Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    No kdyby nosil růžové šaty, bylo by to horší. Pak už by to za diskusi asi stálo.
  • Kozy
    Náhodou, takovej výstřední oblek bych chtěl taky.
  • Carmamrdon
    Gay to být nemůže, nebo spíše nesmí. Pokud je to záporák, kterého ve hře zabijete, to by se Ubisoft s těch žalob nejspíše zbláznil. Obyčejný člověk může být zastřelen, ale gay nikoliv. To by byla diskriminace!!!!! *4*
    • MickeyMutant
      Carmamrdone, víš, že máš růžovou pleš?
    • Miserius
      Absurdní realita... Bohužel
    • v dnesnom svete je najlepsie byt : cernosska invalidna leszba s romsko-arabskymi rodicmi.


      Příspěvek obsahuje zakázané slovo le*ba... wtf ?
  • Spis si rikam ze ta barva vubec v jine kulture nemusi byt spojena s gejstvim nebo zzenstilosti.
  • N7N7
    Upřímně, který normální chlap má ve svém šatníku růžové oblečení? Maximálně tak nějací kravaťáci, finanční makléři, moderátoři alá Leoš Mareš, lidi co chtějí upoutat pozornost... Jinak je to ale primárně barva holek a gayů.
    • tomocz
      a metroušové a šampónci...
      • Máš recht. Divím, že nad tím chce někdo vůbec polemizovat. Vždyť je to naprosto evidentní buzerantská a nenormální barva už z principu, a upřímně taky zrovna nechápu, kdo se v tomhle barevným paskvilu je schopnej dobrovolně vyskytnout.
        • treba ja kdybych byl tvuj sef, tak po precteni tveho komentare bych si zitra na sebe vzal ruzovy oblek a v nem bych ti prisel dat vypoved.
          • Jestli má ve zvyku nosit růžový hadry a vozit se v růžových autech, tak je to potom jeho problém, na kterej bych mu akorát zasalutoval se vzkazem, že to nechápu a je u mě za kus debila. Žádný konspirace, mistře...
  • kennyB
    Záporák z Far Cry 4 rozpoutal spoustu emocí, protože si nějaký idi.t myslel, že má symbolizovat teplého bílého muže, který si podmaňuje domorodé obyvatelstvo??? *1* Posr.ná to doba, sakra...
  • Není to gay, je to jenom další exot, který má svými odlišnostmi od ostatních akorát upoutat na sebe větší pozornost. Co čekáte? Že hlavní padouch bude nudný Pražák s ponožkami v sandálech? To asi ne...
    • Promiň, ale větší horor než Pražáka v sandálech si neumim představit ... pošli do Ubisoftu artwork takového individua a myslím, že se v dalším FC dočkáš :)
    • Ristoro
      A to se mi na FC líbí. Ve trojce tam byli samí exoti, ať už Vaas, Hoyt, nebo ten teplouš s havajskou košilí. Líbí se mi, že nedělají klasické, nudné záporáky.
  • MickeyMutant
    Mohli byste, místo nic neříkajících odkazů na domovské stránky, odkazovat přímo na zdrojový článek, rozhovor nebo video? Když odkážete na Ubi.com, RockPaperShotgun.com nebo třeba Polygon.com, člověk musí dál pracně hledat zdroj. Když odkážete přímo na

    https://www.youtube.com/watch?v=M_xiW_iLYd4#t=75

    nebo

    http://www.vg247.com/2014/07/12/far-cry-4-pagan-min-pc-ps3-ps4-xbox-360-xbox-one/

    tak to lidem zjednodušíte.
  • Ruzovy sako je jiste dulezity, ale co se treba zamerit na recenzi Divinity, slibenou na konec minulyho tydne, anebo si treba vsimnout, ze dnes vychazi West Gondor pro lotr..
    • to je prilis prace, kdo by se v tom hernim prumyslu stoural. je pohodlnejsi prebirat "hitovky", nac si stezovat zivot.
  • MidnighT91
    Co má sakra růžová společného s homosexualitou? Mám růžovou košili NO A??? Růžová je dobrá barva. Pamatuju jak jsem v undergraund 2 jezdil s růžovou rx8 :) Nehledě na to že mu to sako sekne, je to správně výstřední...
    • MidnighT91
      xD ha reakce na můj koment 99% samej buzera*t co si to nechce přiznat, že Vojtíšku *12*
      • Sest reakci na tvuj koment (vcetne tebe) a z toho je 99% buzera*tu. Mame to brat jako tvuj comig out? *5*
    • No jestli si v ruzovy kosili jezdil ruzovou rx8ckou a dokazes zhodnotit zaporaka tak, ze mu to ruzove sako sekne.. tak bych pripad oznacil za uzavreny B-)
    • "Nehledě na to že mu to sako sekne, je to správně výstřední... hned bych se na nej vrhnul."

      Latentni homosexual. *5*
    • vetsinova spolecnost (hive mind) povazuje ruzovou za holcici barvu. protoze homosexualove maji radi kluky a v "normalnim" pripade maj kluky radi jen holky, tudiz ruzova na klukovi, znamena ze je homosexual. Nicmene to plati jedine az do doby, kdy nejaka davem zboznovana super truper nabouchana hvezdicka zacne na verejnosti a v mediich vystupovat v ruzove. v tom pripade ruzova ztrati cejch homosexualni barvy, ale stane se cool in barvou, pred kterou i cerna zbledne. doufam, ze sem to vysvetlil srozumitelne. :)
      • Kedaro
        To samé ledvinky, do teď to byla věc stejně zoufalá jako ponožky v sandálech, jenom se to objevilo na nějaké té celebritě už je to v pořádku.
    • Nebraň se tomu puso...

      http://youtu.be/3j4t185wl-0?t=36s
    • MickeyMutant
      "Mám růžovou košili NO A???"

      Dolce & Gabbana, nebo nějakej neznačkovej šit?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit