Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War
    Je to fakt dost super *3* . Myšleno vážně!!! Mam nahráno 20 hodin a furt je to málo!
    Hodně se mi líbí tracksound *4* .
    • tak to je fakt dost super! A co teprve soundtrack!
  • michaliuz18
    jak ste hlupy podaktory, a co je na tom ze to hraje na gamepade, ja to tiez hram na gamepade, hraje sa to o dost lepsie ,kazde taketo hry hlavne zavodne a aj futbal sa hraje na ovladaci, na klavesnici jedine fps ,strategie,adventury,a hry kde treba rychlejsie otacat kameru ,cize mysou to ide rychlejsie ...
    inak vyborna videorecenze ,ako vzdy od grygiho
  • RazorProduction
    Lukasa obdivujem,on furt spravy taku dobru recenziu, Videorecenziu ze si obcas hovorim naco su nam vsetky tie blogy fora weby ket tu mame jeho !? *3* *5*
  • Fakt dost super:D
  • Tynno
    Fakt dost super hra))), soundtrack samozřejmě taky,bodejť by ne když je to práce Jesper Kyda (AC serie a další)
  • Cosi
    Jj, kosi sou prostě super.
  • mirekdusinojc
    Vy ste s Petrem Proškem jeden za 18 a druhej bez dvou za dvacet. Povedené
    • Kronoss1
      A to si říkají novináři. Ho*no, žádný novináři to nejsou.
      • Gojira
        Rozhodně lepší než ty *3*
        • Kronoss1
          Já si ale neříkám novinář bouráku, ani si na něj nehraji.
          • Ale jako kritik by ses možná uchytil *15*
            • Kronoss1
              Asi taky ne.
  • Merwis
    Už když jsem podruhý slyšel "fakt dost super", bylo mi jasný, jak bude vypadat diskuse. Sláva těm, kteří to chápou, smradlavou bačkoru pro ty, kteří nechápou a nadávají. :-)
  • Hmm no i když nepatřím ke zdejší pro anti games.tiscali komunitě, kterou to tu tak znechucuje že sem musí pořád chodit, jednu věc jim upřít nemohu: ta videorecenze je divná. Neříkám přímo špatná, ale prostě divná. Už jen výskyt slova super občas doplněný (zřejmě pro zpestření) slovem fakt je napováženou. A po zhlédnutí celku mám dojem jako by to autor vymýšlel zachodu: prostě zapl nahrávání a dal to na jeden zátah a protože tak to jistě nebylo musím říct že to je prostě divná videorecenze.
    PS ten vtip s kosama na to jde bohužel říct jen:
    http://cdn.motinetwork.net/demotivationalposters.net/image/demotivational-poster/small/1012/how-much-of-a-fail-are-you-facepalm-fail-theone-demotivational-posters-1293381818.jpg
  • TAK JO. Velká omluva. Kdesi níže jsem obvinil Lukáše, že opakování fráze "fakt dost super", je prů.er. Nedalo mi to a recenzi jsem sjel ještě jednou. Už mi to tak hrozný nepřišlo. Ok, dostali jste mě na lopatky. Omlouvám se Lukášovi i jeho fandům, protože Darksiders II vypadají fakt dost super. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit