Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • regant
    rozumim asi každýmu 50. slovu (anime FTW) ale může mi někdo vysvětlit co znamená to Hu hu, ho ho, ha ha???
    • Jack1947
      To snad netreba prekladat, to jsou projevy radosti, ( ale ne jakto zname my.)
  • nejdriv dostane nekolik hitu, vzapeti skoci z 5m veze na beton jakoby nic, to bude kvalitni konzolova hra, zrejme *6*
  • Miserius
    Teda, to musi byt složitej jazyk...ja bych byl udejchanej po 5-ti minutách
    • A víš, že ani není. *15* Co se týče mluvení, tak je japonština vesměs jednoduchý jazyk. Problémem je většinou jen kanji, které se stejně časem do hlavy natlačí. *3*
      Ale jako základ pro čtení a psaní stačí hiragana a katakana, které jsou opět jednoduché.
      • regant
        ach jak já bych se rád naučil japonsky... ale nemám kde :(
      • Miserius
        Ja si to mohl vybrat v druháku na vejšce a moc mě to lákalo ale zároveň jsem se bál že si zbytecne pridam slozitej predmet, tak jsem šel do španělštiny (velikej omyl)
        • Volba předmětů je občas blbá věc. Člověk neví, do čeho jde, no.

          Tak snad to byla záležitost jen na jeden semestr *15*
          • kazdy kdo se casem nauci jakykoliv jazyk zacne tvrdit, ze "vlastne az tak tezky neni", nicmene to danym jazykum na narocnosti neubira, zvlast kdyz je rec o takovych, jako je treba prave japonstina, madarstina apod.
            • Jack1947
              Pro nekoho co teprv "materstina" Jo, to mnohokrate byva kamenem urazu, kam se hrabou kdejake hatmatilky typu Kantonstina, mandarinstina a tradicni cinstina ze *15* *2* *1* .
  • Jako graficky je to moc pekny. Ale alespon me to shazuji ty featurky ktere zvyraznuji cile. Najednou je pocit reality v cudu.
    Jina kapitola je to pojeti. Hlavni hrdina v nalestenem homo oblecku jako cerstve vybalenem po nakupu a k tomu radoby drsnej a neoholenej ksicht. Asijska mentalita je asi jina a mozna takto vypada ten skutecny hrdina s kterym se japonsky hraci radi ztotozni. U mne to jaksi nefunguje. *7*
  • kdyby někdo chtěl klič/kod na steam na GTA 5/V tak tady mate 2x-
    89AC-54C2-45A3-SD41
    59AS-515F-21SA-ASD2
    • super jede to diky moc ...
  • já mám s MGS jeden problém, vůbec nepobírám ten příběh a to jsem dohrál 3 díly *1*
  • *5*
    • *14*
  • Jack1947
    Video, celkem humus, ale to nic nemeni na tom, ze hra bude asi proste poradna pecka *3* .
  • no neviem splinter cell blacklist mi pripadal realistickejší čo sa tyka postavy a grafiky
    • Blacklist je hodně slabá hra ( v porovnání s prvními třemi díly ) chápu, že se to líbí lidem, který před lety nehráli původní "trilogii" a v Blacklistu tak vidí bůhví jakou pecku.....ale subjektivně si dovoluju tvrdit, že Blacklist je trapnej balast......holt se z evoluce stala totální degradace. Ale jak už sem psal- chápu, komu je 13 a nehrál starý díly, tak tu pak Blacklist zmiňuje jako něco TOP....přitom je to debilní slatanina ( hrál jsem všechny díly kromě Conviction ). I ten Double Agent (kterej přitom nebyl nijak extra) byl daleko lepší
  • Ta podoba s Kurtem v Útěku z NY je náhoda, nebo vykrádačka? Myslím tu pásku přes oko, ten fotřík/houmless design to nevím, MGS neznám.
    • A toho sis všiml až teď? :D

      Já myslel že to bylo všem jasné už před 15 lety.
    • Když už, tak snad útěk z LA, ne?
    • Psychotic
      Hideo Kojima byl fanda původního Útěku, tak hlavní postavu udělal podle Russella. Spíš tribute než vykrádačka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit