Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • del0
    On nemusí chápat, když jen troluje... *15*
  • Veskoslav
    No osobně půjdu asi do té edice s fyzickými dárky. Sice mám slevu na GoG na Season pack (kdyby někdo chtěl, pošlete mail, byla by škoda, kdyby ten slevový kupón propadl), ale láká mě ten qwintový balíček (jedná se o monstra a Scoatel balíčky).
  • fallanga
    Jsem jediný komu přišla Shani v jedničce hezčí? Je pravda, že je to jenom jeden screenshot a k tomu ji vidíme z profilu, ale nepřijde mi tak hezká jako v jedničce. Což je škoda, Shani jsem měl vždy velmi rád.
  • fallanga
    Zrovna Skyrim je hodně, ale opravdu hodně pod Zaklínačem.
  • Asharak
    Přesně, Skyrim <3 *7*
  • tys vůbec nic nepochopil. Kvalitní RPG nedělá izometrie nebo absence 3D.
  • Lukyz
    To fakt tuhle debatu budete rozjíždět pod každým článkem o Zaklínači ?!? *1*
  • Sr_Lobo
    Jejda Shani... *14* mno tak to to bude ovšem doufám "lupačka ja hrom" jak zpívá mistr Záviš *15*
  • Jestli bude ten datac jen zpoloviny tak zabugovanej jako hra, tak nema smysl to kupovat driv, nez v nejaky all in edici za 2-3 roky ...
  • Kallessin183
    S tím naprosto souhlasím. Je to příliš 3D, málo izometrické a hlavně to vůbec není oldshool...
  • tvrdy.mar
    Oficiální název zní: Wiedźmin 3: Dziki Gon - Serca z Kamienia
  • dohráno, odinstalováno, zapomenuto. Ty DLC vynechám, nechce se mě do hry vůbec vracet a to jsem předcházející díly dohrál několikrát.
  • zahrej si Planescape a zjistíš, že Witcher je v porovnání s tím konzolová hopsačka.
  • Tak to si hodně RPG her nehrál.
  • kostejnesmrtelny
    Krásná citace soundtracku *1*
  • Nejlepší RPG co jsem kdy hrál, mooc se těším *14*
  • Sr_Lobo
    Wiedźmin 3: Serce z kamienia
  • Jen ze zajímavosti: Nevíte někdo originální polský název toho datadisku?
  • Pustím si to rovnou do žíly *14*
  • Sr_Lobo
    juch!*14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit