Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jde především o ohlasy hráčů. To VY chcete ve hrách takovýhle kontroverzně oblečený, psychicky labilní, metrosexuálně upravený a chováním ujetý zloduchy, takže se pak nedivte, že padouši jsou vykresleni tak, jak jsou.
    • nebo se někdo z Ubisoftu podíval na Skyfall
      • Jenže takovýhle postav jako Silva byla spousta už před Skyfallem. Ubisoft musí naslouchat ohlasům hráčů, aby neudělali se záporákem chybu a tudíž měli větší výdělky, protože ten villain zas sežere všechen marketing a hráči budou kupovat jen kvůli němu.
  • Jack1947
    Je teplej, no a? vždyt s teplejma ještě moc her není. *3*
  • Sithard
    Coze ? On je to cinan ? Rasizmus !!
  • Krescz
    https://www.youtube.com/watch?v=YaG5SAw1n0c
  • Fordzy
    Jsem jsi vzpomněl na starého spolužáka považovaného za velkého machra, stačilo aby jsi vzal na jeden den růžovou košily a už mu nikdo neřekl jinak než "buzerant". Takže růžovou fakt nebrat.
    • Mart9
      Tak to zase takový machr nebyl.
  • Kedaro
    Bych si tipnul, že většina kritiky přišla z USA, z Absurdistánu všech Absurdistánů.Tam je přehnaná politická korektnost na denním pořádku, kvůli které přijdete i o práci když napíšete některá "moderní sprostá slova".
    • Zajímavý je, že otroctví v USA formálně zrušili až v roce 2013. Ať žije korektnost.
  • MidnighT91
    Co má sakra růžová společného s homosexualitou? Mám růžovou košili NO A??? Růžová je dobrá barva. Pamatuju jak jsem v undergraund 2 jezdil s růžovou rx8 :) Nehledě na to že mu to sako sekne, je to správně výstřední...
    • MidnighT91
      xD ha reakce na můj koment 99% samej buzera*t co si to nechce přiznat, že Vojtíšku *12*
      • Sest reakci na tvuj koment (vcetne tebe) a z toho je 99% buzera*tu. Mame to brat jako tvuj comig out? *5*
    • No jestli si v ruzovy kosili jezdil ruzovou rx8ckou a dokazes zhodnotit zaporaka tak, ze mu to ruzove sako sekne.. tak bych pripad oznacil za uzavreny B-)
    • "Nehledě na to že mu to sako sekne, je to správně výstřední... hned bych se na nej vrhnul."

      Latentni homosexual. *5*
    • vetsinova spolecnost (hive mind) povazuje ruzovou za holcici barvu. protoze homosexualove maji radi kluky a v "normalnim" pripade maj kluky radi jen holky, tudiz ruzova na klukovi, znamena ze je homosexual. Nicmene to plati jedine az do doby, kdy nejaka davem zboznovana super truper nabouchana hvezdicka zacne na verejnosti a v mediich vystupovat v ruzove. v tom pripade ruzova ztrati cejch homosexualni barvy, ale stane se cool in barvou, pred kterou i cerna zbledne. doufam, ze sem to vysvetlil srozumitelne. :)
      • Kedaro
        To samé ledvinky, do teď to byla věc stejně zoufalá jako ponožky v sandálech, jenom se to objevilo na nějaké té celebritě už je to v pořádku.
    • Nebraň se tomu puso...

      http://youtu.be/3j4t185wl-0?t=36s
    • MickeyMutant
      "Mám růžovou košili NO A???"

      Dolce & Gabbana, nebo nějakej neznačkovej šit?
  • Ruzova a modra farba ako farby dievcat a chlapcov sa zaviedli az po druhej svetovej. Predtym take blbosti nikto neriesil.
  • Je vazne smutne, ze dnes se okolo her mota spoustu podivinu, ktere vic nez hrani samotnych her bavi resit pohlavi, barvu, nebo nabozenske vyznani hernich postavicek. A je smutne, ze existuji hry, u kterych je to opravdu jediny zdroj zabavz, i kdyz dost poklesle...
  • Mart9
    No kdyby nosil růžové šaty, bylo by to horší. Pak už by to za diskusi asi stálo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit