Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jak se to video seka je taky dost super :-(
  • melny
    Neví někdo jestli se to dá hrát i s myšou a klávesnicí? Jako vím, že určitě dá, ale jestli alespoň trochu solidně :)
    • Narozdíl od Dark Souls parádně,žádný větší problém jsem nezaznamenal a hrál jsem to zatím asi jen 2h-3h *4*
    • hrat to de ale pokud mas gamepad tak ho musis z komplu vytahnout pred spustenim jinak ti ho to vnuti, autori totiz jaksi zapomeli tam dat bud autoswitch funkci nebo aspon moznost si to v menu hry nastavit
    • Keyz
      Jde to celkem v pohodě.
    • strabo
      Po 19h hraní a dějové linii v Cruciable můžu říct že s myší a klávesnicí nemám naprosto žádný problém.
    • BoB.2
      Ne.
  • Haters gonna hate!
  • lukáš vynašiel nový herný žáner: FDS-ka :-D
  • Wyder
    Normálně to nedělám, ale tahle videorecenze se fakt povedla, vtipná a úderná:). Díky za ni!
  • Jednotku jsem nehrál ale smrt je sympaťák a "vykrádání" GoW tomu evidentně velice svědčí. Neboli máme vlastní GoW na PC se sympatickou postavou což třeba kratos ať se mi zaněj hrálo sebelíp mi až jako takovej sympaťák nepřišel. *4*
    • Hanzales
      No já považuju GowIII za jednu z nejlepších řezaček co jsem kdy hrál napříč časem i platformami. A nyní jsem velmi rád, že se něco podobného dostalo i na PC. Jedničku DS jsem taky nehrál, ale na tuhle dvojku pokukuju oběma očima, jen si asi počkám na vánoce (budou zase slevy a hra bude na PC dolazená k dokonalosti). Ale rozhodně ji nehodlám minout! PS: Kratos je hodný označení "týpek jak c*p"... rozsekal toho víc než sekačka v braindead ;o) Potažmo která jiná herní postava natrhla nejenom pdel tolika obřím postavám a tomu nejvyššímu rozdrtila ořechy? *4* PS2: To si děláte pdel, že slovo pdel je zakázané :) Já vím, spisovně se má používat řiť.
      • Hrál jsem jen GoW1, 2 a vůbec neříkám že se mi nelibil pohled na kratose jak zabíjí minotaura vlastním rohem .. *1*
  • Kdyby se vyloucilo slovicko "SUPER", tak ta recenze mohla byt klidne odvykladana v case 0:30 min *7*
  • Asi do toho půjdu, vypadá to totiž "fakt dost super" *15*
    • Keyz
      Fakt dost super jsem u toho neříkal ale hra je zábavná :)
      • *1*
  • Fakt dost super blbá recenze.
    Teda video je dobré, ale recenze mě 11x fakt dost super nasrala. Zkus příště místo fakt dost super třeba "nafta" nebo "natural 95"
  • ezechiel25-17
    Několikrát jsem si mezi chichotem malé školačky řek "to je šulin". V tom nejlepším slova smyslu tedy, za mě to nejlepší možné ocenění. (Cenzore a škarohlídi sežerte si mě).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit