Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavni je vsechny okolo ujistili jakej jsi chlapak aby jsi bezpecne zakryl svoji vlastni latentni homosexualitu.
  • Dogkiller
    Mě naopak překvapilo, kolik se tu vyskytlo pánů se zženštilými sklony, názory a růžovými tričky. Tento článek je skvělá past na gaye, kteří se to styděli přiznat. *1*
  • Musim rict ze se s tebou ani z daleka ve vsem neshodnu ale pod tohle se rad podepisu.
  • feministky jak feministky ale takový g r y g a r to už je černá magie
  • Ze vsech tech muznych chlapaku tady mi snad narostou chlupy na zadech.
  • Mart9
    Zkus reflexní vestu.
  • Sithard
    Prodava kosile
  • Krescz
    a co delas? rozdavas reklamni letaky na namesti nebo prodavas vysavace?
  • Svým způsobem máš pravdu. Poutá pozornost. Při mým zaměstnání je to žádoucí.
  • Je vazne smutne, ze dnes se okolo her mota spoustu podivinu, ktere vic nez hrani samotnych her bavi resit pohlavi, barvu, nebo nabozenske vyznani hernich postavicek. A je smutne, ze existuji hry, u kterych je to opravdu jediny zdroj zabavz, i kdyz dost poklesle...
  • Mart9
    Tak to zase takový machr nebyl.
  • Ruzova a modra farba ako farby dievcat a chlapcov sa zaviedli az po druhej svetovej. Predtym take blbosti nikto neriesil.
  • Sithard
    Coze ? On je to cinan ? Rasizmus !!
  • Otec Justina http://the305.com/blog/wp-content/uploads/2014/01/justin-bieber-arrested-miami-DIU.jpg
  • Otáčejí se za ním na ulici chlapci, to je přeci jasné. *1*
  • Já si naopak myslím, že celou dobu šikanovali oni tebe. Proto nutnost ukájet své frustrace zde na fóru.
  • A jaký je účel růžové košile? Jsem jen zvědavý *4* .
  • shefield2
    Miley Cyrus
  • Sest reakci na tvuj koment (vcetne tebe) a z toho je 99% buzera*tu. Mame to brat jako tvuj comig out? *5*
  • Jack1947
    Jak prospělo? *7* vždyt zato že je někdo gej nemůže a tak jaké pak prospívání. Maximálně se mohl cítit ještě hůř.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit