Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ezechiel25-17
    Několikrát jsem si mezi chichotem malé školačky řek "to je šulin". V tom nejlepším slova smyslu tedy, za mě to nejlepší možné ocenění. (Cenzore a škarohlídi sežerte si mě).
  • Příště bych prosil omezit to "fakt super" *10*
  • Uniká mně důvod proč byla PC verze hrána gamepadem, kór když je to (video)recenze. Čekal jsem trochu srovnání s konzolovou, vypíchnutí výhod a záporů, ta videorecenze má nulovou informační hodnotu. *7*
  • Recenze skvela, jenom me napadlo jak je ten rozhovor s Crowfatherem, tak by bylo lepsi tam mene znalym anglictinarum zapnout ve hre cestinu, at vi, o cem se bavi *4*
  • Narozdíl od Dark Souls parádně,žádný větší problém jsem nezaznamenal a hrál jsem to zatím asi jen 2h-3h *4*
  • hrat to de ale pokud mas gamepad tak ho musis z komplu vytahnout pred spustenim jinak ti ho to vnuti, autori totiz jaksi zapomeli tam dat bud autoswitch funkci nebo aspon moznost si to v menu hry nastavit
  • Keyz
    Jde to celkem v pohodě.
  • Keyz
    Tak to rovnou mohou vydat podobnou hru na volant protože si myslí,že je na to prostě dělaná i když nemusí.Na PC to šlo udělat lépe viz jiné hry proto argument,že to je na nějaký externí ovladač je hloupost a chyba těch co to dělali.
  • BoB.2
    protože je to dělaný na gamepad tam si kameru ovladáš pravou pačkou.
  • tak to je fakt dost super ;)
  • Se podivej, jak ty hry degradujou kvuli 4rem tlacitkum. Kamera, ze by jeden blil..
  • Labyrint easy, jen pro bonusy se mi nechtělo :D gnomádovy kosy sou pěkně epickej item a v aréně sem se na to vyprdl po 50
  • BoB.2
    Kde máš psaný že je gamepad jen pro konzole a na PC sním hrát nemůžeš je to jen zatvrzelost některých PC hráčů kteří považují konzole za největší zlo na zemi.
  • strabo
    Po 19h hraní a dějové linii v Cruciable můžu říct že s myší a klávesnicí nemám naprosto žádný problém.
  • PC hra s gamepadem?! Ja porad doufal, ze na to vyuziju volant! :(
  • BoB.2
    Ne.
  • taky jsem měl pocit že byl zkouřený :D
  • melny
    Neví někdo jestli se to dá hrát i s myšou a klávesnicí? Jako vím, že určitě dá, ale jestli alespoň trochu solidně :)
  • Robotron3
    Jen jedna výtka. Jak se tam říká, že "Není pro srandu králíků", tak bych tam nechal probliknout https://www.youtube.com/watch?v=EtH4_qR_A8c
    Jinak super :)
  • Magister_Peditum
    Super suprová videorecenze. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit