Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejvíc se mnou ale zametal jeden lítací Bosáček.
  • Gundyr se mnou tak 20 vytřel podlahu *3*

    Já ve hře nechal 70H,hodně sem šmejdil,stejně toho dost zustalo utajeno *4*
  • Zdar. Pokud si pamatuju ta brána se otevírá prstenem který musíš nasadit. Tusim ze je to king's ring. S dušemi to nemá nic společnýho
  • jo máš pravdu něco s cache prohlížeče.
  • Rejsek
    Vážně? A kam jako teď půjdeš? Zvážil jsi všechny následky?
  • takze staci jen fakt ze jsem je zabil...je to tak ? jejich duse klidne muzu trejdovat ci spotrebovat apod...tudiz zabiju rottena a doskacu k brane a ona se otevre...?
  • kennyB
    Ta brána se otevírá buďto za čtyři duše z bossů, nebo když jsi získal určitý počet soulů z klasickej nepřátel. Už nevím kolik jich je třeba, ale nemusíš se bát, že se dveře po spotřebování boss duše neotevřou *3*
  • solomon.short
    Chyba je na tvem prijimaci
  • Asi nastal cas opustit Tiscali Games. Chapu ze zijete z reklamy ale pokud mam zapnuty AD block a nyni nevidim zadne obrazky je neco spatne.
  • ahoj,dotaz ke dvojce, ve shaded woods je brana, dle navodu jsou potreba duse - sinner, old iron king, rotten a freja...su kousek od rottena. Duse Freji jsem jaksi spotreboval, vypadala normalne...narozdil od te Sinnera Old Kinga ty mely jiny tvar a jsouo oranzove...jsou opravdu potreba ty ctyri a ne ty tri ? Su ted KO bez duse Freji ? nejak se me to nezda....diky
  • skyrim rozhodne nemel nudne souboje, naopak hodne repetitivní je ma dark souls
  • taky jsem to tak po vydání hrál, ale je to blbost, Skyrim je už v základu lehká hra, proč si ho ještě ulehčovat nějakou broken mechanikou jako je kovářství, pravá challenge je v tom, udělat ze Skyrymu těžší hru *1*
  • ta hra je celá polámaná svýma mechanikama. Hrál jsem to pár měsíců po vydání bez modů. V podstatě stačilo strávit několik hodin trénováním blacksmithování, craftováním a enchantováním (neustále vyrábět dýky a enchantovat je). Jakmile měl člověk toto na max, tak si mohl vytvořit naprosto OP zbraně a stal se neporazitelným.
  • Skyrimu docela pomůže kombinace nejvyšší obtížnost + ironman hraní na jeden život, to je pak občas při soubojích docela slušný adrenalin
  • To záleží na tom, jaká jsou tvá kritéria a jaký druh kvality hledáš
  • ta hra je placatá a plytká, neslaná a nemastá. Velký svět, ale nudný, prázdný, plný vaty, nudné souboje, nudné vedlejší questy, nudná hlavní linie.
  • 1) Na klavesnici a vpohode, nevidim jedinej duvod to menit
    2) Dvojka je fajna
  • JJ ... kratky (35.hodin) a celkem lehky (nameless king na prvni pokus) ... champion gundyr easy, old demon king taky ... vsechno tak nejak bohuzel lehky. Doufam ze bude DLC aby to trochu zvetsili ale jinak super ! Neni to jednicka (75.hodin) bohuzel, neni to dvojka - diky bohu a vypada to naprosto uzasne.
    Btw. viz. recenze - automaticky zamerovani jde vypnout. Na klavesnici to hrat je totalni kikotina a za me 9.5/10 !!!
  • Tilwaen
    Neříkám, že není; sama jsem v něm utopila tolik hodin, až to není pěkné.

    Označil bys ho ale za nejkvalitnější hru?
  • Zostan u knighta. Je to lahka classa. Chod si upgradnut zbran ak mas shardy a upgraduj strengh a vigor. A najdi Claymore mec. Je to top zbran a je pri tom drakovi ktory chrli ohen, ked pojdes hore schodmi a potom dolava.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší