Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tys to nepochopil viď chudinko? *13*
  • Tady je někdo nechápavý *5*
  • To jak se to video seka je taky dost super :-(
  • zdeeneek
    Proc byla hrana gamepadem - no asi proto, ze se to na gamepadu hraje lip, ne?
  • Upřímně souhlasím. Zkoušel jsem jak první tak i druhý díl a jsou to naprosto stejné tituly a prachsprosté vykradačky parádních titulů jako jsou Prince of Persia a God of War (i když ani tomuto jsem nepřišel na chuť). Prostě nebrat. Srovnání s Black Ops je poněkud podivné, jelikož je to zcela odlišná hra, ovšem jakožto fanda COD série souhlasím.
  • dnb?? teba rodicia v detstve tyrali, ci si retardovany od narodenia??
  • RazorProduction
    Lukasa obdivujem,on furt spravy taku dobru recenziu, Videorecenziu ze si obcas hovorim naco su nam vsetky tie blogy fora weby ket tu mame jeho !? *3* *5*
  • darksiders 2 jsou fakt super, ale tahle recenze je fakt dost superkretenská, sloh za 5 a ne z deseti :D
  • http://www.mediafire.com/?1yhwy5s6pjl93sj
  • michaliuz18
    jak ste hlupy podaktory, a co je na tom ze to hraje na gamepade, ja to tiez hram na gamepade, hraje sa to o dost lepsie ,kazde taketo hry hlavne zavodne a aj futbal sa hraje na ovladaci, na klavesnici jedine fps ,strategie,adventury,a hry kde treba rychlejsie otacat kameru ,cize mysou to ide rychlejsie ...
    inak vyborna videorecenze ,ako vzdy od grygiho
  • Muzu souhlasit, ze hudebni doprovod je na spickove urovni. V case 3:30 hraje zajimavy kousek.. ale bohuzel neni ani v jedne stope ze soundtracku :/ hned me brnklo, jaky by z toho sel remixnout krasny dnb bootleg .. kdyby vas nekoho napadlo kde ten kousek sehnat, mate u me pivo ..
  • Ta hra neni nic moc, když člověk hraje třeba takový Black Ops, nebo teďkon Doom trojka vyhází, tak prostě ví kam jít, funguje to, ale tyhle rozsáhlý hry prostě nejsou můj šálek
  • Jestli jsem si z recenze neco odnesl tak jedine, ze je to fakt super! *4*
  • kostejnesmrtelny
    Vypadá to teda (po grafický stránce) opravdu pekelně, ale jestli je to až tak super....no, uvidíme *5*

    EDIT: Herdek, ale ten Mr. Grygar fakt umí *1*
  • God-of-War
    Je to fakt dost super *3* . Myšleno vážně!!! Mam nahráno 20 hodin a furt je to málo!
    Hodně se mi líbí tracksound *4* .
  • Na informacni hodnotu se*e pes, hlavni je, ze jsme se pobavili, coz byl urcite i ucel recenze *5*
  • Preed
    Fakt super :).
  • puzzle: fakt dost super, herní doba: fakt dost super, grafika: fakt dost super, příběh: fakt dost super, rpg prvky: fakt dost super, bojové a skákací pasáže: fakt dost super, crucible mod(aréna): fakt dost super, recenezent: fakt dost smutné :-(
  • Wyder
    Normálně to nedělám, ale tahle videorecenze se fakt povedla, vtipná a úderná:). Díky za ni!
  • Mm, to už by bylo moc. Takhle je to tak akorát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit