Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Vezmi si tu svojí reklamu a strč si jí doprdele laskavě, děkuji mnohokrát. *4*
  • NICE! Tato stránka mi právě dal Minecraft Premium kód a bylo to důvěryhodně! No strings attached, že dáváme jim zadarmo na http://linkbitty.com/freeminecraft2014

    Read more at http://freeminecraft.us/#UIkhdgW4k96wYOOj.99
  • ta hra bude ale hrozna srajda...ale detem se to libi no...
  • Spratekk
    Taky taková vykopávka má u mě mechaniku zavřenou... *6*
  • Ten záporák vyzerá ako g a y !
  • Ano, skutečně můžeme sledovat, že řada žen se chová stereotypně a stejně tak řada mužů. Je však nutné si položit otázku, proč tomu tak je? Kulturní transfer člověče! Většinou se lidé chovají tak, jak se chovali jejich rodiče, případně okolí ve kterém vyrůstali. A hádej co, ti rodiče se zas chovají tak proto, že se stejně tak chovali jejich rodiče, a tak dále. Samozřejmé je rovněž možné spatřit změny v sociálních vzorcích chování napříč generacemi (společnost je přeci jenom "živoucí organismus"), ovšem na druhou stranu jiné zůstávají takřka neměnné. Je částečně pochopitelné, proč děda, který celý život strávil těžkou prací v zemědělství, bez vzdělání a přístupu k civilizaci, byl šovinista a mlátil babičku pokaždé, když se na něj křivě podívala, ale řekněte mi proč je nutné tohle chování reprodukovat v době, kdy je přístup k informacím (alespoň v západním světě) tak snadný a formální vzdělání populace se stále v průměru navyšuje? Proč všechny objevy na poli sociálních věd vždycky čelí takové kritice ze strany laické veřejnosti? Kdyby za vámi přišel strojní inženýr s tím, že zkonstruoval nový typ parního kotle, asi těžko byste jej nařkli z toho, že to je nesmysl. Domnívám se, že sociální chování, ačkoliv nám připadá jako zcela přirozené (možná až jediné racionálně ospravedlnitelné), musíme neustále podrobovat kritickému myšlení. Dále je nutné na toto téma diskutovat, protože pokud k tomuto nedojde, pořád si každý Franta Omáčka bude myslet, že to co zažil doma je to jediné správné. A jak vypadá doopravdy ta tradiční rodina, kterou se pořád ohánějí lidovci anebo náckové? Máma klečící u sporáku a táta, který rozdává rány? Ne, děkuji.
  • *1* už se mi ti videoherní hrdinové za ty roky pletou...
  • Vaan je hrdina Final Fantasy XII, ačkoliv ve hře byl hetero, potkat ho na ulici tak bych o tom lehce pochyboval

    zde je jeho podobizna:

    http://img1.wikia.nocookie.net/__cb20061107174057/finalfantasy/images/e/e5/Vaan.PNG
  • Nejvěrohodnější příběh měla FC2, Vaan v FC3 dejme tomu, ale trapně ujetá bukvice v FC4 mi připadá už k smíchu, co to scénáristi hulili za matroš?
  • Miserius
    Takle to ale funguje jen na papíře Ježíši, skutečnost je bohužel jiná... Musís se vyhrabat ze země a projít se abys viděl jak to ted chodí
  • Nic o té problematice nevíc, mlžíš a ještě jen přidáváš polínka na oheň nevědomosti. Víš jaký je rozdíl mezi feministkou a ženskou šovinistkou? Zcela zásadní. Ženská šovinistka by tě nejraději vykastrovala v zájmu ženské master race, kdežto feministce jde jen a jen o jedno jediné. Rovnost ty trumbero. Ano, znamená to rovnost i za cenu ztráty některých výsad, jako jsou jisté přežité tradice z etikety.

    Vždyť existují ženy, které by mě kdykoliv přepraly, kdykoliv by postavily dům, zatímco já bych ještě pořád míchal maltu, zvládly fyzicky i psychicky náročné situace, mezitím co bych plakal v koutě. Je prostě nesmysl přisuzovat lidem vlastnosti jen na základě pohlaví.
  • Doufám, že máš stejný názor i na nekrofily, zoofily a ostatní sexuální devianty. Potom uznávám, že u tebe je jistá ideová integrita...narozdíl od 99% dnešních PRO-HOMOS.
  • Jenže takovýhle postav jako Silva byla spousta už před Skyfallem. Ubisoft musí naslouchat ohlasům hráčů, aby neudělali se záporákem chybu a tudíž měli větší výdělky, protože ten villain zas sežere všechen marketing a hráči budou kupovat jen kvůli němu.
  • nebo se někdo z Ubisoftu podíval na Skyfall
  • Jde především o ohlasy hráčů. To VY chcete ve hrách takovýhle kontroverzně oblečený, psychicky labilní, metrosexuálně upravený a chováním ujetý zloduchy, takže se pak nedivte, že padouši jsou vykresleni tak, jak jsou.
  • ještě by mohl druhou nohou kopat do černošky co leží na zemi
  • Přesně o tohle Ubi jde, aby se o hře kecalo, to stejný jako trapný pocit zapomenout na okurku, marketing, hype, viral *11*
  • ...ľuďom jebe...
  • Bodejť by ses nepodepsal, vždyť mluví i o tobě. *3*
  • Kozy
    Na debily taky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit