Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dohráno, odinstalováno, zapomenuto. Ty DLC vynechám, nechce se mě do hry vůbec vracet a to jsem předcházející díly dohrál několikrát.
  • Jestli bude ten datac jen zpoloviny tak zabugovanej jako hra, tak nema smysl to kupovat driv, nez v nejaky all in edici za 2-3 roky ...
  • klasika, vydali nehotovou hru a ted postupne vydavaji zbytek. akorat za penize *11*
    • what a troll. what a lovely troll *1*
    • Co blbneš, mám tam kolem 120 hodin a jsem teprve na Skellige - to u mě není nehotová hra. Tenhle argument sice používám velmi rád (vydali nehotovou hru), ale u Zaklínače 3 podle mě rozhodně není na místě.
      • A co tam tech 120 hodin delas? Vybijis porad dokola moby po 2XP/ks?
        • LOL dohrání každého questu v a vybití všech otázníčků má stálo 236 hodin času a hrozně moc jsem se bavil, od začátku až dokonce. Asi hrajeme jinou hru fanboyi.
          • mě*
  • fallanga
    Jsem jediný komu přišla Shani v jedničce hezčí? Je pravda, že je to jenom jeden screenshot a k tomu ji vidíme z profilu, ale nepřijde mi tak hezká jako v jedničce. Což je škoda, Shani jsem měl vždy velmi rád.
    • Asharak
      Nejsi, v jedničce rozhodně nejhezčí charakter (jo visuálně) *4* Sice ji teď trumfla Triss z trojky, ale celkově bych je dal do top 2 ze všech dílů.
  • Veskoslav
    No osobně půjdu asi do té edice s fyzickými dárky. Sice mám slevu na GoG na Season pack (kdyby někdo chtěl, pošlete mail, byla by škoda, kdyby ten slevový kupón propadl), ale láká mě ten qwintový balíček (jedná se o monstra a Scoatel balíčky).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit