Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musím říct... ...prostě paráda. Ale přiznejme si, ono z toho šlo vytřískat víc, no uvidíme jak se s tim poperou v II. *15*

    Ale asi fakt záleží na tom, jak to komu sedne. Mě například opravdu stačilo chytit "tempo" hry a obtížnost šla rapidně dolů. Nevím teda jak ostatní. *1*

    A nedá mi to, tuhle closed akci nemá cenu porovnávat open Skyrimem. TES serie je postavena na naprosto odlišném jádře a z desingového hlediska to má vlastně jen minimum společného (vím, napsal jsem to dosti de*ilně ale snad to půjde pochopit, já problém neměl a existují mody co z toho udělají pomalu immposible obtížnost) *1*

    Trošku mi to ale připomíná, jak tu kdysi dávno nějaký recenzent porovnával horlivě WoWko a CS...
    od té doby se už ničemu nedivím *15*
  • Zdarec Borci :)
    Prosímvás,mám steam verzi Dark Souls tudíž jsem musel použít všechny možné fixi aby to apoň trochu vypadalo a alespoň trochu fungovalo,ale mám maličký problém, nemůžu ani za nic příd na to jak se odkopává a jak se utočí shora,pomocí miši a klavesnice :) Mockrát děkuji za pomoc pokud budete vědět ;) Zdarec palec.
  • Nazdar, spravil som forum, kde si CZ/SK hraci mozu vymienat skusenosti s Dark Souls.
    http://dsouls.slovakforum.net/
  • mam nahrano v dark souls kolem 88h. jdu pekne pomalinku, hru si vychutnavam. Porad ale nevim co je ta zlata zare nad mou hlavou, ktera se behem hrani obcas objevi a v cucne se do me hlavicky. Vite nekdo ? *5*
    • Tohle se stava kdyz nekdo provede Kindle bonfiru ktery momentalne využíváš a přidá ti to jednu lahev navíc. Nemůže to ale jít přes 20. Takže teoreticky pokud hraje dost lidí s podobným soul levelem jako ty a ty budeš vyčkávat u bonfire tak se můžeš dostat i na 20 lahví aniž bys bonfire měl vylepšený vlastní silou. Nechá se to dobře aplikovat před bossfightem atd. kdy se vyšší počet lahví velmi hodí. Po smrti nicméně si zpět na počtu, který určuje bonfire.
      • ještě bych doplnil, že je to asi jen vychytávka Covenantu Way of White, s jiným covenantem lahve za potkání léčícího se hráče nedostanete.
  • Kvuli recenzi a ruznym jinym chvalozpevum jsem si hru koupil. Opravdu jsem se tesil na kvalitni RPG. Ted jsem ji dohral a opravdu by me zajimalo na cem autor recenze frcel, kdyz ji psal a dal te hre 10.
    • P1trs
      Tak si bez koupit Skyrim ty hnupe.
      • Co je konzoloidni ultravetraku, nelibi se Ti pravda? Proc bych si mel kupovat Skyrim, takovy odpad joudo? I kdyz vynecham klasicke stezovani na grafiku, ovladani a hudbu (ktera je pouze v demickach a jinak se line z repraku ticho), coz by samo o sobe stacilo na snizeni znamky z 10, tak je tady cela rada jinych problemu - jako - ve hre se travi 95% casu bojem, chybi pribeh - respektive vypraveni pribehu, ktere jde shrnout do 10 vet a to doslova, NPC - se kterymi si pokecate asi jako s mentalne postizenymi (to i v Diablu 1 jsou dialogy propracovanejsi), nebo kompletne chybeji logicke hadanky. A to se nechci navazet do soubojoveho systemu nebo RPG, kde jsou do oci bijici chyby. Ciste objektivne 10 muze dat pouze ultra-vetrak jako jsi ty, nebo dite, ktere ma dohrano maximalne 10 akcnich radoby RPG her. Takze maximalne tak 6-7/10, ani o tuk vice
        • P1trs
          ocividne nevis ani tuk o cem mluvis a akorat placas sra*ky
          takze v akcnim rpg mam travit vetsinu casu kecanim se stupidnima npc nebo sbiranim nejakych nesmyslu ci jak si to predstavujes ty joudo? pak ti znova doporucuji Skyrim, protoze mentalove jako ty si ani lepsi hry hrat nezaslouzi
          nechces se navazet do soubojoveho systemu? no to bych rekl, protoze k tomu muzes rict leda uplny hovno, jelikoz je to jeden z nejzabavnejsich systemu, co se kdy ve hre objevil
          a k pribehu se nebudu vyjadrovat jinak by ta cerna dira co mas v hlave mohla explodovat a znicit celou galaxii *1* *6*
          • Drahy vetraku, je videt, ze otacky se Ti zvysuji a snazi se popohnat ten jeden zavit, ktery preziva v tve hlave, na nejvyssi otacky. Predstav si Zaklinac je akcni RPG a je tam hodne NPC a nejsou stupidni a nemaji stupidni dialogy. To, ze mas problem porozumet mluvenemu ci psanemu slovu, neznamena, ze i zbytek populace s Tebou tento problem sdili. Ono ve vetsine RPG jsou NPC, ktere Ti pomahaji pochopit cely pribeh, ktery se Ti autori snazi sdelit. Porad tady zminujes ten odpadek Skyrim, coz asi znamena, kdyz DS poctim a nazvu ji RPG, tak pocet RPG, ktere znas je asi 2, coz by odpovidalo Tvemu mentalnimu veku.
            Co se tyce soubojoveho systemu, tak ten ma celou radu chyb - a jedna z nejvetsich je, ze vsichni protivnici utoci skrz zdi, stromy atd, coz je chyba ktera by se nemela v akcni hre objevovat. Dale je, zde zasekavani o ruzne vycnelky, coz ma u souboju casto fatalni nasledku. Dale snad vsichni minibosove jdou bez problemu ustrilet zdalky - proste jen tak tam stoji.
            A co se pribehu tyce a jeho podani - utec z vezeni, NPC rekne zazvon na 2 zvony, po zazvoneni se spusti demo, had rekne najdi princeznu, ta rekne za prokleti muze muj otec, had rekne zabij ctyri bosy, pak zabijete finalniho. Chapu, vseho vsudy 4 dialogy, 3 dema a celkem cca 10 vet je maximum, co dokazes pochopit. Cokoliv, co ma vice nez 10 vet je pro Tebe nepochopitelne, proto hry jako FNV, BG, nebo Planescape jsou naprosto mimo Tve chapani.
            • P1trs
              Hmm, argumentujes uplnymi nesmyly, jak se dalo cekat. Ukaz mi hru bez bugu. Dark Souls neni zabugovana hra. Ovladani je mizerny pokud to hraje clovek na klavesnici, coz je jeho blbost. Na me skrz zed nezautocil nikdo ani jednou! Pribeh ti neni naservirovan na stribrnym podnose jako v kazdym rpg zamerne. Dal uz na tebe nebudu reagovat ty *12* degenerovany. Zdar! *14*
  • Zdravím hráči, chystám se na PC pořídit tuto gamesku protože jak z recenzí tak z komentářů jsem se neubránil dojmu, že jde u super zábavu ale chci se optat...koupit steam verzi nebo krabicovku? Případně je nějaká speciální edice v krabici? Jinak vlastním přirozeně myš+klávesnici tak i Xbox gamepad jaká je dle vás lepší volba?

    Předem díky za odpověď
    • x_ander
      Já koupil krabicovku, je tam artbook a pár dalších věcí. Pokud chceš mít něco, co si vystavíš na poličku, tak kup krabici :) A hraju na gamepadu..
      • Já objednal taky krabicovku..v úterý dorazila..jak říkáš Artbook,plakát,soundtrack a DVD s behind scenes,trailery a videy z výstav...prima kolekce...mám ENG/PL verzi :)

        Jinak hraji také na gamepadu bez jakýchkoliv prográmků na fps atd. a nechápu na co si lidi stěžují..hra běží naprosto v pohodě a já zatim neměl za ty 3 dny hraní jedinej problém co se technického stavu týká..
        • x_ander
          Ja tam hodil jen ten fix na zvýšení rozlišení. A hra běží jako po másle. Před chvíli padl Gaping dragon :)
  • Nenasel nekdo nekde vytazeny texty s dialogy s jednotlivymi NPC, merchanty a tak? Na me strasne rychle mluvej a nestiham si to prelozit. Cekal jsem, ze to najdu na te DS wikipedii a dodatecne prelozim, ale k tomuhle jsem tam nenasel nic :( Nenasel nekdo nekde neco?
    • Všechno je vyhledatelný na YT.
  • xH4wK
    Tak tato hra je za posledne asi 2 roky prva ktora ma uplne dostala (dalsia hra na to bola Demons Souls ktoru som uz z principu musel hrat po prejdeni Dark Souls ;))
    Hram hry asi nejakych 13-14 rokov a toto je krasny priklad hry ktora je takmer dokonala
    Spolieha sa na skusenosti hraca, nepodsuva navody a cesty kam ist, nadhera spociva taktiez v tom, ze clovek si musi vybojovat svoje aby nakoniec bossa zabil a cen pocit zadostucinenia po tom je krasny, krasny ako v hrach pred rokmi.
    Tento masterpiece zostane v mojej pameti este na velmi dlhu dobu a mozem len Dakovat ludom co na tom pracovali, 'throwing money on my screen', ocakavam dalsiu hru podobnu Demons souls a Dark souls aby som mohol vyuzit svoj cas na nieco tak uzasne. ;)
  • Zdravím mám dotaz? Asi po 70 hodinách hraní jsem šel do New Londa a zabíjím si takhle duchy ale najednou zjištuji, že mě vubec nedávají žádné souly (peníze) to samé se mi děje když bojuji s kostlivci, z ostatních protivníku souly padají nevíte co je to za chybu bug? Je to tak pořád i když hru znovu nastartuji mám to na PS3. Díky za odpověd.
    • Tak to je divný.Duše z nich,pokud vím,nepadají pouze v případě,že nepoužiješ-ted nevím,jak se to jmenuje-jakýsi lektvar,který duchy udělá zranitelné.To potom padají duše z Tebe.Asi opravdu bug.Půjč si hru odjinud a vyzkoušej.
  • saburo
    zdravim,
    chtel bych se zeptat, jak si nekoho privolam do sveho sveta, aby mi pichnul s bossem? jednou se mi v oblasti nekdo objevil, ale hned na me zautocil, tak jsem ho zariznul a pak uz bylo pozde ho zkouset premluvit, at mi pomuze s tim megapavoukem...:) taky by me naopak zajimalo, jak se dostanu do sveta nekoho jinyho. moc informaci jsem o tom na netu nenasel. kuju. *1*
    • Ak si premeneny naspet na cloveka tak ako pise clovek nadomnou na zemi sa objaviku take svietiace pismena s ktorymi mozes skusit privolat pomocnika.. ineho hraca, pripadne niekde sa daju vyvolat aj NPC no musis s nimi prekecnut zase na inych miestach ... 'objavit ich'
      Inak aj ty mozes pomahat ostatnym, zbierat takto souls, je taky biely kristal ktorym vies na zem polozit svoj vyvolavaci portal ktory budu vidiet iny ludia, nemusis byt ani human. Ak vyvolany zomries nestracas ani souls ani humanity objavis sa na mieste kde si zmizol, taktiez bossovia sa daju takto vyskusat a opakovat predtym ako ich prvy krat zabijes za seba.. takto sa daju farmit souls kedze za bossa ked niekomu pomozes mas myslim polovocu souls ako za normalny kill.
      Dufam ze pomohlo ;)
    • Musis byt clovekem (reverse hollow u bonfiru) a pak pred bossem uvidis flek na zemi na kterym vyvolas pomocnika. Na ohnivyho pavouka se to dost hodi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit