Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ruzova a modra farba ako farby dievcat a chlapcov sa zaviedli az po druhej svetovej. Predtym take blbosti nikto neriesil.
  • Sithard
    Coze ? On je to cinan ? Rasizmus !!
  • Rhulad
    Games.cz a vlastně asi většina herních webů shlukuje neskutečné množství omezených blbů, kteří krásu, odlišnost, jedinečnost či výstřednost považují za něco nepatřičného a dané jedince, kteří se neoblékají do tepláku a nemají nadváhu označují za homosexuály a bůh ví co. Je mí líto těchto malých lidí. Čest zdejším výjimkám.
    • Musim rict ze se s tebou ani z daleka ve vsem neshodnu ale pod tohle se rad podepisu.
      • Bodejť by ses nepodepsal, vždyť mluví i o tobě. *3*
  • Taky nosím růžový košile a proč? protože plní svůj ůčel a vůbec mě nezajímá názor nějakejch puberťáků.
    • A jaký je účel růžové košile? Jsem jen zvědavý *4* .
      • Otáčejí se za ním na ulici chlapci, to je přeci jasné. *1*
        • Svým způsobem máš pravdu. Poutá pozornost. Při mým zaměstnání je to žádoucí.
          • Mart9
            Zkus reflexní vestu.
          • Krescz
            a co delas? rozdavas reklamni letaky na namesti nebo prodavas vysavace?
            • Sithard
              Prodava kosile
  • my jsme meli na zakladce spolužaka co byl asi gay a porad jsme ho šikanovali lol. ale imo mu to prospelo do života
    • Já si naopak myslím, že celou dobu šikanovali oni tebe. Proto nutnost ukájet své frustrace zde na fóru.
    • Jack1947
      Jak prospělo? *7* vždyt zato že je někdo gej nemůže a tak jaké pak prospívání. Maximálně se mohl cítit ještě hůř.
  • Fordzy
    Jsem jsi vzpomněl na starého spolužáka považovaného za velkého machra, stačilo aby jsi vzal na jeden den růžovou košily a už mu nikdo neřekl jinak než "buzerant". Takže růžovou fakt nebrat.
    • Mart9
      Tak to zase takový machr nebyl.
  • Krescz
    https://www.youtube.com/watch?v=YaG5SAw1n0c
  • Vypada jak Milan Luhovy :D
    • Neymar
      • shefield2
        Miley Cyrus
        • Otec Justina http://the305.com/blog/wp-content/uploads/2014/01/justin-bieber-arrested-miami-DIU.jpg
  • Miserius
    To mi řekněte, to je tolik pablbů na internetu, nebo to jen o něco menší pablby baví vytvářet, tyhle stupidní problémy? To si jako myslí že když je někdo běloch a gay, tak že nemůže udělat něco špatnýho? Vždyť to samo o sobě je diskriminace... Stejně jako to s ženskejma... Prostě chtěj udělat hru kde je hlavní zabiják chlap, strčte si stupidi řeči o tom že by měl byt zenska za klobouk. Neměl by být ženská, jasně řekli že bude chlap! Až bude hra o nakupování, vaření a špehování přítele, proč má na záchodě telefon, tam ať si jako hlavní postavu daj ženskou... Do 90% her se hodí více mužská postava a v 10 procentech je bud zenska (na kterou si stezujou ze ma moc kulatej zadek a velky prsa) a nebo prislo vyvojarum lepsi dat chlapa...

    Feministky by si porad na neco stezovaly. Řeknou vám, že každej chlap musí umět opravit auto a postavit barák! Když řeknete že každá ženská musí umět vařit pomalu vás pošlou k soudu, přitom je to prašť jak uhoď... Ocaď pocaď...

    Stejně jako černoši... Teď kauza že neni v novém AC jeden z assassinu černoch. To někdo myslí vážně? A proč neni jeden z assassinu mimozemšťan? Zachvilku budou muset křižáci v Strongholdu nosit USA vlajky, aby to nahodou někoho na západě neurazilo a nepřišel si diskriminovanej, no a co že to je naprosto nereálný, že?

    Jen pr odoplnění, proti gayum a černochum nemam vubec nic... Feministky, to uz je neco jinyho... *3* *16*
    • Nic o té problematice nevíc, mlžíš a ještě jen přidáváš polínka na oheň nevědomosti. Víš jaký je rozdíl mezi feministkou a ženskou šovinistkou? Zcela zásadní. Ženská šovinistka by tě nejraději vykastrovala v zájmu ženské master race, kdežto feministce jde jen a jen o jedno jediné. Rovnost ty trumbero. Ano, znamená to rovnost i za cenu ztráty některých výsad, jako jsou jisté přežité tradice z etikety.

      Vždyť existují ženy, které by mě kdykoliv přepraly, kdykoliv by postavily dům, zatímco já bych ještě pořád míchal maltu, zvládly fyzicky i psychicky náročné situace, mezitím co bych plakal v koutě. Je prostě nesmysl přisuzovat lidem vlastnosti jen na základě pohlaví.
      • Miserius
        Takle to ale funguje jen na papíře Ježíši, skutečnost je bohužel jiná... Musís se vyhrabat ze země a projít se abys viděl jak to ted chodí
        • Ano, skutečně můžeme sledovat, že řada žen se chová stereotypně a stejně tak řada mužů. Je však nutné si položit otázku, proč tomu tak je? Kulturní transfer člověče! Většinou se lidé chovají tak, jak se chovali jejich rodiče, případně okolí ve kterém vyrůstali. A hádej co, ti rodiče se zas chovají tak proto, že se stejně tak chovali jejich rodiče, a tak dále. Samozřejmé je rovněž možné spatřit změny v sociálních vzorcích chování napříč generacemi (společnost je přeci jenom "živoucí organismus"), ovšem na druhou stranu jiné zůstávají takřka neměnné. Je částečně pochopitelné, proč děda, který celý život strávil těžkou prací v zemědělství, bez vzdělání a přístupu k civilizaci, byl šovinista a mlátil babičku pokaždé, když se na něj křivě podívala, ale řekněte mi proč je nutné tohle chování reprodukovat v době, kdy je přístup k informacím (alespoň v západním světě) tak snadný a formální vzdělání populace se stále v průměru navyšuje? Proč všechny objevy na poli sociálních věd vždycky čelí takové kritice ze strany laické veřejnosti? Kdyby za vámi přišel strojní inženýr s tím, že zkonstruoval nový typ parního kotle, asi těžko byste jej nařkli z toho, že to je nesmysl. Domnívám se, že sociální chování, ačkoliv nám připadá jako zcela přirozené (možná až jediné racionálně ospravedlnitelné), musíme neustále podrobovat kritickému myšlení. Dále je nutné na toto téma diskutovat, protože pokud k tomuto nedojde, pořád si každý Franta Omáčka bude myslet, že to co zažil doma je to jediné správné. A jak vypadá doopravdy ta tradiční rodina, kterou se pořád ohánějí lidovci anebo náckové? Máma klečící u sporáku a táta, který rozdává rány? Ne, děkuji.
    • feministky jak feministky ale takový g r y g a r to už je černá magie
    • x_ander
      Podepisuju.
      • oktavius66
        Taky.
  • Jack1947
    Ojojo, tady se to zase zvrhlo v hezkou diskuzi. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit