Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nezjistil nekdo, nechysta se nekdo na preklad do CZ?
    • Sice se prozatim nikdo nechysta, ale nadeje jak znamo umira posledni. Na kdejakou blbost cesky preklad existuje, tak pevne verim, ze se casem nejaky fanda RPG her najde a preklad zahaji. Dark Souls by si kvalitni cesky preklad rozhodne zaslouzilo.
    • Určitě ne. Sice by se to v mnoha případech hodilo, pochybuji, že si někdo dá tu práci a bude překládat někdy dost obtížné pasáže (které se blbě překládaly už z japonštiny do angličtiny).
  • Artorias se vali v prachu a place! Hip hip hura! Nejdelsi a nejlepsi souboj co jsem zazil!
    • Ne ze by jeste nekoho zajimalo jak se s tim peru ale dohral jsem to. Nejlepsi hra co jsem hral za poslednich par let. Jsem rad ze jsem mohl byt u toho.
      • Gratulace. Zajímá mě, jak ti šel Gwyn? Teoreticky je docela lehkej, ale ve skutečnosti je dost těžký se naučit pořádně parry. A jaký si dal konec?
        • Jak jakej jsem dal konec? Ja jsem ho zabil a byl konec, titulky a pak jsem se objevil od zacatku....

          Gwyn mi prisel na hrani dost podobnej Artroriasovi. V podstate jsem kryl a uhejbal a cekal az mi da sanci prastit a pak znova a znova a znova. Trvalo to dlouho ale nakonec jsem ho ubil.
          • Tak to je výkon, jednou jsem ho zkoušel porazit bez parry a byl to dost záhul :)

            Máš přece na výběr ze dvou konců (jako v předchozím díle) - buď znovu zažehnout oheň, nebo odejít z místnosti a nechat ohně vyhasnout. *4*
            • Podruhe to nedohraju... slibil jsem ze odjezdim nekolik sezon v iRacingu :D Ale tu animacku si najdu na Youtube dik :D
            • Tak až to dohraješ podruhé, nezažehni nic a prostě z místnosti odkráčej - ta cutscéna je taky dost hrubá (lepší).

              Jinak Black knight sword určitě není nejlepší zbraň ve hře, je opravdu škoda, že jsi nenašel lepší. Pro čistě Strenght buildy je nejlepší asi Black Knight Axe (ze spešl zbraní), pro mágy zase Moonlight greatsword a takhle bych mohl pokračovat.

              Nicméně úplně nejsilnější zbraní z celé hry je Demon Great Machete +15 (koupí se buď od Shivi, nebo je to drop z Lesser Capra démonů) a Darkmoon blade (+3 covenant). U toho jde damage do nebeských výšin *5*
            • Jo takhle... no tak nasel jsem bonfire a tak jsem ho samozrejme zazehnul a ze to byl poradnej fajrak!

              Ja ani nevim jestli se havluv stit da na parry pouzit... :D

              Jediny co me zklamalo je ze jsem za celou dobu nenasel zbran ktera by byla lepsi nebo alespon nastejno s black knight swordem...
    • Gratulace!
  • Naprosto vynikajici hra ktera si 10/10 pravem zaslozi.Mam ji na ps3 a jsem maximalne spokojen.Doporucuji vsem co maji radi obtizne hry ktere jsou ferove a hrace nepodvadeji ai ktere vidi skrs zdi atd atd.Tady kazdy zaplati jen a jen za svou chybu.
    • Tak tak. *5*
    • No... to AI ale zrovna občas přes ty zdi vidí a útočí (nemyslím duchy)... *3*

      Zrovna dnes jsem Dark Souls dohrál a nemůžu tu hru ani na sekundu dostat z hlavy... Přijde mi úplně zbytečné k tomu něco psát, všechna chvála je oprávněna.

      Jestli máš PS3 verzi, tak doporučuju PC verzi nebo budoucí DLC k PS3 verzi... Ten nový obsah je velmi kvalitní, hlavně bossové jsou i ve srovnání s původní hrou špičkoví jak vzhledem, tak chováním, Artorias je momentálně na první příčce mého žebříčku videoherních bossfightů (akorát teda podle toho co jsem slyšel měli být Manus a Kalameet nechutně obtížní, což mi nějak nepřišlo... všechny bossy po O&S jsem udělal solo kdyby zas někoho napadlo se v tom vrtat *3*).

      PS rád bych tady ještě upozornil na 1 problém s PC verzí, o kterém se nemluví tak jako o rozlišení a fps a jde to většinou opravit - pokud to hrajete se sluchátky/stereo repráky, tak dost možná neslyšíte úplně všechny ambientní zvuky, které v té hře jsou, je nemožné si toho jen tak všimnout... viz http://pcgamingwiki.com/wiki/Dark_Souls#Sounds_.28ambient.29_broken_by_default
      • Mimochodem, o žádném vidění AI přes zdi nevím, respektive jsem si ho doteď nevšiml. Možná ti ušlo to, že nepřátelé můžou slyšet tvoje pohyby a tak tě zaznamenat...
        • Jasně, Artorias je po pochopení jeho pohybů docela lehký, ale ten boj je prostě super. Kalameet mi nějak nedělal problémy - je velký, není moc rychlý a jeho útoky jde odhadnout dost dopředu... jeho rány taky nebyly nějak smrtelně silné a jde se jim dost snadno vyhýbat nebo je blokovat, v tom mi i ten Arorias přišel horší. S Manusem (btw pokud to dobře chápu, tak není jisté, jestli je to fakt ten Pygmy) to bylo takové divné - porazil jsem ho na druhý pokus, poprvé jsem mu nedal ani ránu :-) při druhém pokusu jsem si ho chtěl tak oťukat s tím, že mě stejně zabije, šel jsem mu hodně na tělo, takže nepoužíval ty své magické a daleké útoky a prostě jsem ho nějak urubal, asi jsem měl trochu štěstí, bylo tam z mé strany pár dost riskantních bloků a estusů...

          Tím viděním přes stěny myslím to, že občas prostě útočí skrz tenčí stěny (ale až když jsou vyprovokováni třeba tím zvukem, to je pravda), hráč přes ty stěny může útočit taky... napadají mě třeba stříbrní rytíři v AL, ti to dělají často a určitě to není záměr a není to jen tak "přes roh", což by šlo pochopit jako nepřesnost animace. Je to ale fakt drobnost :-)
          • Njn jsem lama a Artoriase jsem proste nemohl dat. Takze uz mam hotovy skoro vsechno okolo. V podstate mi ted uz jenom zbejva nahazet duse do misky a dat se do ty posledni casti :D
            • K tomu Kalameetovi... Hned u východu z Artoriasovy arény směrem k townshipovému bonfiru jsou schody nahoru, narazíš tam na zamčené dveře... pokud ještě nemáš klíč, tak ten je v townshipu, nevím jak přesně popsat kde a nevím, jestli si to dobře pamatuju, ale zkusím... je to v takové první velké hale, na kterou narazíš - přicházíš tam shora, dole je pár nepřátel, vede k ním schodiště z pravé strany té "haly"... z ní vede východ směrem ke zkratce, na most a k Manusovi, ale taky tam jsou vzadu vpravo schody nahoru. Jdi po těch schodech a za nějakou dobu narazíš na místo, kde je možné seskočit dolů (mě na to upozornil message od hráčů, ale uvidíš to i tak, není to nic tajného), no a tam někde už získáš ten klíč :-) Pak odemkni ty dveře a dál si už poradíš :-)
            • Kalameet jde mimo me. Slezu po zebriku, on se na me rozleti, spali me a konec. Nedari se mi utect (zkousel jsem proti nemu, od nej, pod nej, do strany, kdyz to kreju stitem tak to chytim hned vzapeti druhym ohnem a konec.
            • No, v původní hře byl velký boss buď pomalý jak sviňa, byl předvídatelný, měl slabé útoky a pouze hodně vydržel (Seath, Gaping Dragon), nebo měl naprosto nefér útoky (Hellkite, deriváty Stray démona). Kalameet právě porušuje tento trend.

              Ale s tou ČR bych souhlasil, Havel a Ostrava snad v japonštině nic neznamená, takže tu je velká šance...
            • Nejsi sám, já tam taky byl až ke konci hry (i když jsem měl level o něco nižší, nějak 72? možná), ať si tam hned po OS běhají veteráni natěšení na nový obsah :-) A kdybych měl po Oolacile jít do takových Demon Ruins a Lost Izalith, asi bych lehce skřípal zuby nad tím kvalitativním rozdílem :-) Samotný závěr mi taky přišel velmi pěkný i když na samém konci asi nebyl mechanicky nejzajímavější boss hry. Jsem rád, že ten boj má... snad to není spoiler... poněkud jinou atmosféru, než bývá ve hrách u finálních bossů zvykem, ale to se dalo u té hry čekat.

              Ten Kalameet mi právě rychlý nepřišel, ale vnímal jsem to podle bossů z Oolacile, kteří jsou obecně rychlí a agresivní... je pravda, že je asi rychlejší než velcí bossové z původní hry. Na jednu ránu mě dával jen když jsem se nezacláněl, např. 2x mě zabil takovým svým krátkým skokem, když jsem ho zrovna mlátil do nohou... Ale fakt mi přišlo dost jednoduché se mu vyhýbat a blokovat, vysoký level určitě taky dělal své...

              PS vypadá to, že ve From Software je nějaký fanoušek ČR, koukal jsem na nějaké info ohledně Havla (DS) a vypadá to, že ta postava může mít docela rozumný důvod se jmenovat po skutečném Havlovi... A taky jsem zjistil, že se v Demon's Souls jedna postava jmenuje Ostrava *8* (+ jeho štít je prý podobný růži ze znaku Ostravy, podle mě je ale ta podoba minimální... těžko říct)
          • Boj s Artoriasem je fakt hezkej, tak měl vypadat boj s Gwynem. Kalameet je právě že na svou velikost dost rychlý a pár jeho útoků má tendenci tě oddělat na první ránu - samozřejmě záleží na tom, jestli jsi se do Oolacilu hnal hned po OS, nebo jsi nejdřív sundal pár Lordů, na levelu postavy dost záleží. Pokud jsi opravdu dal Manuse na druhý pokus, tak to upřímně gratuluji.

            A s tím Pygmym: no, šance jsou takové, že je to buď sám Pygmy (a popis jeho věcí to naznačuje docela hodně), nebo nějaký anonymní člověk, který byl shodou okolností první. *1*

            Podle mě se jedná spíš o Pygmyho, jelikož by tím odkryli i poslední velké tajemství příběhu. *3* *3* *3*
            • To je docela overkill, dyť je to level, který maj lidé na konci hry (po zabití všech Soul Lords). Já tam šel jako 50, hned po OS bossovi. *3*
            • A to jsem toho Artoriase dal jeste tak trochu se stestim. Ono to teda jinak neslo protoze at jsem delal cokoliv tak mi vzdycky ujela nejaka chybicka po ktery me zabil a ja tam sel znova.
            • 80 :DDDD
            • A tvůj level? To je totiž docela směrodatné...
            • Ja dal Manuse na prvni ale musim rict ze jsem musel prejit z Estusu na Humanitu abych to upil ale nakonec jsem ho dal docela v pohode :D
      • Gratuluji k dohrání! Tahle hra patří rozhodně mezi nejlepší hry všech dob a jsem rád, že nejenom já to vidím takto. *3*

        Jinak Artorias byl poměrně lehký boss (oproti OS), zato Kalameet byl tuhý oříšek a Manus se pere o místo nejsilnějšího bosse s hl. bossem Anor Londa. Dá se to odvodit i z jednotlivých Let's playů na youtube, kdy Artorias sice zabíjel napoprvé jak nic, ale později se lidi naučili taktiku a zničili ho, u Kalameeta to bylo o dost těžší (hlavně kvůli množství života a smrtícím útokům), takže méně zkušení padali jak hrušky.
        Manus je taková třešnička na dortu, takhle má vypadat finální boss! Pygmy by Gwyna rozmlátil na hadry. *1*
  • Jak jsem pokročil dál, tak musim napsat o novym dojmu: zklamání z designu Anor Londa a z něj pokračujících lokací (Library, C. cave...). Jakoby to dělal někdo z týmu okolo Mass Effectu. Zatimco hrad a související (Forrest, Basin, Depths, Blighttown, New Londo) - to vše je chytře nadesignováno, propojeno, vlastní lokace mají zajímavý systém cest, se zkratkami, skrytými místy, a obsah lokací je zajímavý a bohatý, stejně jako rozmístění nepřátel - mimoúrovňové, ale dává to smysl...tak Anor Londo a spol. oproti tomu vypadá jako zoufalost. Sterilní prázdné lokace, sem tam truhla, malá variabilita nepřátel, lineární až hrůza, a ty otočné systémy mi moc cool nepřijdou. Spíš idiotský a to jinak chytrýho světa se nehoděj.
    Když jsem tuhle probíhal tou obří knihovnou, tak jsem se vysloveně nudil. Navíc tam hra není logická. Člověk přijde nahoře k bossovi a je zabit. Objeví se jinde než u posledního bonfire. Jde nahoru znovu a je zase zabitej, nikdo mu nevysvětlí, že tam nemá chodit a musí jít uplně jinam, do c.cave a zabít bosse tam. Tohle nesnášim, protože to nutí hledat nějaký informace na netu - vůbec to narozdíl od zbytku hry neni odhadnutelný. Nebo big hat Logan - jak by mě vůbec mohlo napdnout, že když vše koupim (i to co už mám), tak on odejde, ale já ho někde najdu a můžu zabít, a pak se někde jinde zas objeví truhla, kde si vezmu jeho věci. Zoufalost. S tim jsem teda nespokojenej, ten člověk/tým, co připravoval toto nemůže být stejný jako ten, co dělal hrad a okolí. Tahle část se moc nepovedla.
    • Ja musim rict ze se mi vytah v Anor Londo libil a Library je proste skvela. Skoda jen te lokace za library. Ale tak krystalova propast kam se jdu podivat ted vypada taky dobre. Navic u Anor Londa dava smysl ze je vsechno tak mohunty. Dik tam maj velikansky straze a jeste vetsi pani domu.

      Otocnej system se mi fakt libil a kdyz jsem tim poprve otocil tak jsem si rikal ze to je super i kdyz mi to nedavalo velkej smysl ale to mas jako se vsim. Jeden holky a druhej maly holky, ovce nebo kluky.
      • No jasně, každej má rád něco jinýho, ale nemůžu si pomoct. Anor Londo má sice velkou paní domu, ale všechny schody nebo třeba nábytek v místonostech je standardní, takže to moc smysl nedává. Kdyby šla po těch schodech, tak si hned zlomí nohu v kotníku :) Otočnej systém mi připadá jenom jako rádobypuzzle pro hráče. Proč by někdo vytvářel takový systém a nespojil střed prostě normálně čtyřma mostama? To samý v knihovně. Proč by ji někdo stavěl tak, aby z ní udělal pseudobludiště, kdy musim točit schodama abych se vůbec mohl dostat třeba o pouhé patro níž? Nebo výtah, který nikde nezasatavuje, ale jezdí jen první-poslední patro? Nepřipadám si jako hnidopich, hra je prostě skvělá, ale v kontextu těch předchozích chytře vymyšlených oblastí to nedává smysl. Hrad je prostě skvělej. Až jsem si řikal, že konečně někdo ve hře vymslel hrad, kterej vypadá jako místo, kde by se skutečně dalo žít (a ne jako v TES, kde skrz masivní blok hradu vede pár chodeb skrz pár místností bez oken, jako kdyby to tam vykutali nějací horníci). Když si skáknu do painted world, tak je to zase fajn, ale jakmile se vrátim zpět u obrazu a chci třeba k prvnímu bonfiru, tak musim běžet dvě minuty přes naprosto sterilní prostředí a to se mi nelíbí. No neřikám, že je to uplně neúnostný, ale připadá mi to jako škoda, jako hůř odvedená práce.
        • Ačkoliv se mi jak AL, tak archívy líbily, musím uznat, že v mnoha místech to vypadá, jako by autorům docházel čas a tak tam dali to, co je jako první napadlo. Schválně srovnej všechny lordy duší a obsah s Oolacile - minulosti. Zatímco jedno je naprosto generické a snadné, druhé je naopak HODNĚ obtížné a srší nápadem. To je jeden z mála mínusů DS, že v původní verzi byl nejtěžší boj OS a pak vše po tom pohodička (až na Čtyři krále se slabou zbraní).
        • Njn asi mas pravdu ale zase Anor Londo je prvni lokace do ktery kdyz jsem vlezl tak jsem se normalne kochal... :D To ze level design a prakticnost budov nejdou vzdy ruku v ruce je proste skoda ale uz to tak byva. Pravdou ale je ze normalne se to da resit znicenou nebo jinak zablokovanou cestou coz tady kluci vynechali.
    • Mě třeba Anor Londo a archívy přišly ještě v pohodě, co mi přijde úplně o ničem jsou Demon Ruins & Lost Izalith. To jsou takové naprosto nezajímavé a strilní "standardní lava levely". Chtěli to udělat zajímavé tím, že to udělali obrovské a nacpali tam stáda capra demonů, taurů a spol asi aby to budilo dojem velkoleposti a pocitu "wtf? s těma jsem bojoval jako s bossy a teď jich tu jsou desítky!" ale nějak to nefunguje... Je to v té hře jako pěst na oko, protože všechny ostatní lokace jsou hodně kvalitní.
      • zase tolik nepřehánějte :) .. lesser capra démoni jsou tam tak 4 nebo 5 a taurů tak 10 a to jen kvůli tomu že jich 5 hlídá Chaos Ember.
  • Nevite nekdo jak na toho Knight Artorias s melee charem? Toho proste nemuzu a nemuzu zabit...
    • To je proste takovej hajzl... porad pohodicka, pohodicka a pak pouzije takovou tu schopnost kdyz se nabije a neda se dostat. Kazda rana co mi da mi sebe skoro veskerou staminu a muzu se jit klouzat.
  • Včera jsem se asi 20+ krát mrcasil s OaS v Anor Londo. To je šílenej souboj. Šel jsem na to v lehkejch hadrech s dark wood grain ringem, první po Ornsteinovi. Jedinkrát jsem se přiblížil na poslední ránu od jeho smrti, ale pak mě stiskli v rohu, protože jsem nedával pozor, kde jsem. Musim říct, že to locknutí na PC funguje idiotsky, člověk hne myší a hned mu to přeskočí na toho druhýho, hrůza. Pak jsem ze zoufaství přivolal toho rytíře na pomoc, a stal se z toho naopak strašně jednoduchej souboj. Rytíř zaměstnal Smougha a já měl volný pole jenom pro Ornsteina a zabil ho během chvilky. Smough pak už taky neni problém. Až mě to trochu zklamalo - když jsem poprvé dal na podvacátý Capra Demona, měl jsem mnohem lepší pocit.
    • Ten souboj neni tak tezkej se mi zdalo. Ja vubec lock nepouzivam (jen na komary a bosse motyla).

      Jen jsem behal okolo co nejdal od toho tlustyho a kdyz na me nabehnul ten hubenej tak jsem unhnul a dvakrat ho seknul a zase utek. Touhle taktikou jsem ho sundal skoro bez ztraty kyticky.
      Tlustoch byl zase jenom o tom nabehnout na nej, probehnout mu okolo boku a kdyz bouchnul tak mu zasadit dve tri rany a pryc. Za chvili byl dola a v podstate bez problemu. Capra demon mi delal vetsi vrasky.
      • Jo, to je ta lehčí verze. Zkus někdy zabít Smougha prvního :D. Ten mega Orstein je uplně jiný kafe, zvlášť když na to jdeš s pomalou zbraní. Ja měl Lightning Zweihander +3, kterej sice dává pecky, ale pokaždý jsem měl jen asi 2s okno na útok :D. Takže běháš okolo sloupu jak blbec, pomalu mu usekáváš hp a pak tě jednou napíchne na kopí jak buřt a mužeš začít znova :D
        • Mne se naopak zdá lehčí velkej Orstein nakonec i když všude píšou že je to těžší varianta souboje. Pokud se mu schováváš za patku od uraženýho sloupu nemůže na tebe bleskama a jinak každej jinej jeho útok je blokovatelnej a nežere životy přes štít, potom stačí jen vyčkávat na vhodnou příležitost a vběhnout mu "pod sukni", když jsi pod jeho nohama nemůže na tebe, párkrát sekneš a zas utečeš za patku od sloupu tak abys ji měl mezi sebou a Orsteinem, tímhle způsobem je to úplná pohodička.
  • Mam asi 4 duse ze kterejch jde prej udelat zbran ale vubec netusim jak na to... to je pres tu nabidku modify weapon?

    Nejak jsem taky nepochopil k cemu je prsten od bily kocky co jsem ji nasel sedet na zdi v lesich.
    • Jestli ti to poradi, tak musis adekvatni zbran dostan na +5 (u Andre kováře) pak je potreba to dostat na 6+ a to bud taky u Andreho nebo Obra v Anor Londo, ted nevim. Az to dostanes na +10, tak muzes u Obra v Anor Londo zmenit napriklad scimitar nebo jine zatocene ostri v Quelaags Fury - ta duse z pavouci zeny. Ta zbran jde pak taky hodit na +5. Jinak nepratelum sekej ocasy.

      tady mas legendu jak na upgrade zbrani:http://www.neoseeker.com/forums/51620/t1688136-upgrading-weapons-guide/

      Jinak kontroluj jak reinforce weapon, tak modify, to je kdyz chces zmenit typ, prave treba jako na boss weapon. Snad ti to pomuze
      • Tak jsem to peclive zkoumal ale nenasel jsem jedinej mec kterej by mohl konkurovat skvelymu Black Knight swordu +5 coz je teda zklamani.

        Navic jsem se zkusil prat s tim hopkajicim rytirem v minulosti a to je teda absolutne bez sance. Sel jsem radsi delat vytrznosti do knihovny.
  • pěkně to tady jede :) já mam ženu pyromanku level 48, Halapartnu +7? s ohnivim poškozením, elite knight armor tušim plus čtyři. Prošel sem katakomby až po PinWheel bosse (dál je tma, dál sem se bál), udělal Bosse v depth, pak v darkroot garden toho motýla, zazvonil na první zvon, podíval se zpět do undead asylum, došel až k bossovy v new Londo ruins a v blighttown sem skoro už na zemi.
    Nahráno něco přes 30 hodin a teda řeknu vám je to maso. ten pocit když člověka zabijou s 25000 duší ( a to ještě blbou smrtí kostlivců v ostnatym kole když mi při utěku do zad vletěli snad čtyři) a cestou pro ty duše spadnete do propasti.?.. xD to je fakt někdy na kulku. A Když sem porazil capra demona, nebo Gaping Dragona tak ten pocit... kam se hrabe sex :D zatim sem se nikde moc ani nezasekl protože prolejzám opravdu vše co najdu.
    Nejlepší byl táta, nechtělo se mu do bosse tak udělal 41 levelu!!! v udead burg a undead parish.... xD
    • Quelaag boss byl docela easy takže už mam zazvoněno i na druhý zvon a vydal jsem se do Sen's Fortress. Nic moc těžkýho (zatim) nicméně pořád tam padám :D pás mě sice nezabije, ale je to otravný :D
      • Uz jsi pozabijel ty bezhlavy obry dole? :D
        • tak na ty ti kašlu :D
          • Ja myslel ze je tam cesta dal tak jsem zabil 3 ale toho 4. jsem za boha nemohl dostat :D
            • tak já to zkusím, třeba Tě trumfnu :D
    • Hej, dobře ty. A to jsi jenom ve třetině hry (cca), největší sranda na tebe čeká. *3*
      • Díky sem zvědavej, c blightownu už sem na zemi, porazil sem pýr obrů co hazej balvany, ale pak sem se vratil zpět nakoupit nějaký kytky proti jedu, bažina mi problem nedělá protože odolnost proti jedum mam vysokou, ale občas se bohužel přihodí že se otrávim.
        • Ja kdyz jsem se uz otravil (a jako ze to bylo casto. Nemel jsem moc humanity a nemam porad moc humanity resp nemam zadnou) tak jsem se to tam alespon pokusil prozkoumat ale stejne jsem pak utekl jak jsem nasel cestu dal :D
          • tak tam dole v takovej kanalovym tunelu je bonfire takže tam vždycky člověk stihne doběhnout se refreshnout. Největší sranda byla když sem byl Cursed. Musel sem zpět do Undead Asylum a vyměnit Cracked Red orb za tuším purging stone... to byl hezky výlet, Když sem to tam prozkoumával, propadla se podemnou podlaha v místě toho prvního bossíka, pak sem narazil na rytíře který mi dal estus flašky a skoro uplně na začatku černý rytíř. docela se to tam změnilo :D
            • Ten bonfire jsem mel. V undead asylum jsem byl pro rusted ring ale na toho velkyho jsem se vyprdnul.
    • 41 LEVELU????? ja tam udelal mnohem min.. asi jenom 15 nebo 20 :D
      • taky sem čuměl :D on se bál nebo nechtěl jit na taura na mostě tak dycky vybil hřbitova a všechny undead burgy atd několikrát a takhle pomalu naleveloval :D
        Jinak dneska sem porazil Hydru a vyšplhal po žebříku někam nahoru kde sem narazil na "průhledný" rytíře a čaroděje a pak na obří potkany, docela sranda zatim :D malem sem přišel o svých 30 humanit :D nahnalo se na mě asi 10 "chodících křoví" a nějak sem zazmatkoval a udolali mě, naštěstí sem se vrátil pro duše a přežil. tentokrát sem byl mnohem opatrnější :) co je dál zatim nevim, musim se taky trochu věnovat rodině :)
  • 2Drasťa: Shlédni todle video, je to tam docela důkladně popsáno (a od samotného ENB).

    http://www.youtube.com/watch?v=7nzWBhvdbR4&feature=plcp

    Jinak do Darkroot Basin se dá ještě dostat z Valley of the Drakes, z druhé strany.
  • A je to. Ty dva chuligani uz zadnyho nemrtvyho sikanovat nebudou! A bez fantoma :D Uz jsem dali i misku do podstavce a otevrel si zlaty brany. Jeste jsem zabil par prasat a tim jsem pro dnesek skoncil...
    • No vidíš, říkal jsem, že to není tak těžký a dá se to zvládnout i sólo.

      Pokud chceš jít rovnou do minulosti, jdi do Darkroot Basin a zabij hydru v jezeře. Pak jdi až úplně dozadu a resetni hru. Objeví se tam zlatý golem (pozor, je o dost silnější, než jeho stříbrní kolegové). Z něho vypadne jedna zajímavá věc. Tak ji prozkoumej... *1*

      Pak jdi rovnou do Duke's archives z Anor Londa (je to ten velký hrad v dálce, stačí jít jen od prvního bonfiru doleva a najdeš ho). Až najdeš další bonfire, jeď výtahem nahoru a najdeš oblast plnou nepřátel a stříbrného golema! Toho golema zabij a měl by ti z něj vypadnout Broken Pendant.

      Vrať se zpět do Darkroot Basin a jdi tam, kde jsi bojoval s golemem (a velmi doporučuji koupit Cast light sorcery). Před tebou bude takový černý vír, tak ho prozkoumej a co nevidět jsi v minulosti!
      • Darkroot Basin? To je tam jak je odnese ten divnej pan v puse?

        Do archivu jsem se asi byl podivat. To je pocitam ta cast jak to na zacatku hlidaj prasatka.

        Je neco zajimavyho v tech dungeonech s tema duchama nebo kostrama?
        • Je to na cestě od kováře Andrého z Undead Parish směrem dolů a do lesa, pak zabij jeden stromeček a jdi rovně a pak doprava. Před sebou budeš mít údolí, tak sejdi dolů a uvidíš lesík, kde jsou stříbrní golemové a hydra, která po tobě plive vodu.

          Ještě mě napadá, že je to vedle věže, kde je Havel (zabij Havla a otevři dveře, máš přímo vedle).

          Jojo, ta věc je rovnou za prasatama, stačí jen vyjet výtahem nahoru a sundat toho golema.

          Ty dungeony jsou hodně zajímavé, ale můžeš je nechat na později.
          • Musim rict ze jsem ted ztracenej s tim zlatym golemem. Psal jsi ze mam zabit hydru coz jsem udelal a jit uplne dozadu a tam uz jsem trochu ztracenej. Havla jsem zabil a mam ted komplet Havlovu zbroj diky prstenu ale za boha nemuzu toho golema najit. Nasel jsem houby kterejm jsem ukradl vylepsovadlo. Nasel jsem nejaky duchy rytiru a zabil jsem myslim jednoho invadera ale golem nikde.
            • Aha tak uz ho mam. Mluvil jsem s holkou ale nic jinyho jsem nedostal... zajdu na hrad. A zkusim tu minulost. A proc ze tam mam vubec jit? :D
            • Ten golem je v tom jezeře dole na úrovni hydry v takové jeskyni, nechoď nikam nahoru. Jdi od normálních golemů vlevo kolem vodopádů a kolem žebříku ještě dál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit