No, když myslíš...

          Ale aspoň jsem se pobavil, protože lidi (jako ty), kteří si myslí že by se to o čem píšeš bez konzolí nikdy nestalo mi vždy zvednou náladu...
          • Takže hráči vlastně degenerují svojí evolucí, je to tak? Jen dedukuji z tvých informací...
            • Je to jako u filmů apod - jakmile nějaké (v tomto případě zábavní) médium dosáhne takové popularity, že se z něj stane masové, tak ano automaticky zdegeneruje, protože do té doby to byla jen zábava "divných" lidí (dřív když někdo hrál videohry - okolí ho obecně spíš nechápalo) a hlavně byla originální, protože se dělala s nadšením, jakmile se to přehoupne za hranici vysokých rozpočtů + výdělků, tak už rozhodují kravaťáci a ne nadšení vizionáři.

              Např se podívej na současné filmy - Star Trek, Oblivion, Bayovy filmy - všechno je tak zdegenerované a v podstatě pro blbečky a teď to samé nastává u her - teď nám to vadí, za 10 let už to vnímat nebudeme...

              Takže ti co chtějí něco nového, tak volí nezavislé filmy u her je to ekvivalent Indie produkce - o tom se klidně budu hádat, historie mi v podstatě dává za pravdu.
    • Nejmenovalo se to nějak: "Lame excuse for starting another pointless console vs pc flame war"?
      • Hele, hry na PC mají být úplně jiné, než na konzole. A zrovna FPS je žánry, který na PC patří.
    • Už to mám ! :)))))))

      http://www.youtube.com/watch?v=W1ZtBCpo0eU

      To mluví za vše.
  • Kojima. Už vás někoho zklamal? Mě teda ne. A to hned 4x :)
  • Hanzales
    Té nepřátelé se tam vóbec nekrejů. Vypadá to nádherně, ale doufám, že je to volbou obtížnosti. Vždyď i v tom GTA5 se ti nepřátelé schovávají úplně a je třeba počkat, až vykouknou, aby začli střílet, nebo je si třeba popolézt. Tady, když už ten nepřítel zaběhne za roh, tak si tam schová akorát tak levou nouhu :/
  • to nevím proč by fps patřily na pc, na gamepadu je hraní mnohem lepší a reálnějčí než ta scifi nereálnost na klikači *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit