Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PanS
    A jsme ve fázi rozpoutávání hádek kvůli tomu, že něčí oblíbená hra dostala o bod méně. Radši ani nebudu pomýšlet, co by se dělo, kdyby Uncharted 4 nedostala 10/10 (což je hodnocení, který si tahle série nikdy nezasloužila).
    • Ježíšku na křížku no na to plosimte vůbec nepomýšlej ty jeden maličkej *15*
    • Psychotic
      Tak děkuji, žes nám objasnil, která hra si zaslouží jaké hodnocení.

      Osobně tedy nevím, proč nemáš rád diskuze na téma Hra, která se mi libí, dostala málo a zjevně miluješ diskuze na téma Hra, která se mi nelíbí, dostala moc. Mně přijdou stupidní obě.
      • PanS
        Neřeším ani jedno z toho, co jsi napsal. Mluvím o případech, kdy hra dostane NEODPOVÍDAJÍCÍ hodnocení. Jak to vypadá? Příklad 1.: Recenzent vynese hru do nebes, v podstatě naznačí, že hra nemá žádnou chybu. Do hodnocení napíše 7/10. Př. 2.: Recenzent hru pochválí, ale také jí vyčte určité chyby, třeba tak tři čtyři, všechny budou opodstatněné. Dá jí 10/10. Chápeš to? Ať si recenzent dává číslo jaké chce, ale musí s tím vnitřně souhlasit, jinak je z recenze tenhle rozpor poznat. Nejedna hra byla hodnocena nejvyšším číslem, přestože chyby objektivně existovaly a byly zmíněny i v samotné recenzi. Jakou cenu pak recenze mají, když je hodnocení ovlivněno tím, co tam chtějí mít napsané hráči? Neříkám, že tohle je případ zrovna téhle DS3 recenze, ale u určitých her tohle riziko existuje. A když se tu odehrává tohle při DS3, co se bude dít u jiných letošních AAA her?
  • 1 díl jsem dohráhl a pak už to byloa jedno a to samé takže jako u CoD Battlefield etc u mě existujou pouze první díly pak je to jedno a to same v jinem kabátě
  • Je to první DS hra, kterou hraju a jsem naprosto spokojen. Atmosféra a výtvarná stránka na výbornou. Zatím hraju na k+m a dá se to, nějak nechápu v čem je páčkovač lepší. :)
    • Ve všem, jak v plynulosti a přesnosti pohybu, reakci, plížení, natáčení kamery, pohodlí, pocitu ze hry...
      Jinak souhlas je to boží a nádherný ke kochání, ale taky mi to zatim přijde , jako nejsnažší DS hra.
    • Zrovna souls serie je na gamepadu lepsi ve vsem...treba pomala chuze musi bejt na klavesach luxusni...
      • Shift ne :D
        Ne fakt si nedokážu předstvit, že to někdo dobrovolně hraje na klavesnici.
      • jako hral jsem to na packovaci ds 1-3 NG++ a stejně jem něco jako rychlost chuze nikdy nepouzil a na plizeni stejne staci tlacitko
      • Pomalá chůze by šla v pohodě vyřešit kolečkem (jako ve Splinter Cellu), ale to by někdo musel věnovat PC portu větší pozornost.
      • Pujčím si dneska gamepad a když to fakt bude znatelně lepší, tak si ho pořídím. Jsem zvědavý, jestli budu méňe umírat. :D
  • PC verze za 8, konzolová za 10.
    • Jako, že ta konzolová verze s fps max 30 horšíma texturama, rozlišením a loadingem je lepší ?
      Hraju na PC a hra mi běží stabilně 60fps 1440p (obcas to klesne asi na pet vterin behem hodiny na 50) Max nastavení (vypnutej AA, protože to rozmazavá ostrost), nepostřehnul jsem jedinej zásek hry natož aby hra spadla. Pokud to někdo zkouší hrát na kalkulačce a je smutnej že to neni stabilní tak by se měl zaymslet.
      • Draken69CZ
        Mě se to občas škubne při ukládání, asi by to chtělo mít na SSDčku jinak sestava by to měla bez problému utáhnout tam by problém být neměl.
      • hodnoceni jsou pouze subjektivnim vyjadrenim pohledu recenzenta na hru.
        je zcela normalni, kdyz PC obce je narocnejsi/kritictejsi.
        pokud se nekdo ridi hodnocenim, tak bych mu to nebral, je to jeho soukroma vec. :)
        ja osobne si z recenzi beru informace, ktere mne zajimaji a hodnoceni vlastne ani nectu vubec.

        celkem pekna recenze.
  • Zrovna jsem to dokončil,začátek sem byl takovej rozpačitej,srovnál jsem jestli dobrý nebo špatný.Pak to přidalo na gradaci a totálně mě to pohltilo,leuxusní herní zážitek *3*(hraju na PC s mrkváckym gejmpedem)
  • Můžu se zeptat jaké jsou bugi na PC oproti konzolim? Mám nahráno cca 50 hodin a krom lagu jsem nic nezaznamenal
    • Přečti si recenze uživatelů na Steamu a uvidíš. Nejčastější je padaní hry při přiblížení se k bonfiru. A hodně lidí jako vždy bojuje s optimalizací.
      • Předpokládám že si ty svoje stroje většina z nich skládala sama a nazvala tam něco špatného. Njn taky jsem měl podobny problém když jsem hrál GW1 vyměnil jsem RAM a bylo po problému ale ty chybí stali za to npr. My postaví ve městech pořád skákali a podobně
        • Jsi nechutný, táhni do školy.
        • Klávesu "Y" nalezneš nalevo od klávesy "X" při českém rozložení klávesnice, u anglického rozložení se nachází mezi klávesami "T" a "U" v horní řadě písmen.
  • Serie dark souls je proste tak dobrá, že kdyby lidstvo melo poslat do vesmiru nejake poselstvi pro pripadne mimozemske civilizace, poslali bychom krabičku se sberatelskou edicí DS, jako kulturní dedičstvi naší civilizace.
    • a k tomu by sme im pribalili mys a klavesnicu nech si zahraju...mimozemske civilizacie
      by sa tak vytocili ze by prisli na zem a spocitali nam to
  • Lol tady je zase nablito, každému druhému tu praskla žilka, že na Games to dostalo 8/10 když by ste tomu dali 9. A třeba já mám rád Dark Souls 2 s dlckama víc než jedničku.
  • vysledna 8cka nesuvisi ani s hrou ale pr1posr4ny recenzent sa bal dat vyssie cislo po tom failu s DS2. cisty amaterizmus. + sa budu smiat na recenziach z 90tych rokov a tvarit sa profesionalne...
    • Mně přijde, že se bojí dát spíše nižší. Dle všeho, co je řečeno v recenzi, ta hra osmičce neodpovídá... Každopádně by mě zajímalo, jaké by bylo hodnocení, kdyby recenzent zaznamenal nějaké problémy (např. to zmiňované doskakování textur popř. jejich probliknutí, které jsem viděl snad u každého gameplay videa na yt).
    • nightborne
      A nebo se to prostě líbilo za osm ;).
      • MickeyMutant
        Naivo. Nic není tak jednoduché, jak se zdá na první pohled.
        • nightborne
          Čéče, mně zas přijde docela otravná ta potřeba ve všem vidět nějaký konspirace a číst mezi řádkama tam, kde prostě nic není =).
          • MickeyMutant
            Chceš říct, že věříš, že Američani přistáli na Měsíci a chemtrails jsou jen neškodná pára?
            • not sure if just trolling or that stupid...
  • Dost mě překvapuje že Dark Souls II tu dostalo 10/10 i přes nenápaditos bossů a hlavně pro tuto sérii podprůměrným level desingem (absence Miyazakiho je tam bolestivě znát) a u Dark Souls III, kde opět dávají jak prostředí, tak bossové vzájemný smysl, tak se to ocení "jen" 8/10.

    Né, že bych lpěl na nějakém čísle, ale přijde mi to ke kvalitám trojky a nedotaženosti dvojky dost nefér...
    • To chupacabra

      Dark souls 2 ohodnitili 8/10.Stačí se podívat moulo.
      • No, podívat by ses měl spíš ty :)
        • Evidentně nemáš ponětí o čem mluvím.Já si před svým prahem zametu.Ty opraš šedou kůru mozkovou moulo.
        • Proč si myslíš že píšu 8 a ne 10,protože jsem dohledal recenzi Ds 2 tady na games a a vidím 8/10.Opravdu.Pak je můj příspěvek smazán.Vyhledám po nějaké době znova hodnocení a už to není 8/10 ale 10/10.Na games vevidentně vladnou krycí mánevry putinovského střihu.
          • Bylo to vždy 10/10 protože na základě té recenze jsem si hned po přečtení DS2 zakoupil.
            • Tak příšrě než někomu napíšeš moulo, tak si zameť před svým prahem ty sprostej lháři...
            • Já neříkám že Ds2 nebylo ohodnoceno 10/10.Přísahám na svou smrt,že před pár dny bylo v tabulce hodnocení 10/10 pak 8/10 a po mém příspěvku/smazán/ kde jsem na to upozornoval je v tabulce zpátky číslo 10/10.Chápete?Manipulace.
          • Bylo to vždy 10/10 a určitě ti to potvrdí i historie na waybackmachine.org
    • Abychom nekritizovali jen Games.cz - DS3 má horší hodnocení celosvětově. Já myslím, že tady je krásně vidět, jak dneska funguje hype a "profi" recenze. Hodnocení DS 2 je tak z dnešního pohledu očividný hromadný přešlap, který bohužel není ve světě AAA her vyjímkou. Řekl bych, že časem se dočkáme ještě větších absurdit.
      • MickeyMutant
        Nepřímá úměra - čím více stejného, tím méně chuti. Pokud by za dva roky vyšly DS 4, pak DS 5, a bylo to pořád víceméně totéž, tak by to nakonec nejspíš nedostávalo ani ty solidní osmičky.
        • Pokud by byl každý díl tak propracovaný jako tenhle, tak s tím opravdu nebudu mít nejmenší problém.
        • No nevim, dvojka má lepší hodnocení než jednička. *1* Spíš bych to viděl tak, že hodnotící stupnice už má dneska trochu jinou funkci a kritéria.
          • MickeyMutant
            Jednička nedostala průměrně víc proto, že mnoha recenzentům tehdy přistála v klíně nějaká divně těžká japonská hra od neznámého studia. Ještě nestačila propuknout Dark Souls mánie a hra nebyla tím fenoménem, jakým je dnes. U dvojky už se všichni celkem orientovali*4*
            • A co Demon's Souls? Dark Souls 1 uz mela celkem sirokou fanouskovskou zakladnu, kdyz vysla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší