Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • změnilo by se to, že většina by se na nějaký průzkum vysoka vysrala, jelikož by je vůbec nic nemotivovalo hledat zkratky.
  • zajimavej youtuber, toho jsem ješte neznal
  • nightborne
    Jo, ohniště hned před bossem. Logickej design. Hráči by stejně prozkoumávali lokace kvůli lootu a kvůli tomu, že jsou zkrátka fenomenálně navržený. Když si odpustíš rádoby vtipný urážky, dokážeš mi říct jedinou věc, která by se změnila nebo byla horší, kdyby sis zbytečnejch 40 vteřin běhu k bossovi mohl ušetřit?
  • škoda že v te hre je lukostrelba a magie spíš do počtu a stealth tam není vubec, protože to je muj nejoblbienejší styl hraní. a pohled z první osoby by tam mohl být.
  • takže ohniště by mělo být těsně před bossem nebo ještě lépe měl by fungovat F5 jako v Zaklínači, aby jsi to mohl pořád ukládat. Super! Co začneme vyčítat příště? Že je to moc dark fantasy, že by jsme chtěli nějaké další klišoidní high fantasy s elfama a trapslíkama.
  • nightborne
    A při dvaceti pokusech u bosse už je to naprosto zbytečná, nadbytečná, ničemu nesloužící čtvrthodina. Osobně - to ti to takhle vyhovuje, baví tě to, líbí se ti to, nebo to jen akceptuješ, protože to k Dark Souls prostě patří a bez toho by to zkrátka tak nějak "nebylo ono" ;)?
  • to je zase kec slovenského uber trolla... Průmer 30-45 sec je strašná vzdálenost. Fakt že jo :D
  • Hlavne su tie ohniska uplne zbytocne daleko od bossa v kazdej jednej souls hre. Este idealnejsie je dat to pod rebrik alebo vytah...vrchol zbytocneho designu.
    Katastrofalny inventar je tiez v kazdom jednom souls. Trojka na tom je ale z nich naozaj najlepsie.
  • Ale jo, nějak to půjde...Ale než já to dohraju a jestli vůbec, tak mi to zabere x stovek hodin. :D Teprve jsem sundal Vordta a už mám odehráno přes 7 hodin. :D
  • zůstaň u long sword, na začátku je k nalezení raw gem, nevím, jestli ho už máš, ale prostě si ho hoď přes infuse(u kováře) do long sword. Long Sword je opravdu v tomhle díle silný(ani nevím proč), takže pro začátek to bude pro tebe nejjednodušší.
  • No tak na tuhle radu jsem si vzal claymore a je to ještě horší... Předtím jsem měl menší meč a už začínali padat slušně a sekání bylo o dost rychlejší, údery padaly pěkně rychle za sebou. Říkám si "ok, vezmu teda ten clymore a bude to ještě lepší" a ono ne... Věcí mam pod 70%...
  • Situace kdy prijde na pomoc modrý fantom nastane pouze v případě, má postava nasazeny trinkter od conventu, které tuto vlastnost poskytuje. V článku schází také Mad fantomové. Několikráte se mi stalo, že se vytvořil ve hře battleground kde se řeže 6 hráčů :D
  • Loneck
    Tohle mě rozesmálo:

    http://www.youtube.com/watch?v=1HvLMyr5eqs&t=7m24s
  • Tato recenze není špatná, ale pár argumentů je podle mě mimo a chtěl bych říct svůj názor a trochu je osvětlit. Jinak hraji na konzoli PS 4 a předchozí díly na PS 3.
    První z nich, že umístění ohnišť je ve trojce zbytečně daleko od bosse, protože díky level desingu je cesta k němu lehce proběhnutelná narozdíl od předchozích dílů? Já jsem dohrál každou souls hru několikrát a nestalo se mi, že bych nedokázal cestu k bossovi proběhnout bez boje po troše cviku.
    Druhá je, že lokace jsou většinou za sebou, takže se vám nestane, že kvůli špatné cestě dostanete pořádně přes pytel, jako v DS1 a 2. To sice ano, ale stejně jako v Bloodborne jsou zase lokace rozsáhlejší, otevřenější a můžete se vydat blbou cestou, dostat přes pysk a nakonec zjistit, že "tyhle dveře z této strany neotevřeš", takže čelem vzad.
    Třetí je nedoladěné označování nepřátel, konkrétně u obřích krabů. Pardon, ale bojovat s několikanásobně větším soupeřem za pomoci označení, je samo o sobě kontraproduktivní a jestli se do něj nedokážeš s přehledem trefit bez něj, tak je něco špatně s tebou. Jinak osobně se mi to nestalo.
    Čtvrté je nepřehledný inventář. Já tedy s inventářem problém nemám a oproti minulým dílům je to vrchol přehlednosti.
    Poslední je zmíněný repetitivní zážitek a pokud jste s předchozími díly strávily více času, je nejlepší se zamyslet, jestli se koupě vyplatí. K tomu jen řeknu, že jsem s každou souls hrou co vyšla (od Demon souls do Bloodborne) strávil více jak 200h herního času a nad koupí jsem neváhal ani minutu. DS 3 dohrávám podruhé a pustím se do něj jestě několikrát a to samé k dřívějším dílům. Takže koupě nebo opakující se zážitek není problém, prostě buď vás souls série zaujala a nemáte problém nebo nezaujala a problém budete mít i kdyby to bylo něco jiného, jako např. Bloodborne.

    Jinak ve směs s recenzí souhlasím, ale osobně bych dal 9/10. Tak snad můj příspěvek pomohl někomu objasnit věci co ho v recenzi pohněvali nebo třeba odrazovali od koupě. A čistou hlavou můžu tuto hru doporučit všem co mají rádi tento styl her, krom těch co už jim předchozí díly nesedly.
  • Prosmejdil sem net a jsou potreba duse tech 4 bosu a je jedno esli jsem je uz absorboval takze dobry :)
  • No jedinní bossové co mi dali zabrat byl ten úvodní boss protože jsem hrál za deprived a potom Boreal Dancer co dával náhodně isntant killy.
  • Na 30-70% máš normalní rychlost rollů a insisible frames. Takže stačí nemít přes 70% equip burden, knight class má dost slušné zakladní vybavení, párkrát upgradni ten meč. Na ty enemy knights buď rollovat jejich útoky, nebo se držet na té straně kde mají stít - počkat až zautočí a dát mu backstab animaci párkrát.
  • Je to tak
  • iSpirit
    Nakonec souhlasím s tou 8/10. Myslím, že je to v každém směru o dost horší než Bloodborne. Na druhou stranu, že za tak krátkou dobu dokázali vymyslet skvělý level desing pro trojku a celkově skvělý díl a skvělé zakončení série, si zaslouží obdiv. Pro příště ale Praise the Moon! Štíty jsou ohrané...
  • Asi dobrej skill,já dostával slušně po tlamě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit