Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dohráno, odinstalováno, zapomenuto. Ty DLC vynechám, nechce se mě do hry vůbec vracet a to jsem předcházející díly dohrál několikrát.
  • Nejlepší RPG co jsem kdy hrál, mooc se těším *14*
    • zahrej si Planescape a zjistíš, že Witcher je v porovnání s tím konzolová hopsačka.
      • Lukyz
        To fakt tuhle debatu budete rozjíždět pod každým článkem o Zaklínači ?!? *1*
      • Kallessin183
        S tím naprosto souhlasím. Je to příliš 3D, málo izometrické a hlavně to vůbec není oldshool...
        • tys vůbec nic nepochopil. Kvalitní RPG nedělá izometrie nebo absence 3D.
          • Kallessin183
            Každý má svoje hodnoty. Pro mě je v rpg nesmírně důležitý svět. bez zajímavého světa to může mít příběh podle bestselleru a hratelnost jako co já vím třeba fallout 2, ale stejně po tom asi hned nesáhnu. Pro někoho to jsou viditelné volby, pro dalšího grafika, pro jiného vellejší mise... ne se vším souhlasím, ale aspoň se snažím ostatní neodsuzovat a rozhodně neponižovat dobrou hru, přestože mi nesedla...
          • del0
            On nemusí chápat, když jen troluje... *15*
            • to pozná jenom troll, trolle...
    • Tak to si hodně RPG her nehrál.
      • Asharak
        Přesně, Skyrim <3 *7*
        • fallanga
          Zrovna Skyrim je hodně, ale opravdu hodně pod Zaklínačem.
          • já je vidím tak nastejno, možná W3 je o něco málo lepší. W3 měl nudnější svět, ale zase lepší souboje a jiné věci. Na Morrowind nemají ani jedna
            • Asharak
              Za mě něco podobného. Skyrim lokace měly pěkný fantasy námět, ale podkoplo ho grafické zpracování. U W3 je to tak nějak naopak, prostě tam chybí ta fantasy epičnost. :/ Zato se do ní dá víc !Realističtěji vžít. Ale u obou her jsem dojel na unudění se z neustálých questů. Nějak se nedá vžít do těch vedlejších postav. (vedlejších né příběhových vedlejších).

              Ještě je tu ale KC:D tak snad se to Vávrovi povede a když někomu fakt pomůžeš, fakt ti naoplátku dokáže pomoci on. Problém jsou rpostě vedlejší úkoly, pro mě dost často zabijáci hry, jelikož doradí i od hraní hlavních questů, pokud je jich tam příliš.
          • v čem přesně? V bugech je to plichta, v repetativnosti questech taky plichta, v příběhu a dialogách vede Witcher3, v RPG systému a v možnostech Skyrim. Myslím, že obě jsou jen mírný nadprůmer.
            • 2fallanga: Z jakyho ustavu si utek? V Z3 je tak +- 300 otazniku na mape, VSECHNY na jedno brdo, u VSECH vypadne nepouzitelnej trash, VSECHNY tam sou jen proto, aby hejlove jako ty mohli (presne stejne jako se v Assassinech sbiraj mince a dalsi kravince) posbirat otazniky po mape.

              Jen tohle tvori dobre 1/3 spis vic hry a je to neuveritelnej vopruz naprosto pro nic.

              Dalsi 1/3 jsou nemozny karty, pokud chci hrat zaklinace, tak vazne nepotrebuju dalsi kravinec na tema hearthstone.
            • WalkingWad
              Já teda v zaklínači měl bugů minimum, musím fakt přemýšlet co tam vůbec bylo buglé.. a repetetivnost ? To jsi asi Zaklínače nehrál, tam se opakuje uplný minimum ,co quest, to fakt totální parádní originál..
            • fallanga
              Repetetivnost plichta? Ani náhodou. Zaklínač 3 rozhodně není repetetivní či stereotypní. Pořád je tam co dělat a na rozdíl od Skyrimu to není nuda. V RPG systému vede Skyrim? Myslíš to, že si dáš všechny body do kovářství a hrou se v pohodě prostřílíš? Jo, to je skvělý RPG systém.
  • Jen ze zajímavosti: Nevíte někdo originální polský název toho datadisku?
    • tvrdy.mar
      Oficiální název zní: Wiedźmin 3: Dziki Gon - Serca z Kamienia
    • Sr_Lobo
      Wiedźmin 3: Serce z kamienia
  • Pustím si to rovnou do žíly *14*
  • Sr_Lobo
    juch!*14*
    • kostejnesmrtelny
      Krásná citace soundtracku *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit